Kahve Sevenler
Ben tchibo nun french press ini kullanıyorum. Genel anlamda memnunum. Tabi bir öğütücülü makinam olsun isterim.

French press için tchibo da kahve çekirdeği çektiriyorum. Eve gelince vakumlu kilitli cam kaplara koyuyorum uzun süre kokusunu koruyor. Son zamanlarda starbucks ın çekilmiş kahvelerini kullanıyorum. Her iki markanın kahveleri de birbirinden iyi
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
hazır paketler hakkında konuyu bilen arkadaslar olarak size sorayım ne dusunuyorsunuz
jacobs ve kuru kahvecı mehmed efendının fıltre kahvelerını alıyorum ıcıyorum ama
daha fazlası gereklımı?
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
şu sıralar büyük bir bütçe ayırama kahve makinasına o yüzden french press le başlıcam. aleti alınca hangi kahve, hangi aroma vs konularınada gireriz Smile
Mühle R89
İyi ve zahmetsiz kahve için evliliği tavsiye ediyorum. Big Grin

Hem mis gibi Türk kahvesi dururken filtre kahveye ihtiyaç duymuyorum.
espresso makinalarının (basınçlı buharlı) uğraşması uzun sürüyor, tavsiye etmem, ilk heves iki içersiniz sonra temizlemesiydi ıvır zıvırıydı vazgeçersiniz. Tecrübeyle sabittir. (aynı sonuçlar için bkz. koşu bandıUndecided
(03/03/2012, Saat: 01:13)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: espresso makinalarının (basınçlı buharlı) uğraşması uzun sürüyor, tavsiye etmem, ilk heves iki içersiniz sonra temizlemesiydi ıvır zıvırıydı vazgeçersiniz. Tecrübeyle sabittir. (aynı sonuçlar için bkz. koşu bandıUndecided
bende de yerinde sayan bisiklet varSad
(03/03/2012, Saat: 00:05)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu forum pek iyi olmadı Sad hepimizi beş kuruşsuz bırakacak Sad
(bu başlık için değil forumun geneli için konuşuyorum)

Smile

tiras malzemelerine 3ayda 400 vermisimSad
bizim burda 3 ay berbere abone olsan 400den aşağıya mal olur, hemde paşa muamelesi görürsünBig Grin
(03/03/2012, Saat: 01:49)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bizim burda 3 ay berbere abone olsan 400den aşağıya mal olur, hemde paşa muamelesi görürsünBig Grin
:d
(03/03/2012, Saat: 01:46)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/03/2012, Saat: 01:13)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: espresso makinalarının (basınçlı buharlı) uğraşması uzun sürüyor, tavsiye etmem, ilk heves iki içersiniz sonra temizlemesiydi ıvır zıvırıydı vazgeçersiniz. Tecrübeyle sabittir. (aynı sonuçlar için bkz. koşu bandıUndecided
bende de yerinde sayan bisiklet varSad

bende resmen spor salonu var
universite oncesi bir sporcu lisansı var
birde güncel göbek var Sad
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Filtre Kahve Makinesi Önerisi krub 45 19,033 21/08/2022, Saat: 13:00
Son Yorum: alpella42
  Puro Kültürü ve Puro Sevenler (+18) 3RD1 26 10,617 09/09/2020, Saat: 15:13
Son Yorum: BigHillMe
  Suşi Sevenler :D yarhasan 17 17,205 06/05/2020, Saat: 19:04
Son Yorum: onurcakmak
  Nargile Sevenler yarhasan 22 33,504 24/03/2013, Saat: 18:14
Son Yorum: tamer26

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: