merhaba,birkac sorum olucak
Merhabalar

Aranizda yeniyim.Adim Cem.Aslinda geleneksel trasa pek uzak sayilmam.Omega porsuk fircam porselen kopurtme kabim arko ve proraso tras kopukleri kullaniyorum.Forumu bayadir takip ediyorum uye olup bende birseyler sormak istedim.Tras bicagi olarak Gilette blue 3 kullaniyorum.Aslinda dogru duzgun bir makineye gecme zamanim gelmedi degil Smile 2-3 gunluk aralarla tras oluyorum.Sik ve kalin bir sakal yapim var.Zaten firca ve sabun kullanim istegim burdan basladi.. ardindan da forumu buldum.Aksam tras olup yatinca sabah sakalimin ciktigni goruyorum Smile ancak bikac gun sonra rahatsiz etmeye basliyor.kuru bir cilt tipim var ve surekli nemlendirci krem kullaniyorum.

Gelelim sorularima.Her gun tras olunca cildimde hafif tahris oluyor.Kizarilik soz konusu degil ancak dokununca fark ediyorum.Bunun icin nasil bir makine yada tras sonrasi krem onerirsiniz ? Sap kullanmam gereklimdir ? forumda gorudum kadari ile yaprak jiletlerle gunluk tras olanlar var.Bu konuda ne tur onerileriniz olabilir ?

edit : 2-3 gun ara ile tras olunce hicbir sikinti yasamiyorum.

Simdiden herkese kiymetli yorumlari icin tesekkirler
Hoş geldiniz. Eliniz alişana kadar firça dahil bastirmadan uygulayın.forumu iyice okumanizi tavsiye ederim. Yine sorun yaşarsanız üstadlar yardımci olacaklardır.
Hoş geldiniz.
İlk Başlarda yüzünüzü kesmeden tahrişler olmadan dalmalar olmadan bu iş öğrenilmez.:-))
Match 3 veya başka kartuşlar gibi amoryisörlü değil DE makineler maalesef,hata affetmiyor jiletler,zamanla oturacaktır.keyifli traşlar:-)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
ekipman alım işine girmediyseniz henüz
bic metal adlı kullan at jiletlerden alıp bu işin size uygun olup olmadığını
deneyimleyebilirsiniz
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
@McOrco üstadım, bir paket Bic Platinum'u abimle birlikte bitirene kadar iflasım kesildi, yüzümü kestiğim yegane jilet bu, Abi'm için de öyleydi. Çok çabuk yüze dalıyor, önerdiğiniz ürün aynı aileden ya, aynı özellikleri taşıyor mu acaba. Siz kesin denemişsinizdir ama ufak bir endişe oluştu da Shy. Ne dersiniz ?

Sent from my iPad using Tapatalk
(21/06/2014, Saat: 23:42)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ekipman alım işine girmediyseniz henüz
bic metal adlı kullan at jiletlerden alıp bu işin size uygun olup olmadığını
deneyimleyebilirsiniz

korkutma hocam hemen arkadaşıWinkdamardan girdiniz yineWink
Hoşgeldiniz.
(21/06/2014, Saat: 23:57)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @McOrco üstadım, bir paket Bic Platinum'u abimle birlikte bitirene kadar iflasım kesildi, yüzümü kestiğim yegane jilet bu, Abi'm için de öyleydi. Çok çabuk yüze dalıyor, önerdiğiniz ürün aynı aileden ya, aynı özellikleri taşıyor mu acaba. Siz kesin denemişsinizdir ama ufak bir endişe oluştu da Shy. Ne dersiniz ?

Sent from my iPad using Tapatalk

güvenilir ve DE karakteristigine en yakın modern üründür hocam
çocukken bile kullanırdım hiç sorun yaratmadı ayrıca 5-6 lı paketleri
5 lıra cıvarında satılınca risk sayılmaz

görünümü bu şekilde
(21/06/2014, Saat: 23:59)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: korkutma hocam hemen arkadaşıWinkdamardan girdiniz yineWink

geçiş yapılacak ürün kör blue3 olunca Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 770 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 622 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,694 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam