BOLZANO
(25/12/2012, Saat: 13:41)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bolzano 50 li paketini giftsandcare.com dan kargo dahil 12 euro ya siparis verdim. Tabi %10 Geltir indirimi de var. En uygun fiyat burada gibi gozukuyordu. Fakat stokta cok az kaldi sanirim, alacaklar acele etsinler. Geldiginde sorun olup olmadigini insallah sizinlede paylasacagim.

Hocam buradan sabun ve firca siparis ettim bolzanolari gormemisim bile. :S
Iyi yakalamissiniz.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
(25/12/2012, Saat: 14:29)lathrodectus Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/12/2012, Saat: 13:41)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bolzano 50 li paketini giftsandcare.com dan kargo dahil 12 euro ya siparis verdim. Tabi %10 Geltir indirimi de var. En uygun fiyat burada gibi gozukuyordu. Fakat stokta cok az kaldi sanirim, alacaklar acele etsinler. Geldiginde sorun olup olmadigini insallah sizinlede paylasacagim.

Hocam buradan sabun ve firca siparis ettim bolzanolari gormemisim bile. :S
Iyi yakalamissiniz.

Aslinda bende sepete bi adet cella ekledim ama inanin posta ucreti cok kabardi. Acikcasi cella ya bu kadar shipping vermek istemedim. Ama bi tane proraso ekledim shipping e pek bi fazlasi olmadi. Simdi yilbasi tatili dolayisiyla umarim kargo gecikmez.
Ben biraz fazla para verdiğimi biliyorum ama sahte olmadığından emin olarak connaught dan getirtiyorum. Bolzano en baba jilet benim için. Feather da gayet iyi ama tekin olmayan bir jilet.

(19/12/2012, Saat: 21:50)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bolzano'ları nereden ediniyorsunuz?

Bana sorarsanız bizim aldığımız Bolzano'lar sahte. Zazahan'daki jiletlerde marka yok, sanki kalite kontrol hiç olmamış gibi. Kutuyu açınca markaya dair hiçbir şeye rastlamak mümkün değil. Yurtdışı ile fiyat farkı bir hayli fazla. Gerçi yaprak jiletlerin genel yurtdışı fiyatları oldukça fazla. Tıraşla ilgilenmemizin en mantıklı sebeplerinden biri de ekonomi iken sebebini de bir türlü anlayamadım bunun.
Gecen gun uzun sakalim varken (3-4 gunluk) futur ile ayar 3 te ilk perdeyi aldim ve sanki biraz cekme yapiyordu. Hani boyle derby, wilkinson ayarinda degil fakat cekiyordu biraz. Kesinlikle tahris olmadi bunu da belirtmem gerek. Urun sahte de degil, giftsandcare den almistim. Feather ile bunlari pek yasamiyordum.
Bu akşamki tıraşımda ilk kez kullandım. Polonya Pazarı'ndan almıştım. Şu üzerlerinde hiçbir yazı olmayanlarından. Sahte olduklarını hiç zannetmiyorum. Çok temiz bir tıraş verdi. Eğer sahteyse, birçok jiletin orjinalinden iyidir demektir. Başka Bolzano kullanmadığım için de karşılaştırma yapamıyorum. Perma-Sharp'tan bile daha iyi performans verdi yahu.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
O bolzanoların gerçek olduğunu düşünmüyorum. Çünkü satıcısı almanya'da wilkinson sword ile aynı fabrikada üretildiğini söylemişti. Doğru mu değil mi bilmiyorum ama bana jiletin orjinal bolzano olmadığını düşündürdü.

(25/02/2013, Saat: 00:01)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu akşamki tıraşımda ilk kez kullandım. Polonya Pazarı'ndan almıştım. Şu üzerlerinde hiçbir yazı olmayanlarından. Sahte olduklarını hiç zannetmiyorum. Çok temiz bir tıraş verdi. Eğer sahteyse, birçok jiletin orjinalinden iyidir demektir. Başka Bolzano kullanmadığım için de karşılaştırma yapamıyorum. Perma-Sharp'tan bile daha iyi performans verdi yahu.
(25/02/2013, Saat: 00:40)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O bolzanoların gerçek olduğunu düşünmüyorum. Çünkü satıcısı almanya'da wilkinson sword ile aynı fabrikada üretildiğini söylemişti. Doğru mu değil mi bilmiyorum ama bana jiletin orjinal bolzano olmadığını düşündürdü.

(25/02/2013, Saat: 00:01)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu akşamki tıraşımda ilk kez kullandım. Polonya Pazarı'ndan almıştım. Şu üzerlerinde hiçbir yazı olmayanlarından. Sahte olduklarını hiç zannetmiyorum. Çok temiz bir tıraş verdi. Eğer sahteyse, birçok jiletin orjinalinden iyidir demektir. Başka Bolzano kullanmadığım için de karşılaştırma yapamıyorum. Perma-Sharp'tan bile daha iyi performans verdi yahu.

Bilgi için teşekkürler. Dediğim gibi daha önce hiç Bolzano kullanmadım, o yüzden ne desem doğru olmaz. Sahteyse bile gayet güzel tıraş verdi. Keşke kesin olarak bilebilseydik durum ne olduğunu.
Merkur Progress
Omega 80005
Bolzano bana göre çok çok iyi bir jilet.En az 7 c'clock serisi ayarında ve uzun ömürlü.
Üstünde yazı olmayan Bolzano jiletlerindeki durumu badgerandblade'de sordum şimdi başlık açıp. Cevap gelirse burada paylaşırım komşular.
Merkur Progress
Omega 80005
(26/02/2013, Saat: 17:46)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstünde yazı olmayan Bolzano jiletlerindeki durumu badgerandblade'de sordum şimdi başlık açıp. Cevap gelirse burada paylaşırım komşular.

Okuduğum kadarıyla B&B'dekiler de sahte olduğunu düşünüyor.
www.tekyumruk.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: