PaulHFilms Sunar
(26/02/2019, Saat: 12:38)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, bir ihtimal sponsor markalar ve mağazalardan videolarda kullanılmak üzere reklam amaçlı ürünler hediye ediliyordur.

———————
Nice and clean.

Muhtemelen..
(27/02/2019, Saat: 00:56)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "PaulH koklatması" vardır bir de. Sabunu köpürtür veya aftershave'i döker eline, "bak bi kokla" diye kameraya tutar. Hastasiyim Smile)

~SB

+1

Big Grin Bu abinin videolarını severim, samimi, içten gelir bana. O meşhur her hafta değişen çiçeklerini ve açılış jenerik parçalarını da unutmamak gerek.
"A Samurai always wears two swords."
Mehmet Gül burada mı? Güle güle kullansın Smile

(16/03/2019, Saat: 09:44)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mehmet Gül burada mı? Güle güle kullansın Smile

Siz yazınca farkettim komşum. Teşekkür ederim. İlk defa birşey kazandım online çekilişlerden
Hayırlı olsun Mehmet_G komşum, nasıl bir hediye çıktı çekilişte size. Takip etmediğimiz için bilmiyoruz.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
be88366faac70368164196d61f6db6bc.jpg

Teşekkür ederim komşum. Eğer bizim gümrükten geçerse gelecek olan ürünler bunlar
Tebrik ederim @Mehmet_G komşum, güle güle keyifli tıraşlarda kullanınız.
Smile a little be
(16/03/2019, Saat: 12:01)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siz yazınca farkettim komşum. Teşekkür ederim. İlk defa birşey kazandım online çekilişlerden

Güle güle kullanın. Türk ismi görünce kesin bizim forumdandır demiştim, yanılmamışım Smile
@Mehmet_G tebrikler Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Çok teşekkür ederim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: