Polonya pazari
Az önce çıktım buradan.
Gillette goal, bolzano super inox, polsilver super iridium, permasharp jiletlerden aldım.
Astra ve rapira (pembe-mavi) da vardı.
Yerini ben biraz aradım siz de aramayın, eminonunden çıkarsanız mercan yokusunu çıkıp (karsiniza istanbul üniversitesi bakırcılar kapısı çıkıyor) yokuşun sonundan sola dönün , dümdüz ilerleyen karşınızdaki koleksiyoncuların olduğu carsiya girin. 3-5 dukkan sonra solda. Çok kamufle bir girişi var çok ilerlemeyin.
Hemen girişte soldaki dükkânda polsilver üst katta solda diğer biletler var.
Rapiralar 1tl diğer jiletler 1.5-2tl
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
(19/11/2012, Saat: 16:23)lathrodectus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce çıktım buradan.
Gillette goal, bolzano super inox, polsilver super iridium, permasharp jiletlerden aldım.
Astra ve rapira (pembe-mavi) da vardı.
Yerini ben biraz aradım siz de aramayın, eminonunden çıkarsanız mercan yokusunu çıkıp (karsiniza istanbul üniversitesi bakırcılar kapısı çıkıyor) yokuşun sonundan sola dönün , dümdüz ilerleyen karşınızdaki koleksiyoncuların olduğu carsiya girin. 3-5 dukkan sonra solda. Çok kamufle bir girişi var çok ilerlemeyin.
Hemen girişte soldaki dükkânda polsilver üst katta solda diğer biletler var.
Rapiralar 1tl diğer jiletler 1.5-2tl
Polsilver super iridium'dan 1 karton (100 adet) almak isterim.1 karton da bolzano (100 adet).Alabilecek arkadaşa bir miktar kar da verebilirim.Alıp gönderebilecek olan varsa çok makbule geçecek..
Saygılar..
hocam birdaha yolunuz düştüğünde dükanın adını yada kartını alırsanız biz stoklarını anında eritiriz Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(19/11/2012, Saat: 18:15)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam birdaha yolunuz düştüğünde dükanın adını yada kartını alırsanız biz stoklarını anında eritiriz Smile

Hocam bunun arkası gelir diye uyarın adamları bize de kalsın Smile
Birisi gitse de toptan alıp satsa burda. Polsilver ve bolzanolar orjinal mi acaba?
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
anladığım kadarı ile benimkilerin geldiği yerden polsilverlar, orijinaldir.

(19/11/2012, Saat: 19:46)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birisi gitse de toptan alıp satsa burda. Polsilver ve bolzanolar orjinal mi acaba?
Yandex ya da google haritalarda işaretleme yapabilir mi acaba gidenler. En azından sokak ismi alabilirsek iyi olur.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
(19/11/2012, Saat: 23:50)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yandex ya da google haritalarda işaretleme yapabilir mi acaba gidenler. En azından sokak ismi alabilirsek iyi olur.

Kesinlikle mukemmel olur google maps de olur harita uzeri olursa sahane olur Smile
Polonya Pazarı - Yandex Maps

Buyrun arkadaşlar.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
polsilver4.jpg
Polsilver

286_001.jpg

Bolzano
Yalnız pol paz daki bolzano bunun 10 lusu ve jiletinde yazı yok.

Pazarlık sonucu toplu alımdaki 5li paket polsilver 1,25 tl 100 ve üzeri alımlarda.
Yine pazarlık sonucu 10lu paket 2,5 tl lik bolzano 1,8 tl 100 ve üzeri alımda. Biraz daha zorlanırsa 1,5 olabilir ama alıcı çıkması lazım.

İki kişiyle de konuştuğumda istenildiği kadar getirilebileceğini söyledi.
Polsilver Bulgaristan üzerinden gelmekte imiş.

Sizlere bir süpriz daha 5 ten fazla çeşitte metal makine(kelebek tarz) , şıkbay plastik,wilkinson DE , sabun basmalık kap vs var üst kat solda.
Dükkanlar polonya elektronik giriş sol, uhuvvet ticaret üst kat sol.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up Bit Pazarı Harikası - Adjustable gibicibicis 20 16,506 25/06/2015, Saat: 22:26
Son Yorum: gibicibicis

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: