Hoşgeldim
Ankaradan merhaba. Hepinizi saygı ile selamlıyorum. Forumu yaklaşık 2 yıldır takip etmekteyim. Üye olmam biraz zaman aldı. Geç olsun da güç olmasın. Mesaj yazma konusunda biraz uyuzum. Ama özelden mesaj yazanlara mutlaka cevap yazarım. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Bu forum kültürel anlamda Türkiyenin en zengin forumudur. Bu benim görüşüm tabi. Bu güne kadar bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Bir hatamız olduysa affola. Hepiniz hoşgeldiniz. Ben de hoşbuldum.
Forumumuza hoş geldiniz.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Foruma hoşgeldiniz.
Şahsım adına konuşayım foruma yazdığım yorumları çok bilgili olduğumu düşündüğüm için değil, acemice de olsa kendi deneyimlerimi paylaşmayı forumdan öğrendiklerime karşılık bir borç olarak gördüğüm için yazmaktayım.
Zaten bu paylaşımcı mantık sayesinde dünyanın öbür tarafında yayınlanan bir diziyi, dünyanın başka bir tarafındaki birisinin paylaşması ve ülkenin başka bir tarafındaki birisinin tercüme etmesi sayesinde izleyebiliyorum ve emeği geçenlere minnet duyuyorum. Aynı şekilde bu forumda birçok farklı yerden birçok kişinin tecrübelerini paylaşması sayesinde yıllardır süren cilt problemlerime büyük oranda çare buldum ve benim için eziyet olan tıraş bir zevk olmaya başladı. Bence siz de tecrübelerinizden forum üyelerini, ziyaretçilerini ve gelecekteki üye-ziyaretçilerini mahrum etmeyin derim.
Keyifli tıraşlar.
Lord sparhawk ve ooppss nezaketiniz için teşekkürler.
Hoşbulduk efendim.
Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle. Mesaj sayınızı artırmak adına gösterdiğiniz çaba takdire şayan.
Hoş geldiniz.
Pars ve trache teşekkürler
Hoşbulduk.
hoş geldiniz
Hoşbulduk. Error üstadım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hoşgeldim :) fergus 18 13,145 05/03/2013, Saat: 21:34
Son Yorum: puukko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: