OSMA ALUM BLOCK
inceleme de geliyor...

rcj7kp.jpg

1zecjmc.jpg
- Merkur Futur Parlak Krom Makine
- Col. Conk. Krom Stand
- Edwin Jagger Large Super Badger Fırça
- Edwin Jagger Siyah Porselen Sabun Tası
Kutu güzelmiş.Gerçi teknik açıdan iha şaptan bir fark olacağını düşünmüyorum ama farklı üretim süreçlerinden geçiyo olması farklı kılabilir tabiki her nek adar aynı malzemede olsa.
andırıyor sanki Smile

zazablocsapmadeinfrance.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Aynı yerdemi üretiliyorlar acaba Big Grin
logosunu ambalaj tasarımını
markasının fontunu hangi
fason üretici kullandırır
fason yaptırdıklarını varsaysak bile

güzel bir replika sanırım...

ama alışkınım buna eminönünden

eminonundeki tüm cin malı makinelerin biyerlerinde
made in germany

tüm yerli yada uzakdıogu
kozmetiklerdede
made in france

yazıyor nasıl olsa... Big Grin
OSMA sapi bugun denedim, daha once sap kullanan birisi olmadigim icin off cok super, veya eh site diyemiyorum Big Grin ama trastan sonra performansinizi olcmek icin birebir oldugunu soyleyebilirim... nerde ters bi hareket yapmissaniz sap oradan gecerken adeta daglayip geciyor Big Grin Cok yakmiyor korkmayin... Fazla yuzu kurutup germiyor, kivami guzel.

Bu sapi alanlara tavsiyem ufak-kucuk bir plastik kaba koymalaridir. Karton kutusunda pek uzun sure dayanmayabilir...
- Merkur Futur Parlak Krom Makine
- Col. Conk. Krom Stand
- Edwin Jagger Large Super Badger Fırça
- Edwin Jagger Siyah Porselen Sabun Tası
şapı kullandıktan sonra ıslak bırakmayın ve koyacağınız yere bence bir peçete üstüne koyun.çok ıslak bırakınca ertesi güne bir blok şap yerine bir tutam tuz birikintisi bulabiliyorsunuz
http://trasklavuzu.blogspot.com/
ben de öyle yapıyorum
(06/03/2012, Saat: 23:30)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şapı kullandıktan sonra ıslak bırakmayın ve koyacağınız yere bence bir peçete üstüne koyun.çok ıslak bırakınca ertesi güne bir blok şap yerine bir tutam tuz birikintisi bulabiliyorsunuz
ben iha şap kullanıyorum, kısa olan köşesinden açtım pakedin çeyreği kadar. yüzüm ıslak iken bu kısmı yüzümde gezdiriyorum, sonra o şekilde bırakıyorum, pek bir erime ile karşılaşmadım bu şekilde kullanınca.
selamlar.
(06/03/2012, Saat: 22:12)bravoecho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: OSMA sapi bugun denedim, daha once sap kullanan birisi olmadigim icin off cok super, veya eh site diyemiyorum Big Grin ama trastan sonra performansinizi olcmek icin birebir oldugunu soyleyebilirim... nerde ters bi hareket yapmissaniz sap oradan gecerken adeta daglayip geciyor Big Grin Cok yakmiyor korkmayin... Fazla yuzu kurutup germiyor, kivami guzel.

Bu sapi alanlara tavsiyem ufak-kucuk bir plastik kaba koymalaridir. Karton kutusunda pek uzun sure dayanmayabilir...

benim farkettiğim en büyük etkisi

örnegin tahriş olan bir yere sürdüğünüzde
o yer hafif hafif (özellikle yazın terledikçe) saatlerce sızlayacaksa
tıraş sonrası 1 dk sızlatıp tamaen geçiriyor

bu olumlu özelliği sebebi ile kullanıyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şap Taşı / Alum Block kumuca 388 293,065 02/05/2023, Saat: 21:03
Son Yorum: Aristo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: