Islak Traşta Başınıza Gelen Komik Olaylar...
(22/08/2019, Saat: 11:30)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım evde koca televizyonda delikanlıtıraş komşumuzu izlediğimden beri beni gülü seven dikenine katlanır hesabı öyle kabul ettiler

Smile
(22/08/2019, Saat: 11:30)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım evde koca televizyonda delikanlıtıraş komşumuzu izlediğimden beri beni gülü seven dikenine katlanır hesabı öyle kabul ettiler

komşum yalnız değilsiniz, delikanlı tıraş kanalını miracast ile tv ye atıp izlediğim olmuştur. Tv nin kendi klavyesini kullanmak zor olduğu için youtube un sağladığı kolaylıktan telefondan hemen yansıtıyorum.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Aynı muhabbet bizim evde de var. Televizyona bağlı Android Tv kutusundaki Youtube uygulamasında en son izlenenler, favoriler, aboneliklerden yeni yüklenenler vs. olarak ana ekranda direkt Delikanlı Tıraş, Berberbey, Joyshaving, Geofatboy vb. kanallar çıkıyor, eşim de bunu görünce bana takılıyor Smile Hatta Selman Bey'in tıraş dolabı gezintisini beraber izlemiştik, o kadar tıraş malzemesini görünce eşim bir hayli şaşırmıştı Big Grin Bense o sırada "keşke benim olsaaa" diyordum Smile
So far so good..
İnanmıyorum ne güzel konu dedim bir baktım ben açmışım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
(22/08/2019, Saat: 17:46)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnanmıyorum ne güzel konu dedim bir baktım ben açmışım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Mont cebinde yazı geçiren para misali Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
1997, askerdeyim, sabahları banyoda tıraş kuyruğu olduğu için geceyarısı sakin sakin tıraş olurum. Tıraş biter ve kişisel dolabıma gider askerde meşhur olan mavi-beyaz, yayvan dikdörtgen tıraş kutusuna tıraş malzemelerini bırakır ve cilt kremini yüzüme sürer ve uyumaya giderim. Ama yüzümde bir tuhaflık hissetmeye başladım, yüzüm hem buz gibi donuyor, hem de alev alev yanıyor. Ne olduğunu anlamam biraz zaman aldı. Meğerse bulanık kafayla arkonun klasik cilt kremi yerine diş macunu sürmüşüm yüzüme. Yüzümü defalarca yıkadım ama uzun bir süre yanarak-donarak ortalıkta dolanıp durdum.
(22/08/2019, Saat: 23:28)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1997, askerdeyim, sabahları banyoda tıraş kuyruğu olduğu için geceyarısı sakin sakin tıraş olurum. Tıraş biter ve kişisel dolabıma gider askerde meşhur olan mavi-beyaz, yayvan dikdörtgen tıraş kutusuna tıraş malzemelerini bırakır ve cilt kremini yüzüme sürer ve uyumaya giderim. Ama yüzümde bir tuhaflık hissetmeye başladım, yüzüm hem buz gibi donuyor, hem de alev alev yanıyor. Ne olduğunu anlamam biraz zaman aldı. Meğerse bulanık kafayla arkonun klasik cilt kremi yerine diş macunu sürmüşüm yüzüme. Yüzümü defalarca yıkadım ama uzun bir süre yanarak-donarak ortalıkta dolanıp durdum.

Sesli güldüm Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin. Bu arada tıraş kutuları artık siyah kumaştan ağzı fermuarlı.
Şehir dışına teyzemin yanına gitmiştim. Yanımda tıraş malzemesi olmadığı için marketten alırım dedim,  öyle de yaptım. Sabah erkenden ekmek almaya çıkmışken orada bir mağazaya uğradım (gratis olabilir veya farklıdır,  hatırlamıyorum) Tabii o zamanlar geleneksel tıraş nedir bilmiyorum. Tıraş köpüğü,  tıraş kolanyası aldım. Sıra gillette makineye geldi. Erkek reyonunda gilette tıraş aletlerine bakınırken,  acaip güzel işlemeli,  koyu mor renk gilette 3 bıçaklı tıraş makinesi gördüm. Hem de tek 1 tane kalmıştı. Beyaz,  gümüş gri,  siyah rengi gördüm ama bu renk ve sap işlemesi çok hoşuma gitti. Avrupada da gillette tıraş makinelerinin ateş kırmızı, siyah karışımı özel renge sahip tıraş makinesi gördüğüm için herhalde müşterileri için farklı renk kombinasyonlarında üretim yapıyorlar dedim. Kutunun ön yüzüne kanıp sepete attım ve kasaya geldim. Kasiyer kız tıraş kolonyası ve tıraş köpüğünü geçirdikten sonra benim tıraş makinesini aldı ve "bu ürün size mi ait" diye sordu. Zira arkamda bir hanımefendi vardı ve ürünler karışmaması ihtimaline karşı sordu. Ben de tebessüm ve son kalan 1 ürünün vermiş olduğu gurur ile "evet, benim" dedim. Aldım torbaları, eve gittim. Bizim gillette aleti kutusundan çıkaracakken arka kısmında boydan boya kadın ayağı gördüm. Soğuk espiri yapmış gibi olmayayım ama o görüntüyü görünce şaşkınlık içinde "ne ayak lan bu" dedim. Meğer aldığım gilette tıraş aleti kadınlar içinmiş, gillette venüs. Sanırım bir hanımefendi almaktan vazgeçip erkek reyonunun oraya bırakmış. Ben de sazan gibi atlayarak aldım komşular. Neyse, ondan sonrası iade etme ve iade ederken uydurulan yalanlar...

Not: Nasıl fark edemedin diye sormayın, daha kötüsünü yaşadım. Sanırım uykusuz ve yorgun olmamdan kaynaklı olabilir.
Not2: Evli olmayınca anlayamıyorsunuz komşular.
Not3: Bu arada gillette tıraş makinelerine kişiye özel kişiselleştirme özelliği eklemeli. Bu isteğimi de araya sıkıştırayım.
Affınıza sığınarak ıslak tıraş olmasa da bir anımı da ben anlatmak isterim.

Günlerin sayılı, tıraşların mecburi olduğu askeriye günlerindeyiz;

Normalde görev yerimde rahat rahat tıraş olduğum için tıraş takımlarım bölükte yoktu, sabah hastaneye gideceğimden içtimaya katılacağımı ve Yüzbaşı da hastaneye giden erleri bir bir gördüğünden bölük banyosunda tıraş olayım dedim uyku sersemi devremden fazla tıraş bıçağı istedim. bana tek kullanımlık Derby Samurai verdi bende cebime koyup gittim tıraşımı oldum.

Alışık olmadığım bir bıçak ile hızlı hızlı tıraş olup elimi yüzümü yıkadım ve çöpe attım sonra kurulanıp dolabıma gittim.
Eşyalarımı yerleştirirken ne farkedeyim devremden aldığım tıraş aleti açılmamış bir şekilde cebimde duruyor...

Ben pek sevmem böyle şeyleri biraz pimpirik var, dedim inşallah bir hastalık felan kapmayız diye aklıma geldikçe irite olurum artık kimin bıçağı ise...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ilk geleneksel trasta köpük sorunu mehmets 28 14,504 04/03/2020, Saat: 11:45
Son Yorum: ENDER3470
  En uygun fiyata ıslak traş maliyeti mkeskus 10 12,905 24/01/2016, Saat: 23:54
Son Yorum: kasim1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: