Askere Gidiyorum
@Zeyes komşum forummuzda ekonomi başlığı altında askere gidenleri görüşleri var ekonomi başlığında konuları incelemeni tavsiye ediyorum hayırlı tezkereler
Sağolun komşularım.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Komsum ben de mebs okulunda bedelli yaptim yeni geldim sayilir.zaten hergun tras olacagim icin gilette 3 bicakli degil de 2 bicakli kullan at aldim gittim.askerde tras sevgimi kaybedecektim nerdeyse cunku su demir gibi soguktu o kadar soguk musluk suyu gormedim hic ben.tras olmadan sakallari yumusatmak icin yikariz ya su soguk oldugu icin yikamamayi tercih ediyordum artik, elimi yikayip yuzumde gezdiriyordum.daha sonra gilette jel surup 2 perdede trasimi tamamliyordum.bizde 15 dk da tras olan da vardi 5 dk da da kimse birsey demezdi ama pratik olmak da fayda var simdiden hayirli tezkereler
Siz gercek anlamda askerlik yapmayacaginiz icin tiras konusunda fazla sıkıntınız olmayacak diye düşünüyorum. Ben ilk 3 ay yastığın altına gizlediğim elektirikli Braun kullandım. Sabahları gerçekten bir gürültü, patırtı, koşturma yaşanıyor. O dakikaları yatarak ve gözümü bile açmadan  tıraş olarak atlattım. İzleyen 9 aylık dönemde evden işe gider gibi askerlik yaptığım için bir sorun olmadı. Ara sıra birlik içindeki asker berbere saç ve sakal tıraşı yaptırdım. Toplam 12 ayda tezkere aldım. Size de hayırlı tezkereler komşum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Askerde tıraş namına birşey bilmiyordum. O dönem 6 ay boyunca mach 3 ile bilinçsizce olup askerliği tamamlamıştım. 3 haftada her türlü çözersiniz işinizi. Hayırlı tezkereler..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(23/04/2019, Saat: 10:35)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum ben de mebs okulunda bedelli yaptim yeni geldim sayilir.zaten hergun tras olacagim icin gilette 3 bicakli degil de 2 bicakli kullan at aldim gittim.askerde tras sevgimi kaybedecektim nerdeyse cunku su demir gibi soguktu o kadar soguk musluk suyu gormedim hic ben.tras olmadan sakallari yumusatmak icin yikariz ya su soguk oldugu icin yikamamayi tercih ediyordum artik, elimi yikayip yuzumde gezdiriyordum.daha sonra gilette jel surup 2 perdede trasimi tamamliyordum.bizde 15 dk da tras olan da vardi 5 dk da da kimse birsey demezdi ama pratik olmak da fayda var simdiden hayirli tezkereler

@00serkan4300
Komşum, ürünler yer değiştiriyor muydu sizin birlikte de Smile

———————
Nice and clean.
(23/04/2019, Saat: 11:48)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @00serkan4300
Komşum, ürünler yer değiştiriyor muydu sizin birlikte de Smile

———————
Nice and clean.

Sadece 1 arkadas tras kopugu dolaptaydi kaybolmus dedi baska duymadim komsum pek zannetmiyorum oyle seyler olacagini yine de cok degerli seyler goturme dolaplari kilitlemek yasak nereye hangi birlige gideceksin komsum?
Bedelli de zaten herkes minimum 15 bin veriyor komşum ihtiyatszlıktan olur kayıplar en fazla kimse kimsenin malına tenezzül etmez. Ben normal yaptım. Fusion proshield ile Nivea jel kullandım. Sadece jelim kayboldu o da benden oldu lavabonun üstüne bırakmıştım. Dolaptan eşya çalma filan olmaz. 18 19 gün kalacaksın zaten.
Ben de öyle umuyorum komşum,
@mustbe
@00serkan4300
Samsun sahra sıhhiye okuluna gideceğiz hayırlısıysa komşum.

———————
Nice and clean.
(23/04/2019, Saat: 17:37)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de öyle umuyorum komşum,
@mustbe
@00serkan4300
Samsun sahra sıhhiye okuluna gideceğiz hayırlısıysa komşum.

———————
Nice and clean.

Hayirli olsun oraya giden arkadasim yok malesef komsum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Askere gidiyorum emiriko 77 77,129 16/05/2013, Saat: 23:11
Son Yorum: emiriko
  Ben de askere gidiyorum blaster 14 14,402 04/05/2013, Saat: 14:24
Son Yorum: mckemal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: