Deodorant / Stick Deodorant / Roll on
Kokusundan dolayı hep tabac kullanıyorum ama kalıcılık maalesef çok düşük .
Craft ve siyah olanıda kullanıyorum , klasik kokusuna hastayım .
Daha etkili bir ürün arayışına girdim
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(17/09/2020, Saat: 01:56)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kokusundan dolayı hep tabac kullanıyorum ama kalıcılık maalesef çok düşük .
Craft ve siyah olanıda kullanıyorum , klasik kokusuna hastayım .
Daha etkili bir ürün arayışına girdim
Craftsman roll on ve de AS losyon en sevdiklerimden.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sebamed'in balsam deodorantı. Cok hosuka gitmedi 6-7 saat ancak koruyor.

cc77c07b0b19c1074ac52c6b4cf0a4cb.jpg

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Old spice stickleri koku ve kalıcılık olarak çok güzeller. Üçüncüyü bitiriyorum. Tavsiye ederim.
Gönlü sevgiden geçen herkes bir gün İzmir' li olacak.
Deodorant, stick, roll on meselesi aslında çok kritik bi mesele. Çünkü kullanılan birçok ürün koltukaltı gözeneklerini tıkayarak terlemeyi engelleme ve kokuyu azaltma ya da yok etme şeklinde çalışıyor. Burada dikkat etmemiz gereken, bulabildiğimiz en doğal, gözenekleri tıkamayacak bir ürün bulmak. Temelde deodorant yerine roll on kullanarak başlayabiliriz. Deodorantlar bu alanda en tehlikeli ürünler sağlık açısından. Gözenekleri tıkayarak hava almasını engeller vücudunuzun. Alacağınız roll on üzerinde zaten doğal olup olmadığı yazılmıştır genellikle. Garnier men roll on deneyebilirsiniz. Sağlıcakla kalın...
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
Herkese selam,

Hazır konusu tazelenmişken kullanıp hiçbir faydasını görmediğim Yves Rocher naneli roll on’u da buraya not edeyim dedim. Yaz sıcaklarıyla beraber Arm&Hammer’i de dinlendirip alüminyum içerikli Nivea Silver Protect ve Dove Men Care’e dönüş yapmanın vakti geldi.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sağlıklı Deodorant Kullanımı Üzerine posicor 23 15,077 24/06/2018, Saat: 01:07
Son Yorum: pundoe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,405 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: