Kahve Sevenler
utanmadan bır de at bı 5 kagıt demısler mı dedın admin Angry
ahhhhhhhh Angry
ulan bana denk gelmıyor kı boyle seyler Angry o adamın dılını keseyımAngry
patlak paketle ilgili basvurdugum kurumlar:
bimer
ptt genel mudurluk
ptt avrupa yakası dagatım mud.
ptt bolge mud. resımlerı ve durumu anlatan bır maıl / fax ılettım...

aldıgım sonuc:
o paketı teslım ettıklerını kabul etmıyorlar Big Grin
ben o gun paket teslım almamısım Smile
o gün bızım sokagın dagatım gunu bıle degılmıs...

öyle bir paket yokmuş

biz hayal görmüşüz...
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Big GrinBig GrinBig Grin
Angel
turkıye de yasadıgımız ıcın hıc sasırmamak lazım
Yurt dışından aldığınız bir ürün gemi ile gönderildiyse paketinin bu şekilde ezik büzük gelmesi normal. Gemi okyanuslar arası yolculukta fırtınaya yakalanabiliyor ve o sallantı içinde konteynerlar bir o tarafa bir bu tarafa sallanıyor bu durumda içindeki her şey basınca maruz kalıyor ve büyük ve sert paketler küçük ve yumuşak paketleri eziyor. Gemi gönderiminde bunu engellemenin bir yolu yok.

Ama ürün uçak ile gönderildiyse bu kadar ezik gelmesi çok zor paket fazla yıpranmadan sağlam bir şekilde elinize ulaşıyor. Tabi uçaklarda da paketin ezilme sıkıntı olduğu oluyor ama gemi kadar sık olmuyor.

Tüm bu söylediklerim Amerika ve uzak doğu ülkelerinin devlet postalarıyla yaşanan sıkıntılar. Fedex - ups gibi özel kargolar ile aldıysanız ürününüz hangi ülkeden gelirse gelsin en ufak bir ezik olmayacak şekilde geliyor. Tabi fiyatı da ona göre değişiyor.

Ama avrupa devletlerinden Türkiye ye gönderilen bu tür paketler deniz yolculuğu olmadığı için devlet postaları bile uçakla gönderiyor. İngiltere den aldığınız bir paket devlet postası ile dahi çok fazla yıpranmadan elinize ulaşıyor.

Benim okyanus ötesi ülkelerden aldığım ürünler gemi kargo ise bugüne kadar hep ezik büzük geldi. Uçak kargo ise ezilmeden geldi. Avrupa devletlerinden aldığım ürünler hep düzgün geldi.

Olay tamaen geminin fırtınaya maruz kalıp kalmamasında

Bu arada ezik büzük gelen paketlerim de dahi içinde ki ürünler sağlam çıktı.

Not: Gemi kargolarda ki bu durumu engellemenin bir yolu yok büyük ve sert cisimler küçük ve yumuşak cisimleri eziyor. Adaletsiz dünyanın kanunu da bu değil mi? Aynı kanun gemide ki konteynırların içinde de işliyor. Güçlü olan kazanıyor.
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
gemi değilde kuzey ırakdan katır sırtında gelmiş gibiler genelde Sad
(18/03/2012, Saat: 23:54)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gemi değilde kuzey ırakdan katır sırtında gelmiş gibiler genelde Sad

Big GrinBig GrinBig Grin
gelince görücez bakalım gemimi uçakmı. ya sağ salim gelsinde başka bişey istemem. Smile
Mühle R89
Kargom geldi arkadaşlar Smile amerikadan buraya tam 15 günde geldi. çok şükür bir sıkıntısı yok ürünün. sağlam ve gayet güzel. Cool sırada kahve almak var. evet tecrübeli arkadaşlar fazla sert olmayanından bir kahve önerisi yaparmısınız. tabi amasyada oturduğumu unutmayın lütfen. malum starbucks falan yok buralarda. teşekkürler.
14uw8cy.jpg
Mühle R89
hayırlı olsun hocam
kazasız belasız gelmesine çok sevindim
(30/03/2012, Saat: 20:16)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun hocam
kazasız belasız gelmesine çok sevindim

sağolasın mc. kahve tavsiye bekliyorum Wink
Mühle R89

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Filtre Kahve Makinesi Önerisi krub 45 19,270 21/08/2022, Saat: 13:00
Son Yorum: alpella42
  Puro Kültürü ve Puro Sevenler (+18) 3RD1 26 10,938 09/09/2020, Saat: 15:13
Son Yorum: BigHillMe
  Suşi Sevenler :D yarhasan 17 17,366 06/05/2020, Saat: 19:04
Son Yorum: onurcakmak
  Nargile Sevenler yarhasan 22 33,623 24/03/2013, Saat: 18:14
Son Yorum: tamer26

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: