BOLZANO
(02/03/2012, Saat: 22:14)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: piankhy hocam aslında siz bolzano kullandığınız için sizin almanız yanlış/sahte ürün almamızı bir nebze engelleyebilir.. eğer gerçek olduğunu düşünür ve kendinize alırsanız bana da bir 100lük almanızı isterim.
aldım diye bana bir alo derseniz havalenizi de hemen geçerim, olur mu?
(02/03/2012, Saat: 21:58)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu Çavuşoğlu Han neredeyse bir tarif ederseniz ben de gidip alabilirim. Malum Bolzano'yu çok beğenen biri olarak 100'lük paketi 30 TL'ye bulursam kaçırmam. En azından gider bakarım elime bir tane örnek alarak bendekilerden. Eğer gerçekse, isteyen olursa alır, ücretsiz kargo ile de gönderirim. Ama yeter ki yerini tarif edin banaSmile

kesinlikle
ben ki baba dede yadigari herkesin çok iyi tanıdıgı
permasharpın sahtesini bulup alan insan Smile

bir bilen kesinlikle olmalı

zira eminonu tahtakale istanbulun en tekinsiz yerleri
sahte bozuk tamirli(refurbished) ne varsa orda

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
bizim bir arkadaşa lisans yıllarında nokia 2. el bozuk telefonu sıfır diye satmışlardı tahtakalede. sonra da parasını almak için gidince üzerine yürümüşlerdi.... bilirim
(02/03/2012, Saat: 23:10)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kesinlikle
bende tezgahta satilan permati sormustum 2 lira dedi almadim. arkamdan 3 tanesi 2 lira olsun dedi gene almadim aklima sahte olabilecegi gelmisti.
(02/03/2012, Saat: 23:13)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bizim bir arkadaşa lisans yıllarında nokia 2. el bozuk telefonu sıfır diye satmışlardı tahtakalede. sonra da parasını almak için gidince üzerine yürümüşlerdi.... bilirim
(02/03/2012, Saat: 23:10)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kesinlikle

son gittigimde ebook reader aldım
ekranı arızalı cıktı 300 liraya yakın dolandırıldım

unı yıllarımda telefon aldım
SIFIR TELEFON
calıntı cıktı
mahkemeye cıktım

emın onu cok cok cok kotu bır yerdır

5 dk dıkkatsızlıkte
lego gibi soker takarlar adamı
Ama hala oralara takılıyorsun. Big Grin
ben de çok severdim öğrenciliğimde oraya takılırdım hep...
ucuz alışverişin adresi... ilk rapira'mı oradan almıştım. bir jiletle neredeyse 10 tıraş olmuştum o zamanlar....
Big Grin
(02/03/2012, Saat: 23:55)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: son gittigimde ebook reader aldım
SIFIR TELEFON
calıntı cıktı
mahkemeye cıktım
5 dk dıkkatsızlıkte
(02/03/2012, Saat: 23:57)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama hala oralara takılıyorsun. Big Grin
ben de çok severdim öğrenciliğimde oraya takılırdım hep...
ucuz alışverişin adresi... ilk rapira'mı oradan almıştım. bir jiletle neredeyse 10 tıraş olmuştum o zamanlar....
Big Grin
(02/03/2012, Saat: 23:55)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: son gittigimde ebook reader aldım
SIFIR TELEFON
calıntı cıktı
mahkemeye cıktım
5 dk dıkkatsızlıkte
eminonunde hersey bulunuyor oyuzden
(arada sıkca belada bulunuyor o ayrı mesele) Smile
Eminönü civarında herkes 1-2 gün geçirmeli, insan hayatı öğreniyo 5 dakikada. 72 milletten insan da cabası.
(02/03/2012, Saat: 21:58)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu Çavuşoğlu Han neredeyse bir tarif ederseniz ben de gidip alabilirim. Malum Bolzano'yu çok beğenen biri olarak 100'lük paketi 30 TL'ye bulursam kaçırmam. En azından gider bakarım elime bir tane örnek alarak bendekilerden. Eğer gerçekse, isteyen olursa alır, ücretsiz kargo ile de gönderirim. Ama yeter ki yerini tarif edin banaSmile

Hocam ben 100 tane isterim.Her türlü masrafına da ortak olurum.
Parasını da anında hesabına geçerim..İyi niyetin yeter...

+1
(03/03/2012, Saat: 01:30)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ben 100 tane isterim.Her türlü masrafına da ortak olurum.
Parasını da anında hesabına geçerim..İyi niyetin yeter...
çavuşoğlu' nu bilmiyorum hiç gitmedim ancak zazahan' da güvendiğim jilet satan yer olarak denizli pazarı var ancak bolzano bulunur mu bilmiyorum. güzel derseniz bir 100' lük te ben alırım, istanbul' a gidemeyeceğim bu aralar, buradan isim ve banka hesabı da yazarsanız hemen yaparım havaleyi.
selamlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: