Sputnik
Sputnik Ladas Voshkhod
Bu üç bıçağı birbirine çok benzetiyorum
Konforlu ve yeterli keskinlikte geliyor bana
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Aldığım ürünler arasında bugün kendisine ilk defa sıra gelen tıraş bıçağından hem keskinlik, hem de konfor açısından son derece memnun kaldım. Fazlasıyla stokta alıp tutmayı planlıyorum, üstelik çok aşırı ve sorunlu bir cildim olsa dahi.
Kötü değil ama olsada olur olmasada olur. Voshkod bana daha konforlu geldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İlk tıraşta bana çok iyi geldi. Ciltte kayması tıraşta konforu. İkinci tıraşta kesinlik kalmadı. İki kere denedim ikinci tıraşlardan sonra çöpe attım. Kullan at jilet lakabını aldı benim namıma.
İmpa’dan aylar önce almıştım deneme sırasında bekliyordu bugün kısmet oldu. Yaqi DOC alet ile kullandım. Gayet akıcı güzel bir tıraş verdi. Yaqi DOC etkili bir alet onun da payı vardır elbet ama genel olarak beğendim. DE8 ile denedikten sonra yorumumda bir değişiklik olursa güncellerim.
Konuyu okuyunca eklemek istedim kullandığım jiletin paketinde P&G yazmıyor.
Bu kadar akıcı güzel tıraş veren jilet finalde benim icin çuvalladı. Kıllar çıkarken kaşıntı yaptı ve yer yer kızarıklıklar oldu.
4. denememde de ayni jilet keyifle tahrissiz isini yapti. 4. kullanim tabiki ilk kullanimdan farkkiydi ilk gunku keskinligi bi tik fazlaydi ama isini yarim birakmayan keyifli jilet.
Benim cildimde cok uyumlu toplamda 10 adet bitirdim . Keskinlik Permadan bir tik daha iyi . Sari Gillette ile ayni gibi . Cok akici ve konforlu geldi bana tras sonrasi iyi .Tek sefer kullaniyorum günlükde . Fiyat performans jileti olarak görüyorum .
yazın impadan almışdım, denemek bugüne nasipmiş. 4 günlük sakalda duş sonrası tabac sabunla soğuk su ile r89 da denedim. gayet memnun edici bir tıraş oldu. r89 yüzümde neredeyse 360 derece döndü ama tahriş ve yanma yaşamadım. tıraş sınrasında da mermer gibi bir yüz. bu hafta bu jiletle devam edeceğim bakalım ertesi gün sıkıntısı olacak mı (yanma, kaşınma, batma vb.)

Not: jilet kutusunda P&G amblemi yok

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: