Beklenen oldu!
güzel bir haber. umarım en kısa zamanda marka ve ürünlerle tanışırız. teşekkürler.
Mühle R89
çok güzel bir gelişme ,birde arko sabunun nemlendiriciliğini biraz artırıp fiyatını düşürseler çok iyi olacak
http://trasklavuzu.blogspot.com/
(01/03/2012, Saat: 14:56)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok güzel bir gelişme ,birde arko sabunun nemlendiriciliğini biraz artırıp fiyatını düşürseler çok iyi olacak
1 - 1.50 lira danda aşağı hiç sanmıyorum mumkun olsun
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bana bu işin altından füme sabun çıkacak gibi geliyor. Eğer böyle çıkarsa sevinelim mi bilemedim, Normal sabununu bile bulamıyoruz dahaUndecided
(01/03/2012, Saat: 18:38)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana bu işin altından füme sabun çıkacak gibi geliyor. Eğer böyle çıkarsa sevinelim mi bilemedim, Normal sabununu bile bulamıyoruz dahaUndecided

Bana da öyle geliyor Smile
Ama sabundan ziyade makine konusuna da el atmalıyız malum Türkiye'de doğru düzgün makine bulamıyoruz.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
wallahi eger tabac ayarinda sabun cikacaksa tabac fiyatini veririm neden olmasin. ama piyasada herkes benim/bizim gibi dusunmuyor. o yuzden muhakkak fiyatlari goz onunde bulundurmuslardir.
(01/03/2012, Saat: 19:04)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: wallahi eger tabac ayarinda sabun cikacaksa tabac fiyatini veririm neden olmasin. ama piyasada herkes benim/bizim gibi dusunmuyor. o yuzden muhakkak fiyatlari goz onunde bulundurmuslardir.

geçen tekin acara girip erkekler için ne var dedim. bana koca mağazada bir raf gösterdiler. bu kadar mı dedim
cevap: bunlar da unisex zaten.
Arz olmayınca nasıl talep olsun.

ne kadar acayip değil mi metro seksüel bir toplum olsak keşke erkekler kendilerine özen gösterseler.... kendimize saygımız olsa daha özen gösteriririz ... gerçi sabun kllanma alışkanlığımız bile yok doğru düzgün ... neyse karamsar olmamayayım....
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
(01/03/2012, Saat: 19:02)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/03/2012, Saat: 18:38)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana bu işin altından füme sabun çıkacak gibi geliyor. Eğer böyle çıkarsa sevinelim mi bilemedim, Normal sabununu bile bulamıyoruz dahaUndecided

Bana da öyle geliyor Smile
Ama sabundan ziyade makine konusuna da el atmalıyız malum Türkiye'de doğru düzgün makine bulamıyoruz.
merak etmeyin gerçekten yeni bir ürün ve firma

cumrtesi gibi numuneler elimizde

en geç pazar
ürünleri detaylarıyla tanıtacağım
(01/03/2012, Saat: 19:04)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: wallahi eger tabac ayarinda sabun cikacaksa tabac fiyatini veririm neden olmasin. ama piyasada herkes benim/bizim gibi dusunmuyor. o yuzden muhakkak fiyatlari goz onunde bulundurmuslardir.

fiyatları arko ile aynı olacakmış
enazından bir süreliğine (o arada bol bol stok yaparız ürünler iyi çıkarsa) Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yuma ile ilk traş deneyimim biraz ilginç oldu ama gayet iyiydi... felekman 9 13,276 20/12/2015, Saat: 11:25
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: