"Saiver ProfiMed" from Russia
$T2eC16h,!y4FI,CVhHHJBSHOE0SKrg~~60_...880000500F

http://to-buyonline.com/e-products/151170108402

"Saiver ProfiMed" is a classic 3-piece safety razor. One side of it's head is a comb, other side is flat. Because of that it handles long hair better than usual DE razors. It also can be used with 2 blades at once: you have to cut one blade in half with scissors, install both parts on top, then press them with metal plate, and then put second blade and tighten everything with install of a base plate and a handle. Of course you can use it normally, with just one blade, as a regular DE razor."Saiver ProfiMed" is recommended for use in medical or veterinary clinics (cleaning surgical site) or beauty salons. It can also be useful for shaving beard off. The materials are: ABS plastic, stainless steel and aluminum. Saiver is the name of a small lake in the Mary El Republic. The razor is produced in Yoshkar-Ola, by "Kontakt" factory. Shipping: Standard air mail with tracking information provided. Delivery time may vary from 3 to 6 weeks due to export/import customs controls and all that jazz (it usually takes about a week for a package to pass all Russian sorting centers and customs) Link for tracking: http://www.russianpost.ru/rp/servise/en/...trackingpo
Gene noktayı koymuşsunuz @ihtilaf üstat.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(16/04/2014, Saat: 02:00)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gene noktayı koymuşsunuz @ihtilaf üstat.

Bizim zamanımızda internet vardı da arama motorları yoktu.
Internet ıssız,tabelasız bir otoyola benzerdi.URL ve adresi tam yazacaksın yoksa browser sapa yollara girerdi.
Şimdiki gençler çok şanslı sevgili @mancho Smile
(16/04/2014, Saat: 01:11)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eminmisiniz 2 jilet kullanıldığına, 2. jilet neden kırıpta kullanıyor ?

Bir soru daha tek jilet ve o arada metal parça olmadan düzgün kapanıyormu alet,

mazallah dikkat edin kırık jiletler oynar ise sonuç hiç iç [/align]acıcı olmaz.

yok dün jilet taktım jilette oynama olmuyor evet alet tek jiletle arada ikinci parça olmadan da düzgün kapanıyor ve gene agresif bir alet oluyor. Buda aynı satıcının satttıgı benim aldıgım versiyonun taraksız düz olan aleti ..
http://www.ebay.com/itm/Ultra-compact-do...2331c2ed10
Az önce bu aletle traş oldum. Alt tarafa tek parça Rapira jilet taktım. Alet bana genel olarak oldukça yumuşak geldi. Jilet tutuşu sağlam lakin düz ağızlı olan kısımda alet yumuşak olmasına rağmen alttan ve üstten çok boşluk var. Bu da dikkatli olmazsanız kıvrımlarda dalmaya müsait demek. Bu sebeple taraklı tarafı daha hoşuma gitti ve taraklı tarafı da aynı şekilde yumuşak buldum.

Alet oldukça hafif (eh alüminyum ve plastik), sapı ise tutunca elinize yapışan cinsten, kesinlikle kayma yok. Öte yandan plastik koruma barları geçiş yaptığınız yerden ikinci kez parlatma amaçlı geçmeye kalkarsanız cilde yapışıp kalıyor.

Kafa yapısı sebebiyle burun altında çok zorlandım, açıyı tutturup alabilmek için uğraştım bayağı. Benzer şekilde favorileri düzeltmek tam bir işkence Dodgy . Bu iki mevzuda "ah R41'im" dedim kendi kendime.

Son olarak alet feci derecede gürültülü. Öyle bir çatırtı çıkıyor ki inanılmaz. Yuma' dan gürültülü kıyas açısından.

Bu aletle bir sonraki traşımda çift jilet deneyeceğim. Seveceğimi umuyorum.

Ek: Plastik kısmı bana oldukça sağlam geldi, bunu da belirteyim.
Haydi hayırlı tıraşlar...
El ile kirilinca olmuyor sadece makasla mi kesmek lazim?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Üstadım bazı jiletler el ile düzgün kırılmıyor, kırılan yerlerde hafif yay oluşuyor. Aynı olaydan bahsediyorsunuz sanırım. Çeliğin kalitesinden olsa gerek.

Makasla da kesilebilir, sonuçta amaç ikiye bölmek jileti. Dikkat edin, bir tarafınızı kesmeyin yeter Wink.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Anladim ustadim syg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: