@mancho Nerede ?
Gezmeye meraklıydı @"mustbe" üstadım, mümkündür, gerçi bu biraz bakımsız duruyor bizimkinin yanında ama Big Grin
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
@"kaanayhan" hocam sen forumu bırakıp fırça koleksiyonu ile düğün yemeği organizasyonu planlarındayken iyiki davet etmemişsin, Mancho direk kendine restoran aççmıştı bi ara diye duyum vardı yemekkler tutmayınca hepsini kendi yemeye başlayınca baklava falan kalmadı enine doğru 1,95 oldu boy aynı ama, malum bi yaştan sonra boy uzamıyo.

@"Alfred" hocam, yozgattan sonra hızını alamayıp @"mustbe" hocamın dediği gibi afrikaya el atmış olmasa bari, kazanda kaynayan soğanlı ve patatesli suyu tıraş için zannettiyse vayy haline. Big Grin Big Grin
(02/10/2020, Saat: 15:40)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gezmeye meraklıydı @"mustbe" üstadım, mümkündür, gerçi bu biraz bakımsız duruyor bizimkinin yanında ama Big Grin

doğrudur abi keşke daha önce tanıma fırsatım olsaydı, ben de hep en son çıkan kartuşluları kullandım zamanında. en sevdiğim ilk kullanmaya başladığım 2005 kırmızı mach 3 turbo ve son kullandığım 2018 fusion proshield. ( isme bak sanki atom bombasına karşı kalkan Big Grin ) ne yazık ki skinguard çıktığında geleneksel tıraşla çoktan tanışmıştım bu sebeple deneyemedim onu. çok da merak ediyorum görürsen kullanıp kullanmadığı sorar mısın abi? nasıldır yoklukta alınır mı gibi Smile
@"İsmetaltan" üstadım yemeğin kokusunu 10 km öteden alır o, yerlilerin yemeğine çöktüyse fena, yakında o bölge için "Live Aid" konserleri başlayabilir ?
@"mustbe" üstadım gitmeden önce pek bir memnundu skinguard'dan. Adı sakat ama tıraşı pek mahir diyordu. Hele günlük tıraş olan, sinekkaydı istemeyip, 5 bıçaklıların bazı melunluklarından muzdarip olanlar için ilaç gibi demişti. Kampanya bulunca alıp duruyordu, ne bileyim misyonerler gibi yerliler için topladığını. Onları verip incik boncukla dönmese bari ?
(02/10/2020, Saat: 16:25)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"İsmetaltan" üstadım yemeğin kokusunu 10 km öteden alır o, yerlilerin yemeğine çöktüyse fena, yakında o bölge için "Live Aid" konserleri başlayabilir ?
@"mustbe" üstadım gitmeden önce pek bir memnundu skinguard'dan. Adı sakat ama tıraşı pek mahir diyordu. Hele günlük tıraş olan, sinekkaydı istemeyip, 5 bıçaklıların bazı melunluklarından muzdarip olanlar için ilaç gibi demişti. Kampanya bulunca alıp duruyordu, ne bileyim misyonerler gibi yerliler için topladığını. Onları verip incik boncukla dönmese bari ?

cevap için teşekkür ederim abi farkında olmadan yanlışlıkla alışveriş sepetime atıvereyim bir araBig Grin

dönerse kutlama yapalım madem abi katuş jel vs hayrat dağıtalım görüşmek üzere Smile
@"Alfred" hocam o topladığı kartuşlar made in iran çakma ürün çıktı baya sahibinden comda falan satmaya çabaladı ama olmadı, demekki hayrına dağıtma kararı verdi kulakları çınlasın sevilen hoş sohbet biriydi, umarım o kaynayan kazanlarda MANCHO YAHNİ yapmamışlardır yerliler, zaten kartuşları peşin dağıtmıştırda, acaba sentetik fırçalarını naptı ki.
(02/10/2020, Saat: 16:38)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Alfred" hocam o topladığı kartuşlar made in iran çakma ürün çıktı baya sahibinden comda falan satmaya çabaladı ama olmadı, demekki hayrına dağıtma kararı verdi kulakları çınlasın sevilen hoş sohbet biriydi, umarım o kaynayan kazanlarda MANCHO YAHNİ yapmamışlardır yerliler, zaten kartuşları peşin dağıtmıştırda, acaba sentetik fırçalarını naptı ki.

modlar mesaj silebiliyor bunu istemeyiz de düzenledikleri mesajları görünce canımız çekiyor Big Grin admine bir iletsek bunu? ilk 5 dk serbest olsun düzenleme diye
(02/10/2020, Saat: 16:46)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: modlar mesaj silebiliyor bunu istemeyiz de düzenledikleri mesajları görünce canımız çekiyor Big Grin admine bir iletsek bunu? ilk 5 dk serbest olsun düzenleme diye
Hepimiz mod olalım kesin çözüm Wink
Gerçekten en azından ilk 5 dakika olsun.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rica ederim @mustbe üstadım. Memnun kalmazsan haber ver mancho ile yerlilere gönderir, faturayı da ona keseriz.
Sentetikleri gitmeden önce elinden aldım ben @"İsmetaltan" dostum. Fırçaları kullanışta onu, kılıfları kullanışta seni,yeni fiyatları gördükçe de uzunu anıyorum Smile
@"Alfred" hocam bonkör bi arkadaştı MANNCİİ hatırladığım şaşırmadım yahni olmadıysa ya kendi yada dağıttığı elinde kalan kartuşlardan kullanan biri çıkar yakında foruma üye olur başlığa yazar ama umarım yahni yapmamışlardır @"mancho" yu.(yapmadılarsada geltiri anlatırkan başlığı gösterir adamların aklına fikir düşmez umarım "bu toraman kabileyi bir hafta doyurur"diye)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nereye Gidilir? Nerede Ne Yenir? Efrasyab 16 6,727 09/09/2019, Saat: 17:40
Son Yorum: DenizKSK
  Başkan nerede? papazerigi 27 31,785 19/01/2013, Saat: 17:09
Son Yorum: ihtilaf
  Laptop ekranı kırıldı nerede yaptırabilirim ? eggman 1 5,499 23/09/2012, Saat: 22:31
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: