Rapira Swedish Supersteel
@kirmizibalik komşum katılıyorum tahrişsiz tıraş yaşattıran bir jilet stok yapmayı hakediyor
(29/12/2019, Saat: 16:28)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kirmizibalik  komşum  katılıyorum   tahrişsiz tıraş yaşattıran bir jilet stok yapmayı  hakediyor

Ben stok yaptım bile komşum Smile
@Sh@dow komşum gölcük pervanenin sol şeritden indiğinde sola döndük sonra farmasi kozmetik var o hizada 2 tanede av bayi var sonda kalıyor dükkanda rapira jiletler satıyor kaldıysa tabi stokla derim Smile
(29/12/2019, Saat: 22:01)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sh@dow komşum   gölcük  pervanenin  sol şeritden  indiğinde  sola döndük sonra  farmasi kozmetik  var o hizada  2 tanede  av bayi var sonda  kalıyor  dükkanda  rapira jiletler satıyor kaldıysa tabi stokla derim Smile

Bu kadar güzel adres verilir doğrusu mutlaka bakacağım komşum, teşekkür ederim Smile
Futur ile kullanmıştım bugün de DE8 ile kullandım. Gayet akıcı ve konforlu.
(29/12/2019, Saat: 14:39)kirmizibalik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac sabun ve 6C ile (6-6) en tahrişsiz tıraşlardan birini yaşattı tekrardan, kullandığım en konforlu jilet galiba bu. Temin probleminin şimdilik Razorus ile de çözülmüş olması sevindirici. İlk fırsatta bir kartela alacağım mutlaka.

Hocam hangisini öneriyorsunuz

https://www.razorus.com/arama?q=rapira

3 tip rapira var hatta 4. extra shaving'de buldum RAPIRA LADAS diye bir şey . Bunlardan hangisi sizin bahsettiğiniz.
(03/01/2020, Saat: 15:30)Abus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam hangisini öneriyorsunuz

3 tip rapira var hatta 4. extra shaving'de buldum RAPIRA LADAS diye bir şey . Bunlardan hangisi sizin bahsettiğiniz.

Komşum merhaba, konuda bahsedilen https://www.razorus.com/rapira-swedish-s...-jilet-5li bu jilet.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(03/01/2020, Saat: 15:30)Abus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam hangisini öneriyorsunuz  

3 tip rapira var  hatta 4.  extra shaving'de buldum  RAPIRA LADAS  diye bir şey . Bunlardan hangisi sizin bahsettiğiniz.

Bu yazdıklarım benim kendi denemelerim için kişisel görüşlerimdir. Komşum bahsi geçen evet Rapira Swedish Supersteel jileti. Sert ve gür sakallar için iyidir. Keskinlik ve konfor dengesinin beğenirim.

Rapira Voskhod teflon kaplı keskinliği nispeten az ama tıraş sonrası mermer gibi pürüzsüz bir cilt bırakıyor. Sert sakalda çuvalladı.
Rapira Platinum lux platin kalplı bana göre rapira grubunda en keskin jilettir kendisi konforluda olsa swedish keskinlik ve konfor dengesini daha çok beenirim. Sert ve gür sakallar için iyidir.
Rapira Ladas ise nispeten keskinliği az konforlu bir jilettir. Sert sakalda çuvallamıştı.
Sagolun siparia gectim razorusa . Hem platinum hem de swedish, bir pakette sari Gillette 7’oclock soyledim. Gelince Yorumlarimi iletirim ?
Hafta sonu tıraşımı Rapira Swedish ile oldum. Şu ana kadar kullandığm jiletler arasında (mavi/yeşil astra, feather, derby usta, sarı 7 oclok, perma sharp,) açık ara beni en memnun eden jilet oldu. En rahat ve en konforlu tıraşımı bu jiletle oldum. Bununla beraber sipariş ettiğim Rapira platnium lüx jileti henüz kullanmadım. Deneyince tekrar bir kıyaslama yapacağım. Şu an için en favori jiletim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,879 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  Rapira Platinum Lux Lord Sparhawk 50 38,780 28/09/2021, Saat: 13:08
Son Yorum: Murathan Kurt
  Rapira Super Stainless Lord Sparhawk 8 22,167 23/09/2021, Saat: 23:15
Son Yorum: Oldstyle
  RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA eggman 176 188,631 05/06/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: jegal
  Panpa Rapira farkli ambalaj Dumanus 1 2,254 09/04/2019, Saat: 20:29
Son Yorum: sakal
  Rimei-silver blue-rapira kiyaslama Saltuk 2 5,610 23/03/2016, Saat: 15:29
Son Yorum: Saltuk
  Rapira Jilet Ambalajı Mauser 9 13,474 28/10/2015, Saat: 21:25
Son Yorum: Mauser
  Rapira Super Stainless (Lacivert) theunnamed 1 6,750 24/10/2013, Saat: 23:10
Son Yorum: deVille

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: