Derby Sabun
abi çok para vermişsin Smile
(30/05/2012, Saat: 23:12)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu sabunu bir ay kadar once aldım

kaseye bastım

Arkoya gore biraz daha koruyucu ve nemli gibi geldi.

denemeyen varsa denesin memnun kalacaktır ben memnunum

selam,arkoya göre bir miktar daha koruyucu,kuruma sorunu var,koku olarak hacışakir sabun gibi,nemlendirme yok,böyle bir sabun yapıldı,daha iyi yapılsaydı,bir gıdım egale etmek derbye yetmiş,herhalde iyi sabun yapmayı dert etmemişler,niyetleri sadece arkonun pazarı olsa gerekUndecided
(07/06/2012, Saat: 19:47)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/05/2012, Saat: 23:12)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu sabunu bir ay kadar once aldım

kaseye bastım

Arkoya gore biraz daha koruyucu ve nemli gibi geldi.

denemeyen varsa denesin memnun kalacaktır ben memnunum

selam,arkoya göre bir miktar daha koruyucu,kuruma sorunu var,koku olarak hacışakir sabun gibi,nemlendirme yok,böyle bir sabun yapıldı,daha iyi yapılsaydı,bir gıdım egale etmek derbye yetmiş,herhalde iyi sabun yapmayı dert etmemişler,niyetleri sadece arkonun pazarı olsa gerekUndecided

evet cok kaliteli degil katılıyorum. arko da daha alısıldık. ama yine de ben sevdim. birkac kez yuzunuzu yıkamak icin kullanın tıraş olmayın yabancı bir forumda okumustum sabun testi baslıklarında eger bir 10-15 dakika sonra yuzunuzde yumusaklık hissederseniz don yaglı ve kaliteli bir sabun oldugu dusunulebilir diyorlardır. denedim gercekten yumusatması iyidi. ancak tabiki zevkle ciltler farklı ben biterse alırım.
(14/06/2012, Saat: 11:18)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. Perma icin McOrco ya danisabilir ya da şurayı okuyabilirsiniz.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=113&page=6

teşekkür ederim dostum akşama eve gidince bakayım yazılara
dün nihayet deneme şansı buldum, köpürmesi nemlendirmesi çok güzel, fakat bir arko değil Big Grin

sabaha karşı yüzümde bir kaşınma başladı, aynı tıraşta yeşil astra jiletide ilk defa kullandım acaba hangisi buna neden oldu Undecided
sabun çabuk kuruyor ilk izlenimim bu...
köpürmesi ve kıvamı gayet iyi
hocam ben keskin diye mavi astra almıştım 100lü. aldığım bütün kutulardaki bütün jiletler kör çıktı. kör ki ne kör. sanki ağız açmayı unutmuşlar da ince metal sac ile tıraş oluyormuşsunuz gibiydi...
büyük ihtimal sahteydi. çünkü sonra orijinal olduğuna emin olduğum bir mavi astra edindim arada dağlar kadar fark vardı...
(15/06/2012, Saat: 15:41)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her ikisinede alerjin olabilir. Derby sabunu ben seviyorum temizlik kokuyor resmen ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Astra yeşilde güzel onada pek laf diyemem ancak fake olma ihtimalini düşünmek gerek..(bu arada eğer piyasada varsa bile ben fake astra hala bulamadım)
tiras bicagimi kendim bileyliyorum. yok sahteydi yok bittiydi pahaliydi kesmiyordu vs vs. kafam rahat omurluk stok var:d
Yahu arkadaş, bu bizim bilindik türk markalarımızın başındaki adamlar hep mi aynı kafa yapısında? Yahu sinirleniyorum bak.

Yıllardır arkoya bağırıyoruz, şu sabunun çeşitlerini çıkarın, sandalağacı vs türevlerini yapın, yanına daha kaliteli premium ürünler yapın, kase şeklinde yabancı ürünler benzeri ambalajlama yapın. İpleyen var mı? Yok yok yok.

Sonra derby heralde bu istekleri duymuş olacak ki arkoya sabun yaptırıyor. Hem de bir yerlerde okumuş, haberini almış olacak ki, kase versiyonlarını da çıkarıyor bize, Ama arkadaş, ama arkadaş...

kaymaklı yoğurt misali ambalaj da yapılmaz ki ya.. Biraz daha özenseniz olmuyor mu? cam, porselen kapta sunmak çok mu zor? Sırf berberler mi alacak zannediyorsunuz. O nasıl bir zevktir? Pakete baksan yoğurt dersin, höşmerim dersin de tıraş sabunu demezsin.. Angry

derbi2.jpg
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Türkiye'de berberler hariç sabun, krem kullanan çok az.

Yabancılarda ucuz diye Türk mallarını tercih ediyorlar.

Keşke şanımız yürüse diye birkaç üst düzey ürün çıkarsalar da biz de nasiplensek.

Geçenlerde Dalan'ın İç Anadolu Bölge Temsilcisini cepten aradım, kremleri bulamadığımı söyledim.

Sağolsun ilgilendi bir yer söyledi, orayı aradım, yokmuş .

Bölge Temsilcisinin söylediği, çok sürümü olmadığı için pek üstüne düşmüyorlarmış tıraş kremlerinin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 181,118 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 59,561 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,273 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,049 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 420,179 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,143 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,554 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,447 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,909 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 355,187 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: