Bu Perma Sharp'lar Orjinal mı?
(26/02/2018, Saat: 18:31)Eray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey, kutu görünümü aynı fakat jilet üzerindeki yazılarda bendekiyle fark var, bendekilerin orjinal olmama ihtimali var mı ?

Sahte demek doğru değil ama bu ambalaj yeni çıktı ,
Yeni ambalajın sahtesi bukadar hızlı piyasaya sürülmüş olabilirmi?
Sahte değilse neden jiletteki karakterler farklı?
soruları aklıma ilk gelenler Smile

Orjinalsede değilsede zihinler karıştı sizin fotoyla birlikte Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(26/02/2018, Saat: 18:49)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sahte demek doğru değil ama bu ambalaj yeni çıktı ,
Yeni ambalajın sahtesi bukadar hızlı piyasaya sürülmüş olabilirmi?
Sahte değilse neden jiletteki karakterler farklı?
soruları aklıma ilk gelenler Smile

Orjinalsede değilsede zihinler karıştı sizin fotoyla birlikte Smile

Gerçekten kafam karıştı Smile kalite olarak eski permasharplar kadar olmasada iyi ama bu jilet karakterlerindeki fark neden onu bilmiyorum Smile Smile
(09/02/2018, Saat: 22:44)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orjinal jilet fakat temizse kullan . Aslında  eski Perma Sharp ile ilgili forumda üye var fakat sesi çıkmıyor Smile

Yeni ambalajlı paketten daha konforlu cıktı desem yeridir crystal olmasada konfor olarak körelme de crystal 2. Tıraştan sonra tadının kaçması bunda olmadı temiz beş tıraş cıkardı.
Konuyu görünce 15 gün önce aldığım paketi açtım. Jiletin üzerindeki baskı öncesinde çok defa aldığım jilet baskısına benzemiyor. Tecrübe sahibi olmadığım için orjinal mi sahte mi olduğunu söyleyemem. Üstadlar değerlendirirse sevinirim.2r6po94.jpg
a61d0.jpg
(26/02/2018, Saat: 23:30)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu görünce 15 gün önce aldığım paketi açtım. Jiletin üzerindeki baskı öncesinde çok defa aldığım jilet baskısına benzemiyor. Tecrübe sahibi olmadığım için orjinal mi sahte mi olduğunu söyleyemem. Üstadlar değerlendirirse sevinirim.

Bendeki jiletle aynı gibi görünüyor, nereden almıştınız ?
Jileti İmpa Ticaret’ten aldım. İmpa Ticaret ile ilgili güven konusunda herhangi bir şüphem yok açıkcası. Bence sorun üretici firma kaynaklı. Jiletin üstündeki baskı önemli mi değil mi tartışılır. Yalnız, bugüne kadar kullandığım jiletlerin çoğu buna perma sharp dahil her iki tarafı marka ismi baskılıyken yeni üretiminde baskıyı sadece bir tarafa yapıyor olması ilginç. Eski üretim jiletlerin her iki yüzü baskılı ve numaralıydı.
(27/02/2018, Saat: 01:53)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jileti İmpa Ticaret’ten aldım. İmpa Ticaret ile ilgili güven konusunda herhangi bir şüphem yok açıkcası. Bence sorun üretici firma kaynaklı. Jiletin üstündeki baskı önemli mi değil mi tartışılır. Yalnız, bugüne kadar kullandığım jiletlerin çoğu buna perma sharp dahil her iki tarafı marka ismi baskılıyken yeni üretiminde baskıyı sadece bir tarafa yapıyor olması ilginç. Eski üretim jiletlerin her iki yüzü baskılı ve numaralıydı.

Bence de üretici firmayla alakalı bir durum. Zaten eski permasharplarlan kalite olarak da çok düşük.
Bu jileti çoğu arkadaş seviyor galiba ama bende hep tahriş yaptı nedense. Acaba fazla keskin olduğu için mi uymadı bana? Sakallarım çok sık ve sert değil çünkü. Şimdiye kadar yeşil astra ve gillette yeşilden memnun kaldım.
(27/02/2018, Saat: 00:54)Eray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bendeki jiletle aynı gibi görünüyor, nereden almıştınız ?

Ya komşum bende de yeni üretim ‘özel sistem, var impadan almıştım, iki tarafında da aynı baskı var böyle değil tıraşıda gayet iyi ama afresif bir makineyle tıraş oldum. Öncekinden biraz daha konforlu geldi bana.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(28/02/2018, Saat: 22:49)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya komşum bende de yeni üretim ‘özel sistem, var impadan almıştım, iki tarafında da aynı baskı var böyle değil tıraşıda gayet iyi ama afresif bir makineyle tıraş oldum. Öncekinden biraz daha konforlu geldi bana.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dostum bendekinin de tıraşı iyi ama yeni üretim olmalarına rağmen jilet üzerindeki yazı karakterlerinin farklılığını anlamadım malesef.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,024,411 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,755 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Berberler için özel perma sharp Emirhan 6 3,370 29/04/2021, Saat: 23:46
Son Yorum: Efrasyab
  Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack baduruk 362 291,999 05/01/2021, Saat: 09:29
Son Yorum: Oldstyle
  Astra Superior Platinum vs Perma-Sharp Super papazerigi 61 105,724 13/01/2020, Saat: 22:11
Son Yorum: sohayli
Wink Eski jiletler perma ulaş2626 16 12,095 17/10/2018, Saat: 09:13
Son Yorum: kral arthur
  Yeşil Jelatinli Yarım Perma Sharp Kalfa 14 19,360 09/02/2017, Saat: 11:22
Son Yorum: AC@DC
  Perma Multi Sharp teks55 8 14,195 13/05/2013, Saat: 00:57
Son Yorum: Fallschirmjäger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: