ROSSMAN
Almanya'daki Rossman lerde Tabaclar zibil gibi hem de Alman AVM lerinden daha ucuza satılıyor. Bizim buradaki Rossmanlere neden gelmiyor acaba. Ben ne bulduysam getirdim. Bu arada tabac sevenler yeni vaporizatörlü parfümü cok sevecekler
(19/06/2014, Saat: 18:23)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Almanya'daki Rossman lerde Tabaclar zibil gibi hem de Alman AVM lerinden daha ucuza satılıyor. Bizim buradaki Rossmanlere neden gelmiyor acaba. Ben ne bulduysam getirdim. Bu arada tabac sevenler yeni vaporizatörlü parfümü cok sevecekler

Üstadım Almanya ziyareti çok verimli geçmiş, iyi günlerde kullanın.

Bir fotosu var mı acaba, teşekkürler.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Hazır firmanın adında bir konu açılmışken yeni bir başlık açmadan buradan devam edeyim.

Arada gider bakarım bu mağazaya, geçen gün bir başlıkta görmüştüm Antiseptik olanını tavsiye etmişti bir arkadaşımız.
Merak ettim gittim aldım, baktım bir de yağ tabakası bırakmayan Balsam var onu da aldım. Deneyimlerimi muhakkak paylaşırım bu ürünler ile alakalı.
10545438_10152319940518731_1119439917_o....4eeb1b3c89

Ayrıca stand'ı ile beraber satılan soldaki porsuk kılı fırça da dikkatimi çekti. Fiyat bakımından gayet uygun geldi bana. Performans bakımından iş görür mü?

10423535_10152319854198731_1608380838_n....d2148ab63d
İngiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, tacsız kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot, fenerbahçeli cemil. Hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçludurlar
Güle güle kullanın satın aldıklarınızı.
Porsuk fırçayı aylardır kullanıyorum ve çok memnunum. Çok yumuşak, backbone'u gayet başarılı köpük yapacak düzeyde ama biraz daha dirayetli olabilirdi. Vie-long at kılı fırça ile dönüşümlü kullanıyorum, arkadaşlarıma da aldırdım onlar da memnunlar. Yalnız son aylarda her tıraşta 10-15 kıl dökme olayı başladı.
Tabi bir tek askı stand'ını yurtdışından alsanız kargosuyla 10TL olduğunu göz önüne alırsak fırça 10TL'ye geliyor ki bence gayet makul.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Teşekkür ederim. Dökülme konusunda yapılacak modifikasyon veya alınabilecek bir önlem var mı?

Sağdaki fırça bedavaya geliyor stand fiyatı 10 tl. ise. Smile
İngiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, tacsız kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot, fenerbahçeli cemil. Hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçludurlar
Rica ederim. Dökülme için bir çözüm bulamadım bioxin'le köpük yapsam bir yararı olur belki Smile Şaka bir yana fırça konusunda pek beceriksizim ama üstadların belki bir çözümü vardır.
Sağdaki fırça domuz kılı olduğu için fiyatı da makul. Tek başına standı için alınabilir ama o fırçayı kullanmam ben Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Porsuk olan daha önce forumda söylenildiği gibi kötü bir fırça.
Aslında fazla batıcı değil fakat yüzde çok fazla yayılıyor ve kıl dökme problemi var.

Benzer fiyatlara domuz fırça tercih etmek daha mantıklı.

Saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Migros'un Arko sabun için yaptığı yenilik ve rossman kazimdikici 3 7,519 26/04/2013, Saat: 22:50
Son Yorum: candova

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: