BOLZANO
pazarlik gucu artmaya basladiSmile
(03/03/2012, Saat: 01:48)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: pazarlik gucu artmaya basladiSmile

Bi destekte ben atayım o zaman +100 de benden Big Grin
istanbullu arkadaşlar... kardeşlerinizin bu taleplerine kayıtsız kalamazsınız..
Sayın Piankhy sizi sahneye davet ediyoruz Big Grin
ooohhh, Çinli sahteciler ellerini ovuşturmaya başladı, 7 o'clock sarı paket ve featherda varmış 20 şer liraya..
Çinde matbalar başladı çalışmayaSmile
featherın sahtesi bol da
7oclock gormedim....

buarada benim bu sahte permasharpları aldıgım yerin yan dukkanı oluyor kendileri
ucuza moserde var makine arayanlara

http://www.geltir.com/showthread.php?tid...10#pid6310

orjinalinde dış ambalaj boyleymıs
MG13236376091516_MD.jpg

ürünün kendisindede o kösedeki yarım daire çentik yok

benim gördüklerim
1000 jilet
20*10 olarak dizilmis dikdortgen sefaf naylonda
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Önümüzdeki hafta içinde bir uğramaya çalışacağım. Eğer gerçek gibiyse ve kendime almaya karar verirsem isteyenlere de alır, kargo ile yollarım. Bu başlık altında kimlerin istediğini takip etmem çok zor. İsteyenler özelden mesaj atabilirlerse, ona göre daha iyi takip edebilirim. Ama açıkçası sorumluluk kabul etmem Big Grin Sonuçta ben de Bolzano experi değilim ve bu adamlar muhtemelen Bolzano'nun kendisini bile kandırabilirler diye düşünüyorum. Confused
aman 100 jiltten fazla almayın
alın evde deneyin

orjinal olduğunu tıraş olmadan anlayamassınız
iyi bir taklitse

sonra siparisler icin illaki alınır

denemeden aman diyim Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
ben cesaret edemiyorum.
ikinci alima katilabilirim.
ben tercihim piankhye birakmak uzere alim yapmayi oneriyorum. birakalim piankhy baksin, orijinal cikmama ihtimali olmakla beraber yine de orijinal olduguna kanaat getirirse bize 100er tane alsin.
yok eger supheye duserse de bi tane 100lu alsin kac kisiysek paylasalim. boylece riske gore alim miktarini dusururuz.
Saygilar
Yahu iyi güzel hoşta herkes nasıl emin bu kadar iyi olduğundan,BB'de baktım beğenen kadar beğenmeyende var.Yani iyidir ama bakalım sizin cildinize nasıl tepki gösterecek.Ha ucuzken alalım iyi çıkarsa kar etmiş oluruz diyorsanız bişey demiyorum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: