Wilkinson sword sabun
(28/02/2019, Saat: 22:58)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zeyes komşum, evet doğru tahmin tam isabet, kuş lokumu kabı bu iş için çok ideal. Böyle 3_4 tane çeşit yaptım, haklısın yazı ve resimler çıkmıyor, bende sabunların ambalajından kestiğim marka logoyu yapıştırıp kamufle etmeye çalıştım

@Soner komşum, kamuflaj çok başarılı olmuş.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Çubuk olanı kullanmadım, kase sabunu kesinlikle vasat, hatta kötü..
Kase olanı denediğim en kötü sabun. Köpük kalitesi diye bir şey bence yok. Tipik erkek duş jellerindeki aşırı sentetik koku mevcut. El sabunu olarak kullanmak için bile bence fazlasıyla ucuz bir koku.
Geleneksel tırası merak eden olursa diye, gazını almak icin plastik devamlı tıkanan bir alet, dunya ustunde daha kotusu olmayan bir fırca ve garabet bir sabun cıkarmıs adam, yeter ki dene aman bu ne zevksiz is deyip tez zamanda asıl parayı kazandıgı kartuslusuna jeline geri don.

Halk bilmiyor, markette sanki iyi secenekmis gibi gozunun onunde durunca kanıyor, ama Geltirde yuzlerce sabun, makine, fırca preshavin, aftershave in varlıgından haberdar olup, incelemesini kullanıcı yorumlarını vs. okuyan adam, yine gidip bu markaya para verince ben sahsen uzuluyorum, ama tercih sizin dostlar mutluysanız diyecek birsey yok.
burdaki önerileri dikkate almak çok faydalı kase formundan ziyade çubuk olanı tercih etmek lazım
çubuk olanı tasa bastım baya kaygan ve koruyucu. Çok fazla köpürmüyor ama cildi baya iyi koruyor. Beyaz ve mavi kremini de kullandım, mavi kremin kokusu çok güzel, sabuna tercih ederim. Beyaz da ise herhangibir koku alamadım.
https://beyfendi.org
Kase olanında bu arkadaş gibi köpük yapabilen oldumu?
https://youtu.be/E-eRZTm2aPI
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Kendi kanaatim olarak bence haksızlık yapılıyor bu sabuna. Kokusu denildiği gibi zaten efsane. Onun yanında kayganlık ve koruyuculuk Arko kadar hatta koruyuculuk Arko’dan bir tik daha üstte bana göre. Tek köpük yapmak zor denilmiş ben her sabuna yaptığım gibi üzerine sıcak su koyup beklediğim için gayet dolgun güzel bir köpük elde edebildim. Tek sıkıntısı kendi kabının sabunun ilk kullanıldığı zamanlarda yüklemeye pekte uygun olmaması. Birazda suyu seven bir sabun su verdikçe coşuyor köpüğü. Stick olanı da deneyeceğim ama ilk önce kase olanın bitmesini bekliyorum şimdilik düşüncelerim bunlar ama zamanla da değişebilir. Fiyatı göz önüne alındığında(İndirimli satın almıştım) bence günlük tıraş icin gayet makul bir ürün. Agresif aletler ve daha keskin jiletlerde yastıklaması nasıl olur bilmiyorum ama mild jilet ve mild aletlerde bence gayet başarılı buldum.
(13/09/2020, Saat: 10:27)nurettinarikan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendi kanaatim olarak bence haksızlık yapılıyor bu sabuna. Kokusu denildiği gibi zaten efsane. Onun yanında kayganlık ve koruyuculuk Arko kadar hatta koruyuculuk Arko’dan bir tik daha üstte bana göre. Tek köpük yapmak zor denilmiş ben her sabuna yaptığım gibi üzerine sıcak su koyup beklediğim için gayet dolgun güzel bir köpük elde edebildim. Tek sıkıntısı kendi kabının sabunun ilk kullanıldığı zamanlarda yüklemeye pekte uygun olmaması. Birazda suyu seven bir sabun su verdikçe coşuyor köpüğü. Stick olanı da deneyeceğim ama ilk önce kase olanın bitmesini bekliyorum şimdilik düşüncelerim bunlar ama zamanla da değişebilir. Fiyatı göz önüne alındığında(İndirimli satın almıştım) bence günlük tıraş icin gayet makul bir ürün. Agresif aletler ve daha keskin jiletlerde yastıklaması nasıl olur bilmiyorum ama mild jilet ve mild aletlerde bence gayet başarılı buldum.

+1 Size aynen katılıyorum Komşum. Hatta fiyatını uygun bulunca yedekledim ben bu sabunu.
İyi bir ustura sabunudur. Çok kıvamlı, volümlü köpüğü olmaz ancak ustura için idealdir. Kase olanını kullananlar sabunu başka bir kaba alsın.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 181,145 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 59,571 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 259,089 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,302 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,063 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 420,240 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,151 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,554 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,451 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,911 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: