Saç Bakimi?
siirt bıttım sabunu
(15/03/2013, Saat: 02:36)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/03/2013, Saat: 01:48)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/03/2013, Saat: 19:18)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Senin ilacın bu dostum kesinlikle başka bir şey arama-kullanma neler denedim neler. Kaşıntı-kepek-egzama için.
http://www.geltir.com/thread-769-post-35...l#pid35022

Hocam bu yoruma sonuna kadar katılıyorum. Benim saçlar zaten her zaman 3 numara olduğu için kepek problemim yok fakat ev arkadaşımda ciddi bir kepek ve egzama problemi var. Clear Men'den başka şampuan yaramıyor adama, başka şampuana geçer geçmez kepek azıyor fakat Clear Men hemen kesiyor. Saç diplerini çok güzel ferahlatan, kokusuyla herşeyiyle harika bir şampuan. Son 1-2 yıldır düzenli olarak Clear Men kullanıyorum.

Tamer head&shoulders mentollü kullandın mı? baharda ve yazın o da çok güzel ferahlatıyor. Kepeği de iyi kesiyor.

Yok abi bu zamana kadar denememiştim ama elimdeki Clear bitince onu alır denerim. Yaz ayları geliyor artık ferahlatıcı şampuanlar şart. Bugün Samsun 30 derece Smile
tamerkamisli.blogspot.com
clear men, saçıma saha iyi geleni bulamadım
Zift dolu gözlerde karanlık kat kat...
Yalnız seccademin yönünde şefkat
Beni kimsecikler okşamaz mâdem;
Öp beni alnımdan, sen öp seccadem! (Necip Fazıl)
klasik beyaz sabunla saç yıkama pek iyi sonuç vermiyor. beyaz sabunu vücut temizliğinde kullanmak daha doğru bence. en son tarişin zeytinyağı sabununu aldım onu kullanıyorum. memnunum tavsiye ederim. çevrim listeme ekledim tabi de, fakat bittiğinde başka bi zeytinyağlı sabun alacağım Smile

http://www.ozsanalmarket.com/urun/taris-...gr/837#tab

not: linkteki fiyat abartılı daha ucuza bulunabiliyor.
İki senedir bunu kullanıyorum, çok memnunum. Saç dökülmesi durdu diyebilirim..
product-sebamed-sac-dokulmesine-karsi-sampuan.jpg
SebaMed şampuan.
hangi saçı, hangi saçı arkadaşlar, saçmı kaldı ben başımı yıkıyorum sadece, o da eşimin bitti diye bıraktığı şampuan neyse onunla yıkıyorum 2 ay daha gidiyor bitti dediği şampuanBig Grin
Arkadaslar bu forum sayesinde tiras olmayi ogrendim fakat vucudumdaki esas kil yumagina da biraz ilgi gostermem gerektigini farkettim..

Ben yillardir standart sampuan kullaniyorum ve saclarim cansiz, hacimsiz, kirik dolu..Sac bakimi icin ne yapmaliyiz..Hangi urunleri kullanmak gerek? Bu sac sektorunde binlerce urun var, dogal urunlerden losyon yapanlar var...var da var..

Loreal, kerastese, osmo gibi markalarin cok kaliteli urunleri varmis..bu konularda bizi bilgilendirirseniz cok sevinecegim..

Sent from my iPhone using Tapatalk
In the long run, we are all dead...
Üstadım, kişisel görüş ama ben bu Aloe Vera katkılı ürünlerin her türünden çok memnunum.

Şu an birkaç günde bir berberlerin kullandığı Aloe Vera ve bambu katkılı peeling kremi kullanıyorum, yüzü tertemiz ve pamuk gibi yapıyor. Tıraş sonrası kolonya üzerine Aloe Vera içerikli Nivea Gündüz kremi kullanıyorum azıcık, çok iyi nemlendirme ve koruma sağlıyor. Ayrıca Aloe Vera ürünleriyle isim yapmış Forever firmasının şampuanını kullanıyorum, her duşta iki kez saçı yıkıyorum ve her seferinde bir nohut tanesi kadar bu şampuandan kullanıyorum, çok memnunum.

Forever ürünleri biraz pahalıdır ama iyi bir Aloe Vera katkılı şampuan bulursanız bence deyecektir.

Tabi bu benim kişisel tecrübem ve seçimim AngelBlushSmile.

Benim kullandığım aşağıdakilerden normal saçlar için olan turuncu renkli olanı...
svrj84.jpg

Bu da internetten bulduğum ürünün ingilizce açıklaması:
2011 New Forever Products: SONYA HAIR CARE with ALOE VERA & ROYAL JELLY

Description: Aloe Vera and Royal Jelly help regulate your dry hair’s natural moisture balance, leaving it noticeably cleaner, shinier, healthier, and easier to manage. You will love its pleasant scent and your hair will love the added moisture; it’s also safe for color-treated hair. Aloe Vera helps to moisturize and balance the scalp’s pH. Also key to what this formula does have is what it doesn’t have. Sonya Hydrate Shampoo cleanses without any parabens, propylene glycol, SLS or SLES.

(15/04/2014, Saat: 21:58)Dante2096 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar bu forum sayesinde tiras olmayi ogrendim fakat vucudumdaki esas kil yumagina da biraz ilgi gostermem gerektigini farkettim..

Ben yillardir standart sampuan kullaniyorum ve saclarim cansiz, hacimsiz, kirik dolu..Sac bakimi icin ne yapmaliyiz..Hangi urunleri kullanmak gerek? Bu sac sektorunde binlerce urun var, dogal urunlerden losyon yapanlar var...var da var..

Loreal, kerastese, osmo gibi markalarin cok kaliteli urunleri varmis..bu konularda bizi bilgilendirirseniz cok sevinecegim..

Sent from my iPhone using Tapatalk
Vichy dercos 200ml 40 tl .kepek sorununu cozen bir sampuan.seboreik dermatitle ugrasanlar bagimlisidir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: