Polonya pazari
Adam iyi iş yapmaya başladı.Bolzano ve Sarı 7 O'clock nereden bulabilecek acaba?Avrupa üretimi değil ama bunları getirebilecekse ucuz feather da getirebilir belki, benden başka feather isteyen yok mu forumda?Dünyanın en keskin jiletini neden kimse istemiyor, hiç de öyle tahriş eden, ete dalıveren bir jilet değil aslında,o yorumları abartılı buluyorum.Sadece ben 1000-1200 tane alırım, giden birileri olursa bunu da ekleyiverirse siparişe memnun olurum.Değişik traş sabunları da getirsin çok iyi satar.
Polsilver kalmış mıydı Polonya Pazarı'nda? Yarın öğlen çok boşluğum var, uğramayı düşünüyordum buraya. Geçen uğradım ama sadece üst kattaki dükkanlara baktım. Girişteki dükkanı fark etmemişim. Boşuna gitmemiş olayım.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Telefonla arayıp sorabilirsiniz. Numarası bir yerde paylaşılmıştı diye hatırlıyorum.

Polonya Elektronik

0535 769 65 28

(25/02/2013, Saat: 00:37)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Polsilver kalmış mıydı Polonya Pazarı'nda? Yarın öğlen çok boşluğum var, uğramayı düşünüyordum buraya. Geçen uğradım ama sadece üst kattaki dükkanlara baktım. Girişteki dükkanı fark etmemişim. Boşuna gitmemiş olayım.
(25/02/2013, Saat: 00:41)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Telefonla arayıp sorabilirsiniz. Numarası bir yerde paylaşılmıştı diye hatırlıyorum.

Polonya Elektronik

0535 769 65 28

(25/02/2013, Saat: 00:37)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Polsilver kalmış mıydı Polonya Pazarı'nda? Yarın öğlen çok boşluğum var, uğramayı düşünüyordum buraya. Geçen uğradım ama sadece üst kattaki dükkanlara baktım. Girişteki dükkanı fark etmemişim. Boşuna gitmemiş olayım.

Teşekkür ederim.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(25/02/2013, Saat: 01:04)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/02/2013, Saat: 00:41)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Telefonla arayıp sorabilirsiniz. Numarası bir yerde paylaşılmıştı diye hatırlıyorum.

Polonya Elektronik

0535 769 65 28

Teşekkür ederim.

Ben bugun oradaydim, polsilver yok 1 kutu kalmıştı onuda bana verdi. Salı yada Çarşamba 1000 tane gelecekmiş dedim bana 100 lük ayır.
Polsilver gelmiş yalnız polsilver da perma gibi jiletleri zarftan çıkartıp sadece şeffafa koymaya başladı. Ya da jiletler sahte. Gillette in yeni politikası mı bu zarftan çıkarma acaba? Alan kişiler de bu halini deneyip yorumlayabilir.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
(07/03/2013, Saat: 19:27)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Polsilver gelmiş yalnız polsilver da perma gibi jiletleri zarftan çıkartıp sadece şeffafa koymaya başladı. Ya da jiletler sahte. Gillette in yeni politikası mı bu zarftan çıkarma acaba? Alan kişiler de bu halini deneyip yorumlayabilir.

100 lük paket ne kadar bilginiz varmı. yada tek 5 li paket ?
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

2012 agutos eylül civari 50 tanesini 15 liraya almistim, 100 tanesini 25e veriyordu ama sonradan zam gelecek falan demiş durmuş herhalde en fazla 35e 100 tane alinir ama elinde var mi yok mu o mesele.
(05/11/2013, Saat: 01:23)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Polsilver 100 adedinin güncel fiyati nedir?

25tl ama iyi pazarlik edin once 30 diyor forumdan derseniz birazda israrla 25 yapiyor Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
Arkadaslar trad malzemeleri konusunda bircok kez adi gecen bu yer nerededir nasil gidilir tarif edebilecek olan var mi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up Bit Pazarı Harikası - Adjustable gibicibicis 20 16,674 25/06/2015, Saat: 22:26
Son Yorum: gibicibicis

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: