Mutlu bayramlar
Herkesin bayrami kutlu olsun arkadaslar
Cool
(02/10/2014, Saat: 22:20)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Perşembe akşamı bayram trafiği olarak aslında gayet iyi.Altunizade Viaport arası 1 saat sürdü,trafik yer yer yoğun ama akıyor.Körfez tarafları yoğunmuş.

Üstadım bu ne aşktır, yoldan mi yazıyorsunuz Smile.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(02/10/2014, Saat: 22:44)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım bu ne aşktır, yoldan mi yazıyorsunuz Smile.

Komşum Istanbul trafiğinde forum hayat kurtarıyor =) Tuzla'dan Beylikdüzü'ne 5 saatte gittiğimi bilirim..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(02/10/2014, Saat: 22:57)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Istanbul trafiğinde forum hayat kurtarıyor =) Tuzla'dan Beylikdüzü'ne 5 saatte gittiğimi bilirim..

Üstadım, benimkisi şaka, ben de yolculuklarım esnasında bile forumdan kopamıyorum, bağımlılık yaptı Smile.

İstanbul'da 7 sene yaşadım, söylediğinizi anlayabiliyorum Smile.

Yolda olan tüm üyelerimizin sağ salim hayırlısıyla sevdiklerine kavuşması dileğiyle.

(02/10/2014, Saat: 23:03)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım, benimkisi şaka, ben de yolculuklarım esnasında bile forumdan kopamıyorum, bağımlılık yaptı Smile.

İstanbul'da 7 sene yaşadım, söylediğinizi anlayabiliyorum Smile.

Yolda olan tüm üyelerimizin sağ salim hayırlısıyla sevdiklerine kavuşması dileğiyle.

İyi dileklerinize Katılıyorum ve ekliyorum Allah İstanbul'da yaşayan ve şuan bayram trafiğinde olan herkese sabır versin =)

Ben dün İzmir'den Antalya'ya geldim, yollar bom boştu. Şimdi haberlerde köprü trafiğini gördüm de evden çıkmadan herkes tuvaletine girip çıksın =D

A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Arabayi ben kullanmadığım için yazabiliiyorum, yollar diğer bayramlara göre gene de iyi, körfez yoğun.Fırat Kazayapmaz Izmitten bildiriyorSmile
İstanbul'dan sadece ve sadece trafiği ve kalabalığı yüzünden kaçtım @Straht üstadım. Şu an Ankara'dayım, ikinci büyük şehir ama İstanbul'daki keşmekeşin eseri yok.

Ne diyeyim, baştan sona haklısınız Smile.

Sent from my iPad using Tapatalk
Iyi yolculuklar @inceptum üstadım Smile.

Sent from my iPad using Tapatalk
TeşekkürlerSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MUTLU YILLAR agieda 21 17,192 03/01/2015, Saat: 02:02
Son Yorum: mancho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: