BOLZANO
(02/03/2012, Saat: 21:06)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hay Allah razı olsun...
(02/03/2012, Saat: 20:51)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [quote='papazerigi' pid='6643' dateline='1330706791']
rimei burda var çok hesaplı Smile
http://www.sanalpazar.com/Orjinal-Classi...isp2796138

kızma kızma hocam gidecegim zaman haber verip alırım biraz daha rimei fln Blush
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(02/03/2012, Saat: 21:06)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hay Allah razı olsun...
(02/03/2012, Saat: 20:51)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [quote='papazerigi' pid='6643' dateline='1330706791']
rimei burda var çok hesaplı Smile
http://www.sanalpazar.com/Orjinal-Classi...isp2796138

o rimeiyi alacaksan ankaraya gittiğin zaman oradan görerek al derim. bir durum var

semihteki parker aletleri göz ardı etmeyin arkadaşlar.bana kaliteli gelmişlerdi. günümüzde tamaı pirinçten üretilen tek alet parker kalmış
http://trasklavuzu.blogspot.com/
ben şaka yaptım Blush
4-6 tl arası rimeileri alabiliyoruz burdan
dukkanına gore
hediyelikte kullanmak içinde fena urunler degiller

16 baya uçurum bir fiyat
parker 99r nin kafasi slimle ayni.
olsun yine de Allah razı olsun Big Grin
Ankara'da neredeydi... geçmiş başlıklarda bahsi geçmişti ama.... hatırlayamadım.
(02/03/2012, Saat: 21:15)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben şaka yaptım Blush
4-6 tl arası rimeileri alabiliyoruz burdan
dukkanına gore
hediyelikte kullanmak içinde fena urunler degiller

16 baya uçurum bir fiyat
ben de geçen parker videolarına bakmıştım.. geofatboy un... adam da beğenmişti. ama saplarını beğenmedim. çok uzun saplı bence
(02/03/2012, Saat: 21:25)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: parker 99r nin kafasi slimle ayni.
Şu Çavuşoğlu Han neredeyse bir tarif ederseniz ben de gidip alabilirim. Malum Bolzano'yu çok beğenen biri olarak 100'lük paketi 30 TL'ye bulursam kaçırmam. En azından gider bakarım elime bir tane örnek alarak bendekilerden. Eğer gerçekse, isteyen olursa alır, ücretsiz kargo ile de gönderirim. Ama yeter ki yerini tarif edin banaSmile
zaza hanın yanındaki han
piankhy hocam aslında siz bolzano kullandığınız için sizin almanız yanlış/sahte ürün almamızı bir nebze engelleyebilir.. eğer gerçek olduğunu düşünür ve kendinize alırsanız bana da bir 100lük almanızı isterim.
aldım diye bana bir alo derseniz havalenizi de hemen geçerim, olur mu?
(02/03/2012, Saat: 21:58)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu Çavuşoğlu Han neredeyse bir tarif ederseniz ben de gidip alabilirim. Malum Bolzano'yu çok beğenen biri olarak 100'lük paketi 30 TL'ye bulursam kaçırmam. En azından gider bakarım elime bir tane örnek alarak bendekilerden. Eğer gerçekse, isteyen olursa alır, ücretsiz kargo ile de gönderirim. Ama yeter ki yerini tarif edin banaSmile
Bende isterim bir tane 100 lük beni listeye ekleyin hocam
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: