BOLZANO
@erdsde
Kardes, jiletten cok tıras cıkarmaya calısma, forumda rekor seviyede deneyen arkadaslar oldu. Bizler kac tıras gider diye bir merak icinde degiliz. Sen zevk almaya calıs tırasından, kullan 2 kere mi kullanıcaksın 3 keremi at gitsin abi. Lutfen yanlıs anlama beni, senin icin diyorum, tıras kaliteni arttırmak acısından soyluyorum.
İlk kullanım nedeniyle test ediyorum, daha sonraki bolzanoları 3 veya 4 traştan sonra atarım diye düşünüyorum. Yoksa jilet stokum 1 ayda 1000 adete ulaştı, bunları tüketmek çok uzun yıllarımı alacak.
(16/03/2017, Saat: 13:59)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @erdsde
Kardes, jiletten cok tıras cıkarmaya calısma, forumda rekor seviyede deneyen arkadaslar oldu. Bizler kac tıras gider diye bir merak icinde degiliz. Sen zevk almaya calıs tırasından, kullan 2 kere mi kullanıcaksın 3 keremi at gitsin abi. Lutfen yanlıs anlama beni, senin icin diyorum, tıras kaliteni arttırmak acısından soyluyorum.
Tek rehberim akıl ve bilimdir.
Dün bir tezgahta görüp aldım bundan. 10lu paket, jiletlerin üzerinde hiç yazı yok. Çakma falan olabilir mi acaba?
(02/06/2017, Saat: 19:47)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün bir tezgahta görüp aldım bundan. 10lu paket, jiletlerin üzerinde hiç yazı yok. Çakma falan olabilir mi acaba?

Yazı olması lazım üstad. Bir de çok öyle tezgahlarda satılacak bir jilet değildir, fiyatı uygun değil çünkü. Malesef çakma olabilir. Ama işinizi görüyorsa her türlü kullanın bence, hatta stoklayın Smile Kendimize uygun jileti hangi fiyatta veya kalitede bulacağımız tamamen şans işi.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Q7XBzZ.jpg

Jiletler böyle valla hocam, ben de tezgahta görünce şaşırdım ama yine de aldım öyle bir paket
Jilet, çamaşır suyundan çıkmış gibi tertemiz, pırıl pırıl. Smile
@Oguzhan53 sizinkinin ambalajı eski, dolayısıyla eski üretim olabilir ve eski üretimlerde jilet yazısı var mı yok mu ben şahsen bilmiyorum, bilen bir arkadaşımız yazarsa çok makbule geçer.

Bu durumda jilet çakma değil, tablacının bir yerden bulup tezgahına koyduğu orijinal ama eski üretim bir jilet olabilir. Aldığı yer eski jilet kimse almaz diyerek tablacıya vermiş olabilir.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
En kısa zamanda kontrolünü yaparım artık bakalım nedir ne değildir Big Grin

@onurcakmak anladım hocam bakalım bilen biri çıkar illaki. 10lusuna 7 tl verdim yani öyle uygun fiyatlı da değil. Üzerinde Made in Germany yazıyor.
@Oguzhan53 komşum ürününüz orijinal eski üretimleri jiletlerinin üzerinde herhangi bir yazı yazmıyor .

36a1c0c49968c90414a56bd778154f42.jpg
(03/06/2017, Saat: 00:33)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Oguzhan53 komşum ürününüz orijinal eski üretimleri jiletlerinin üzerinde herhangi bir yazı yazmıyor .

36a1c0c49968c90414a56bd778154f42.jpg

Anladım hocam teşekkür ederim. Umarım beğenirim bakalım Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: