JAGUAR
(18/03/2016, Saat: 16:59)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 236 yı seyahatlerde kullanıyorum batıcı bir kıl yapısı var. Ayrıca tam bir sabun canavarı.Sert fırça sevenler için el altında olması gereken bir fırça.
Evet biraz sert. 1071 e gore banada sert geldi..
Jaguar'in urunleri ebay'de vonel markasiyla satiliyor bu da çin menseli toptanciliksa üzülürüm valla..

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir süre önce Jaguar 1071 almıştım. Daha ilk kullanımımda çok memnun kaldım ve 236 modelini aramaya başladım ama hiç bir toptancıda bulamadım. Firmaya telefon açtım ve sıkıntımı anlattım. Çok ilgilendiler ve bedelsiz göndereceklerini söylediler. O sıralarda fuar vardı ve Jaguar standını ziyaret ettim. Tüm modeller oradaydı ve ekstra olarak aklımda olan 338 modeli de orada görünce çok beğendim ve satmalarını rica ettim. Güleryüzlü temsilci, satışın yasak olduğunu belirtti ve 338 i hediye etti. Kabul etmek istemedim ve zaten 236 yı da hediye yollayacaklarını belirttim. Temsilci eğer elime ulaşmazsa kesinlikle haber vermemi belirterek neredeyse zorla 338 i de hediye etti. Teşekkür edip stanttan ayrıldım..

Bir hafta sonra 236 elime ulaşmayınca firmayı tekrar aradım ve yetkilinin "elinize ulaşmazsa muhakkak haberimiz olsun " sözüne istinaden tekrar rahatsız ettiğimi belirttim. Telefondaki bayan hemen ilgilendi ve yeni bir tane göndereceklerini söyledi.

Ertesi gün 236 elimdeydi.. Çok şaşırmıştım. Müşteri ilişkilerini çok beğendigimi belirtmek üzere firmayı tekrar aradım ve teşekkür ettim. Ayrıca yaşadıklarımı buraya yazacağımı belirttim.

Sözümü tuttum Wink Müşteri ilişkileri gayet profesyonel olan Teknik Fırça'nın, ürettiği fırçalarla da övgüyü hak ettiğini düşünüyorum..

3 modeli de beğenerek, keyifle kullanıyorum. 3 modelde de break-in işlemi yapmadan bir kaç kullanımda uçların ciddi anlamda çatallandığını gördüm. Koku ise hiç farketmedim diyebilirim. Uçları kapalı siyah kıla hiç rastlamadım. Biraz kalınca siyah kıllara şüpheyle yaklaşsam da dokunmadım ve kısa bir süre sonra onlarında uçlarının çatallandığını görünce keyfim iyice yerine geldi Smile

Şu an hepsi kabak çiçeği gibi açıldı.. Simpsons Colonel'imin de keyfi yerinde.. 4 fırçamı da keyifle kullanıyorum..

Bence yurt dışından dünya para ödeyip Semogue, Omega gibi domuz kılı fırça üreten firmalara verdiğimiz şansı, kendi markamıza da vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Çünkü adamlar bence gerçekten çok kaliteli fırçalar yapıyor dostlar..
Jaguar biraz da özenip güzel sap yapsa çok şahane olacak aslında. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(03/05/2016, Saat: 20:47)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jaguar biraz da özenip güzel sap yapsa çok şahane olacak aslında. Smile

@cihankeskin aslında sapları da fena değil bence, ama belli bir standart yakalayamıyorlar malesef.. Aynı fırça farklı dükkanlarda farklı görünüme sahip. Kimi pırıl pırıl gayet hoş görünürken, kimi de bir bakıyorsun kötü boyanmış, soluk, pütürlü filan.. Bu bir handikap tabii..
ab43dcd94a41438f6b19c189d18094de.jpg Yerli ürünlere şans verilmeli bence,şu boyutuyla yüzümü bir çırpıda boyuyor maşallah

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Güle güle kullanın hocam bende denk gelirsem bir tane Jaguar almayı düşünüyorum
(03/05/2016, Saat: 20:47)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jaguar biraz da özenip güzel sap yapsa çok şahane olacak aslında. Smile
Sap konusunu fuardaki temsilciye soylemistim bizim tarzimiz bu zaten tutuyor boyle diye konusmustu..
Tarzi guzel fakat tek tip gitmeleri gereksiz. Ben gayet memnunum 1071 ve 236'dan.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Nani Kuş daha güzelleri sizlerin olsun,aslında firma tüketici olarak bizleri dinlese,AR-GE ve tasarım olarak yeniliğe açık olsa ne güzel olur.Hazır iş aradığım şu günlerde böyle bir firmaya mı başvursam acaba,hem ülkenin tıraş geleceğine bir katkım olur

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jaguar 1071 Niko 78 55,728 08/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: speedline
  Jaguar 771 professional Gens_darmes 45 23,939 24/04/2023, Saat: 11:41
Son Yorum: Mecanica
  Jaguar Fırça - Geltir Özel Üretim 2019 Etkinlik Fırçası ekindgn 55 31,847 12/11/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: Oldman
Information Nom Tıraş Fırçası - LASSE 41 LE vs. Jaguar 236 karşılaştırma yazark 5 3,390 01/06/2021, Saat: 16:31
Son Yorum: Schumi
Exclamation Yeni Jaguar 1071 Mix ekindgn 10 5,605 02/03/2021, Saat: 02:24
Son Yorum: shabby
  jaguar fırça? mriza1 8 21,330 12/11/2012, Saat: 01:37
Son Yorum: kumuca
Information Yeni aldığım jaguar fırçalar zorba58 26 44,989 24/04/2012, Saat: 20:07
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: