@mancho Nerede ?
(21/03/2015, Saat: 02:21)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 'Bırakın Arko'yu kıtipiyoz berberler kullansın. Arko ucuz şarap içmek gibidir. Hayat ucuz şarap içecek kadar uzun değil'

Arko'yu modifiye fantezilerim için saklıyorum, bir gün güzel sonuçlar alacağıma inancım tam Angel
Acta est fabula, plaudite.
@"kaanayhan" @"Alfred" bir başlıkta kartuşların efendisi @"mancho" ya paket konusu vardı, kendi başlığna yazalım belki çağrıya icabet eder yada bi adres iletişim bilgisi falan verir, aslında dönse de buralara, azcık şenlendirse ortamları iki muhabbet etsek...

Bu arada bir yorumda "mancho elimizde büyüdü, ama enine büyüdü" benzeri bi ibare vardı büyümesi devam ediyomudur ki. Big Grin
@"mancho" hocam kartuşların efendisi olduğu kadar , domuzlara da fısıldayan adam olarak bilinirdi camiada Big Grin Eski porsuk düşmanlarından kim kaldı yahu Big Grin
@"mancho" gibi ileri görüşlü birinin artık SENTETİKLERE fısıldayan adam olduğuna bahse girerim @"kaanayhan", yanılıyormuyum @"Alfred" abi, vizyonu geniş bir arkadaştı mancho hocam, vizyonunun yanında bel ölçüsüde umarım genişlememiştir haber alıyomusun hiç.
@nani kuş Evine dön ailen seni özledi diye bir başlıkta ben mi açsam Smile
(02/10/2020, Saat: 11:28)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @nani kuş  Evine dön ailen seni özledi diye bir başlıkta ben mi açsam Smile

Yerinde bir başlık olur abi, tespihin ipi kopmadan dönse bari.
@"mancho" en son valizini toplayıp ben bu diyarlardan gidiyorum dedi. Nereye diye sordum Yozgat'ın balta girmemiş ormanlarına dedi. Valizine baktım kartuşları, fırçaları, kremleri , sabunları doldurmuş. Bir de paket paket baklava. Ne yapıcan bunları Yozgat ormanlarında dedim, 'Orada medeniyet yüzü görmemiş yerlilere modern tıraşın, kartuşların faziletini anlatacağım, Geltir'de beni anlamadılar'' dedi. Ya baklavalar dedim, 'Kartuşaları beğenmezlerse, benim yerime baklavaları yesinler'' diye cevapladı. Bir daha haber alamadım keratadan. Ya bir yerli kızla evlendi, ya da yerliler bu salağı yedi Big Grin
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
@"Alfred" Yozgatın bozkırın da domuz kovalıyordur kesin Big Grin

Baklava derken sixpack' lerden bahsediyorsun herhalde abi. Bizim bildiğimiz Mancho Kıvanç Tatlıtuğ gibi adamdı yaw Cool Big Grin Big Grin
En son şu haldeydi, o domuzları değil ama domuzlar onu kovalarken bal kavanozuna düşmüş olabilir sevgili @kaanayhan üstadım.    95403360_10157526290697872_7436329216930...e=5F9BD570
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
(02/10/2020, Saat: 14:59)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"mancho" en son valizini toplayıp ben bu diyarlardan gidiyorum dedi. Nereye diye sordum Yozgat'ın balta girmemiş ormanlarına dedi. Valizine baktım kartuşları, fırçaları, kremleri , sabunları doldurmuş. Bir de paket paket baklava. Ne yapıcan bunları Yozgat ormanlarında dedim, 'Orada medeniyet yüzü görmemiş yerlilere modern tıraşın, kartuşların faziletini anlatacağım, Geltir'de beni anlamadılar'' dedi. Ya baklavalar dedim, 'Kartuşaları beğenmezlerse, benim yerime baklavaları yesinler'' diye cevapladı. Bir daha haber alamadım keratadan. Ya bir yerli kızla evlendi, ya da yerliler bu salağı yedi Big Grin
Abi Yozgat'a diye çıkıp yolu uzatmış olabilir mi? Şöyle bir görüntü dolaşıyor Big Grin
4af9915c7d6d080a1d3404d2f06c526f.jpg

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nereye Gidilir? Nerede Ne Yenir? Efrasyab 16 6,720 09/09/2019, Saat: 17:40
Son Yorum: DenizKSK
  Başkan nerede? papazerigi 27 31,778 19/01/2013, Saat: 17:09
Son Yorum: ihtilaf
  Laptop ekranı kırıldı nerede yaptırabilirim ? eggman 1 5,499 23/09/2012, Saat: 22:31
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: