BOLZANO
merhaba,
arkadaşlar araştırmalarım sonucu ingiltere' de 17-18 liraya gelen merkür platinium sirkecide 14 liraya bulunabiliyor. bolzano' nun da 100' lük kutusu ingiltere' de 70-75 tl civarına geliyor ki yine bu mantıkla orijinal olanlar sirkeci içinde en az 65 tl civarı olmalıdır. bunun altındaki fiyatlar orijinal olmayacaktır görüşündeyim. akşam sevinip araştırmadan alırım dedim ancak bunun altındaki bir fiyatta ben çekiliyorum.
selamlar.
ben eger piankhy hocam orijinal derse alma taraftariyim ve alacagim da...
gerekirse yarimsar paket alir bolusuruz...
Dediğim gibi bu hafta içinde uğramaya çalışacağım. Benim evdeki Bolzano'lardan birini yanıma alır karşılaştırırım. Ama şu da bir gerçek ki, adamlar o kadar güzel sahte mal yapıyor ki anlamak çok zor. Görmeden bir şey söylemek pek kolay değil. Ama eğer gerçekse, çok iyi bir alışveriş olur.

Olaya bir de şu yönden bakıyorum, Permasharp, Rapira, Feather bunlar çoğunlukla daha çok bilinen jiletler. Bunların sahtesini yapmak daha mantıklı. Ama Bolzano çok fazla bilinen bir jilet değil. En azından yukarıdakiler kadar. Hani bunun sahtesini yaparak kime satacaklar. Ben Bolzano'yu bilmesem ve jilet almaya gitsem, ilk etapta bu bahsettiğim marka jiletleri tercih ederim. Yani 100 tane Bolzano alacağıma 100 tane Permasharp alırım mesela. O yüzden de kesin sahtedir diyemiyorum. Bakmak, incelemek lazım.
(03/03/2012, Saat: 16:01)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben eger piankhy hocam orijinal derse alma taraftariyim ve alacagim da...
gerekirse yarimsar paket alir bolusuruz...

Bende aynı düşünüyorum, piankhy alır orjinal der ve onaylarsa bende alma taraftarıyım daha neyi düşüneceğim? Gerekirse dediğin gibi bölüşürüz ... Sonuçta gereksiz yere giden ilk 15-20 liram olmayacak Big Grin
hocam mikrofon sizde artık. siz ne derseniz biz tamaız..
(03/03/2012, Saat: 16:23)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğim gibi bu hafta içinde uğramaya çalışacağım. Benim evdeki Bolzano'lardan birini yanıma alır karşılaştırırım. Ama şu da bir gerçek ki, adamlar o kadar güzel sahte mal yapıyor ki anlamak çok zor. Görmeden bir şey söylemek pek kolay değil. Ama eğer gerçekse, çok iyi bir alışveriş olur.

Olaya bir de şu yönden bakıyorum, Permasharp, Rapira, Feather bunlar çoğunlukla daha çok bilinen jiletler. Bunların sahtesini yapmak daha mantıklı. Ama Bolzano çok fazla bilinen bir jilet değil. En azından yukarıdakiler kadar. Hani bunun sahtesini yaparak kime satacaklar. Ben Bolzano'yu bilmesem ve jilet almaya gitsem, ilk etapta bu bahsettiğim marka jiletleri tercih ederim. Yani 100 tane Bolzano alacağıma 100 tane Permasharp alırım mesela. O yüzden de kesin sahtedir diyemiyorum. Bakmak, incelemek lazım.

en iyisi öyle olacak. yetki tamaen piankhy hocamdadır. alırsa zarara da ortağım.
(03/03/2012, Saat: 16:26)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende aynı düşünüyorum, piankhy alır orjinal der ve onaylarsa bende alma taraftarıyım daha neyi düşüneceğim? Gerekirse dediğin gibi bölüşürüz ... Sonuçta gereksiz yere giden ilk 15-20 liram olmayacak Big Grin
(03/03/2012, Saat: 16:29)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam mikrofon sizde artık. siz ne derseniz biz tamaız..
(03/03/2012, Saat: 16:23)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğim gibi bu hafta içinde uğramaya çalışacağım. Benim evdeki Bolzano'lardan birini yanıma alır karşılaştırırım. Ama şu da bir gerçek ki, adamlar o kadar güzel sahte mal yapıyor ki anlamak çok zor. Görmeden bir şey söylemek pek kolay değil. Ama eğer gerçekse, çok iyi bir alışveriş olur.

en iyisi öyle olacak. yetki tamaen piankhy hocamdadır. alırsa zarara da ortağım.
(03/03/2012, Saat: 16:26)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende aynı düşünüyorum, piankhy alır orjinal der ve onaylarsa bende alma taraftarıyım daha neyi düşüneceğim? Gerekirse dediğin gibi bölüşürüz ... Sonuçta gereksiz yere giden ilk 15-20 liram olmayacak Big Grin
Aslında son durum benim başlangıçta sayın Mc'a yaptığım teklifin aynı oluyor;Mc uğraşama ben dedi sayın pianky
alabileceğini söyledi.Buradaki arkadaşların dediği gibi de aslında sahte malı ambalajına bakarak anlamak neredeyse imkansız.
Kullanmadan mümkün değil gibi.Haa ben sayın pianky'e bana 100 adet alır mısın? diye mesaj gönderdim.Alıp gönderdiğinde sahte bile çıksa emeği için 'Allah razı olsun' derim her zaman.Ama emin olayım deyip bir yüzlük alır-dener ve sahte çıkarsa da masrafları da dahil herşeye ortak olurum.Sayın Papazeriğinin dediği de mantıklı.Benim fikrim 100 tane alıp pianky denesin;gerçekse isteyenlere sonradan alıp gönderir;sahte çıkarsa da almak isteyenlerce zarar-masraf paylaşılarak pianky'e gönderilsin,o da aldığı maldan daha az zarar etmiş olsun..
Saygılar..

Arkadaslar ben ilk fırsatta gider yüzlü bir paket alırım. İlk etapta kimsenin birşeyi göndermesine gerek yok. Denerim, gerçekse isteyen arkadaslara da bu yüzlük paketten gönderirim problem değil. Herkes dener, Ondan sonra toplu alım yapacaksak ayrıca para toplarız alırım tekrardan. Sonuçta en fazla zarar olsa olsa 30 lira olacak ki çok problem değil. Önümüzdeki hafta ici bir gün gitmeyi planlıyorum. Bakalım inşallah gercek çıkar da ucuza gercekten kaliteli bir jilet stoğu yapmış oluruz.
teşekkürler piankhy. sizin jileti beğenmemeniz durumunda zarara ortak olabilirim. beğenirseniz de o zaten sizin stoğunuz olur. bize de yeni bir alım yaparsınız bir müsait olduğunuzda. sizden gelecek haberleri bekliyorum
(03/03/2012, Saat: 17:20)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar ben ilk fırsatta gider yüzlü bir paket alırım. İlk etapta kimsenin birşeyi göndermesine gerek yok. Denerim, gerçekse isteyen arkadaslara da bu yüzlük paketten gönderirim problem değil. Herkes dener, Ondan sonra toplu alım yapacaksak ayrıca para toplarız alırım tekrardan. Sonuçta en fazla zarar olsa olsa 30 lira olacak ki çok problem değil. Önümüzdeki hafta ici bir gün gitmeyi planlıyorum. Bakalım inşallah gercek çıkar da ucuza gercekten kaliteli bir jilet stoğu yapmış oluruz.
(03/03/2012, Saat: 17:20)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar ben ilk fırsatta gider yüzlü bir paket alırım. İlk etapta kimsenin birşeyi göndermesine gerek yok. Denerim, gerçekse isteyen arkadaslara da bu yüzlük paketten gönderirim problem değil. Herkes dener, Ondan sonra toplu alım yapacaksak ayrıca para toplarız alırım tekrardan. Sonuçta en fazla zarar olsa olsa 30 lira olacak ki çok problem değil. Önümüzdeki hafta ici bir gün gitmeyi planlıyorum. Bakalım inşallah gercek çıkar da ucuza gercekten kaliteli bir jilet stoğu yapmış oluruz.
Teşekkürler piankhy;sahte çıkarsa zarara ortağım..
Bu güzel niyetlerinden dolayı inşAllah bana da sana bir jest yapma imkanı doğar..
Saygılar..

yuzlu paket yok
20*10 paket 1000 jilet tek naylonda

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: