PaulHFilms Sunar
Mehmet_G komşum güle güle keyifli tiraslarda kullaniniz.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
(27/03/2019, Saat: 23:19)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim Selman Bey. Bilmukabele.

Komşum aletin mild olduğunu birçok yerde okudum. Mild aletlerle aram iyi olmadığı için bu aleti de kullanmayacağım. Çalıştığım yerde eski bir Geltirci var. Burada aktif değil. O benden istemişti. Hala istekli olursa ona vereceğim.

O almazsa forum içi bir etkinlikle buradan bir komşumuzu Wilkinson sahibi yapabiliriz.

Komşum siz plastik olanı hediye edin arkadaşınıza, Starex komşumuz da kanaldan metal olanı hediye etsin Smile kanala da bize de faydası olur Smile jiletler de harika Güle güle kullanın
(27/03/2019, Saat: 23:38)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mehmet_G komşum güle güle keyifli tiraslarda kullaniniz.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erhan Bey teşekkür ederim.

(27/03/2019, Saat: 23:39)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum siz plastik olanı hediye edin arkadaşınıza, Starex komşumuz da kanaldan metal olanı hediye etsin Smile kanala da bize de faydası olur Smile jiletler de harika Güle güle kullanın

@mustbe komşum sözümün arkasındayım. Öncelik arkadaşımın. O olmazsa hayırlısı Kime niyet kime kısmet
(28/03/2019, Saat: 11:12)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erhan Bey teşekkür ederim.

@mustbe komşum sözümün arkasındayım. Öncelik arkadaşımın. O olmazsa hayırlısı Kime niyet kime kısmet
Yeni Wilkinson aleti bir kez deneyin bence, belki seversiniz? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(27/03/2019, Saat: 22:43)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen çarşamba Paul'un kargoya verdiği ürünler bugün elime ulaştı. Bu arada 5.20 ₺ masraf bile ödemeden aldım ürünleri.

Fikir vermesi açısından belirtmek isterim. İngiltere'den Ankara'ya kargo bedeli standart gönderimle 7,45 £ tutmuş.

@Mehmet_G Mehmet bey tebrik ederim, gelen ürünleri iyi günlerde güle güle kullanın.
(28/03/2019, Saat: 11:12)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erhan Bey teşekkür ederim.

Elbette öyle olunmalı maksat muhabbet Smile
Teşekkür ederim. Mild alet olduğu için kullanıp ikinci ele düşmesini istemem. Yeni sahibi tertemiz bir alet kullansın istiyorum.
Arko tıraşı

So far so good..
Paul videolarını zevkle izlediğim biriydi. Biraz uzun da olsa her videosunu izlettiren bir enerjisi vardı. Bir çok şey de öğrendim kendisinden. Fakat izleyici sayısı belli bir sayının üzerine çıktığında satıcı firmalar reklamını yapabilmek için ona ücretsiz ürünler göndermeye başladılar. Paul videolarında her ürünün artısı ve eksisiyle tanıtımını yapar ve eksik yönlerini eleştirmekten geri kalmazdı. Fakat ücretsiz ürünler gelmeye başladıkça ve belki de bir takım başka ilave menfaatler sağlandığı için bu ürünleri hep göklere çıkarmaya başladı. En ufak bir eleştiri yapamaz hala geldi. Bir nevi satıcı firmaların yeni piyasaya sürdüğü ürünlerin tanıtım ofisi gibi çalışmaya başladı. Artık bizden biri olduğunu hissetmemeye başladım. Bence samimiyetini ve inandırıcılığını yitirdi. Artık izlemiyorum, yazık oldu o da piyasa çarklarına girdi ne yazık ki.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
Paul abiyi çok seviyorum inanılmaz bir pozitif enerjisi var haftada iki kere mi tıraş oluyor acaba?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: