BOLZANO
Bunu beğendim cildimi yıpratmadı.Alınır artık
Yeşil astra işe çok iyi anlaşan bir cildim var , bolzano Son derece tahrişsiz bir traş sundu, memnun kaldım
The Riddle of Steel
Dün Fatip Grande ile 3 günlük sakalımda kullandım. Keskinliği ve konforu hoşuma gitti. Ama rapira swedish ile daha rahat ve temiz bir tıraş çıkarmıştım.
Çok jilet denemiştim bununla tanışmak geç oldu
Favori jiletlerimden biri oldu
Oldukça konforlu ve akıcı bir tıraşı var
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Tıraş sonrası yüzü pürüzsüz bırakıyor, ama tıraş esnasında dalmaya meyilli. Keskinliği ya da akıcılığı orta seviye nadiren biraz kazıma hissi veriyor. Sakalları tersten alırken dikkat istiyor. Ustura ve rimei ile kullanımda bu şekilde. İki ve üstü kullanımda belki daha konforlu olabilir.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
de89 ile tıraş oldum heran yüzümü delik deşik edicek hissi uyandırdı bende keskinliği çok iyi ama konfor kötüydü
Bu jileti ilk defa kullandim. Sert sakallarımda akıcı tıraş sağlamadı. Karakterini sanki derby usta ya benzettim. Nacet varken heyecan aramaya gerek yok
Ben iki paket eskisinden bulup denedim. Konforu çok yüksek bir tıraş bıçağı. Yeniler de aynı mı bilmiyorum, ama fiyatı uygun olsa tercih edilebilir, biraz pahalı kaçıyor.
konforlu ve agresif aletlerle oldukça uyumlu bir jilet olsa da bu fiyatın karşılığını veren bir ürün değil bence
Konforsuz, derbi körlüğü ile perma tutarsızlığı var bu jilette. 37 slant, Rocca, GC Jaws.. Kesinlikle beğenmedim.
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: