Derby Sabun
İçerik değişecek mi acaba?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Tahminim more for you firmasına fason ürettirebilirler, dışında derby yazar. Sitelerinde birkaç more for you ürünü hali hazırda satışta. Site sanırım daha yapım aşamasında resmi derby sayfası olduğu yazıyor alt tarafta.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Mevcut kaseden farklı bir şey olmaz tahminim

a126hk.jpg
(04/04/2019, Saat: 11:39)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mevcut kaseden farklı bir şey olmaz tahminim

Bende boyle olacagini dusunuyorum,plastik ve guzel bir kasede cikarsa surpriz olur.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(04/04/2019, Saat: 14:58)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende boyle olacagini dusunuyorum,plastik ve guzel bir kasede cikarsa surpriz olur.
2 koku falan ekleyip alternatifler yapsalar fena mı olur halbuki. Yerli ürün de çeşitlense biraz?.. Hayal de olsa güzel..

Firmayı toplu eposta yağmuruna tutalım Big Grin daha üretim aşamasındayken müdahale edelim, 2 esans damlatamayacak kadar yoklarmı?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(04/04/2019, Saat: 16:16)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Firmayı toplu eposta yağmuruna tutalım Big Grin daha üretim aşamasındayken müdahale edelim, 2 esans damlatamayacak kadar yoklarmı?
Olmayacak iş değil aslında, ben desteklerim.

derby ustadan sonra sabun hamlesi sanki bizi dinliyorlar forumda çalışanları var gibiSmile
Kremde çeşitlilik varda sabunda niye yok bir türlü anlamadım gitti şu yerli üreticileri. Sabunda bir kaç çeşit yapmak, kreme çeşit yapmaktan daha mı zor acaba? @Efrasyab Kemal abiye danışma jokerimi kullanmak istiyorum. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(04/04/2019, Saat: 17:57)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kremde çeşitlilik varda sabunda niye yok bir türlü anlamadım gitti şu yerli üreticileri. Sabunda bir kaç çeşit yapmak, kreme çeşit yapmaktan daha mı zor acaba? @Efrasyab Kemal abiye danışma jokerimi kullanmak istiyorum. Smile

Bence pek bir zorluğu yok ama iki sebep gözüme carpıyor,
1. Kremlerin tüketimi daha hızlı,
2. Sabunlardaki geleneksel yapıya güvenmeleri. "Bu tuttu piyasada iyi gidiyor macera aramayalim"
Ayrica sabunda yapmadıkları varyasyonu kremde yaparak daha hızlı tukenen üründe seçeneği arttirmak istiyor olabilirler, yahut bu söylediklerimin hiç alakası yoktur kimbilir ne gibi kaygıları vardir.
Günümüz Türkiyesinde Traş sabunu denince akla ilk gelen Berberler olmakta. 80% traş sabunu = Berberler, Arko, Derby onlar için ideal ve uygun fiyatlı bir ürün olunca ve Ana akım olan Berberler için çeşitten ziyade F/P ön planda olmasi, yukarıda yazdigım 2. Madde gundeme cuk oturuyor.

Ama burada bir dip not yazalim Ana akımın dışında kalan Berberler yok degil, çesit arayan Berberler mevcut ancak işte onlarda bizim içinde oldugumuz ve azınlığı  olusturan 20% nin içinde olunca ses gelmiyor.

"Yüzdelik degerler tamamen konu bütünlüğünü saglamak ve ifade etmek istedigim düşüncemi desteklemek icin tahmini kendi goruşlerimce yazdim. 80% ye 20% değerleri  Herhangi bir arastırmanin sonucunda elde edilmiş veriler degildir."
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 182,133 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 60,154 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,766 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,625 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 421,277 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,948 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,574 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,530 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,980 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 357,603 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: