Rapira Swedish Supersteel
(25/12/2017, Saat: 03:31)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @protti
Tesekkurler kardes biri daha solemisti bunu sanırım aklımdan cıkmıs. Evde de dolu kedi kumu var bu sekil. İhtiyac oldumu asırayım ben biraz.

Bez bir torbaya doldur gitsin saçılmasın diye . Arada da değiştirdimi tamamdır Smile
(24/12/2017, Saat: 22:39)gökbörü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam benim extrashave sitesinden aldigim rapiralarin rusca kirmizi yazisi sag tarafta, gittigidiyor vb sitelerinde sol tarafta ben sanki farkli uretim gibi algiladim.

Evet üretim farklı, ancak ürünün içeriği aynı.
Hilal Cebeci' nin panpa panpişi ile bu rapiranın panpası arasındaki benzerlik nediir yaaa Smile
Bu sabah @pilotic üstad'ın verdiği Rapira ile ustura tıraşı oldum. İlk perde konforlu bir tıraş yaşattı ama ikinci perde'nin ortalarında takılmaya başladı. Eh benim sakalların 2.dünya savaşında kalma dikenli tel kıvamında olduğunu düşünürsek 2. perdede takılmasına normal gözü ile bakıyorum.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(29/12/2017, Saat: 10:39)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabah @pilotic üstad'ın verdiği Rapira ile ustura tıraşı oldum. İlk perde konforlu bir tıraş yaşattı ama ikinci perde'nin ortalarında takılmaya başladı. Eh benim sakalların 2.dünya savaşında kalma dikenli tel kıvamında olduğunu düşünürsek 2. perdede takılmasına normal gözü ile bakıyorum.

29/12 2017 yılında yaptığım bu yorum bana şunu net bir şekilde ifade etti ki, tecrübe ve el mahareti geliştikçe jilet konforu da değişiyormuş.

Son 3 gündür Rapira Swedish Superstee ile tıraş oldum. Bu akşam da Kahveli tıraş sabunu, Fatip DE ve RSS ile bir defa daha tıraş oldum. Sonuç ilk tecrübe ettiğim ile alakası olmayan kalitede bir tıraş çıkarttım.

Kısaca; Rapira Swedish Supersteel benim favori jiletlerimin arasına girdi.

Saygılar...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Merkur 37C Slant ile 2 tıraşta kullandım. Bana gayet konforlu bir jilet geldi. Keskinliği de ortalama düzeyde diyebilirim. Gayet iyi iş çıkardı. Ama gel gelelim çok yakın bir tıraş vermedi. Şuan ki fiyatı 3 TL. Bu fiyata alınır mı dersek eğer, bence 3 TL'ye başka alternatiflerde değerlendirilebilir gibi düşünüyorum.
Bu sabah kullandım çok beğendim gayet akıcı ve konforlu bir tıraş sağladı. Tekrar alınabilitesi olan dolapta kendine yer bulabilecek bir jilet.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Progress alet ile 2'er perdeden 4 defa wtg-atg olucak şekilde tıraş çıkarttı ama 4. tıraşta artık çekiştirmeye başladı konfor düştü. İlk 3 tıraş stabil geçti. Cildim rapira serisi ile uyum sağlıyor buna gerçekten inanmaya başladım. Rapira Platinum lux ile birlikte Swedish Supersteel jileti çok beğendim. Keskinliği kesinlikle voskhoda göre daha iyi daha çok keyif verdi. Benim için stok yapılabilinecek jiletler arasına girdi, anlaştık.
bu modelleri deneyemeden stoklar bitti ( mavi beyaz kırmızıyı RAPIRA SUPER STAINLESSi denedim 4. tıraşım hala çok iyiydi )malesef yurt içinde kalmadı yanılmıyorsam .Umarım impadan tedarik ederiz ilerleyen zamanlarda
(09/07/2019, Saat: 10:02)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu modelleri deneyemeden stoklar bitti ( mavi beyaz kırmızıyı RAPIRA SUPER STAINLESSi denedim 4. tıraşım hala çok iyiydi )malesef yurt içinde kalmadı yanılmıyorsam .Umarım impadan tedarik ederiz ilerleyen zamanlarda

Komşum, Samsun'daki bir seyyar satıcıda Rapira Swedish Supersteel görmüştüm bolca. Sahte midir orijinal midir bilmem ama dilerseniz alıp size gönderebilirim..
So far so good..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,879 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  Rapira Platinum Lux Lord Sparhawk 50 38,780 28/09/2021, Saat: 13:08
Son Yorum: Murathan Kurt
  Rapira Super Stainless Lord Sparhawk 8 22,167 23/09/2021, Saat: 23:15
Son Yorum: Oldstyle
  RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA eggman 176 188,631 05/06/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: jegal
  Panpa Rapira farkli ambalaj Dumanus 1 2,254 09/04/2019, Saat: 20:29
Son Yorum: sakal
  Rimei-silver blue-rapira kiyaslama Saltuk 2 5,610 23/03/2016, Saat: 15:29
Son Yorum: Saltuk
  Rapira Jilet Ambalajı Mauser 9 13,474 28/10/2015, Saat: 21:25
Son Yorum: Mauser
  Rapira Super Stainless (Lacivert) theunnamed 1 6,750 24/10/2013, Saat: 23:10
Son Yorum: deVille

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: