ISANA men After Shave Gel 3in1 "Anti-Müdigkeit"
320092_1.jpg

Rossmann mağazalarında bulunan bu ürünü bir aydır kullanıyorum, ciltteki tahrişleri ve yanmayı bastırıyor ve ufak tefek yaraların da iyileşmesini hızlandırıyor. Çok hafif ve tıbbi malzemeleri andıran bir kokusu var. Sürdükten birkaç dakika sonra emiliyor ve balm'ler gibi yapışkan bir his bırakmıyor.

Sürekli kullanıldığında sakal uzamasını yavaşlatabileceğine dair bir bilgi var ambalajında, lakin böyle bir etkiyi farketmedim.

Tek hoşuma gitmeyen tarafı kutusu, ters durduğu için kapağın içerisine sızıyor biraz.

İçindekiler:

Alıntı:Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Hydroylzed Soy Protein, Caprylyl/Capryl Glucoside, Panthenol, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Carbomer, Propylene Glycol, Caffeine, Hamamelis Virginiana Extract, Arnica Montana Flower Extract, Allantoin, Salix Alba Bark Extract, Urea, Menthol, Parfum, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, Phenoxyethanol
İçerik olarak oldukça zengin görünüyor. İnceleme için teşekkürler
ındırım zamanlarında ve normal zamanlarındakı fıyatına gore stoklayabılırım
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Sakal uzamasını nasıl yavaşlatıyormuş ?
Benim 2 günlük tıraş Periyotlarını 3 güne çıkarabilir mi acaba?
Birçok balm / balsam kullanmış biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum. Sadece koku beklentisi olan arkadaşları tatmin etmeyecektir. Herbal bir kokusu var ve cok kisa bir sure hissediliyor. Onun haricinde, ürün şeffaf ve jel kivamli. Kolay emiliyor, yaglilik hissiyati bende olusturmadi. Kisa surede tahrisi aliyor. Yurtiçi balsamlarin icinde (Nivea, gillette, yves rocher vs.) bence açık ara önde.
(21/09/2014, Saat: 19:17)fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birçok balm / balsam kullanmış biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum. Sadece koku beklentisi olan arkadaşları tatmin etmeyecektir. Herbal bir kokusu var ve cok kisa bir sure hissediliyor. Onun haricinde, ürün şeffaf ve jel kivamli. Kolay emiliyor, yaglilik hissiyati bende olusturmadi. Kisa surede tahrisi aliyor. Yurtiçi balsamlarin icinde (Nivea, gillette, yves rocher vs.) bence açık ara önde.

Komşum mesaj kutunuz dolmuş mesaj atamıyorum.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Arkadaşlar hassas ciltler için olan balsamlar da alkol olmaması gerekiyor diye biliyorum. İçerik olarak alkol olmayan balsam modeli de vardır sanırım..Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
a5gsug.jpg

Bu ürünü Rossman mağazasından 10 liraya almıştım 2 kez kullandım ve çok memnun kaldım. Tıraş sonrası herhangi bir yanma yapmadığı gibi nemlendirmesi ve bakımı çok güzel. Yüzümü yıkadıktan sonra bile nemlendirme etkisi devam ediyor, kullandıktan 15-20 dakika sonra tamamen emiliyor hicbir kalinti birakmiyor. Sadece 2 kez kullanmiş olmama ragmen yuzumde hissedilir derecede guzel bir etkisi oldu. Kokusu yok.
jel, krem ve pomat (merhem) konusunu irdelemeni öneririm .
@elitte
Eger sizde kuru ciltli iseniz, kuru ciltliler konusu acmıstık zamanında, oraya bu sekil memnun kaldıgınız urunler olursa sevinirim komsum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hattric Classic After Shave onur7 4 2,615 02/03/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: onur7
  Pitralon Classic After Shave onurstyle 18 22,752 12/02/2021, Saat: 11:39
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Old Spice Classic After Shave eggman 39 48,883 19/09/2020, Saat: 14:41
Son Yorum: Mustafa40
  After Shave Bir Zorunluluk mu? Niko 64 35,802 13/09/2020, Saat: 22:46
Son Yorum: klasik63
  Proraso After Shave Balsam totan35 14 22,808 13/09/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: Cemtb
  Yves Rocher - After Shave Balm zorba58 46 54,917 10/09/2020, Saat: 01:03
Son Yorum: nakres35
  Kiehl's Post Shave Repair Gel Chinaski 28 26,190 30/06/2020, Saat: 01:56
Son Yorum: dr_green
  Aqua Velva After Shave losyon eternal77 24 34,241 04/06/2020, Saat: 12:59
Son Yorum: Serjames
  Top 5 After Shave Losyon Eskiuyebyr 53 67,035 23/03/2020, Saat: 22:25
Son Yorum: FurkanY
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,614 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: