Islak Traşta Başınıza Gelen Komik Olaylar...
(06/03/2017, Saat: 21:03)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmişten geldim deyip zulayı açmak lazım Big Grin Big Grin

Ne üç kağıtçılar var piyasada. Gündüz gözü adam sevmeye çalışıyorlar
(06/03/2017, Saat: 21:16)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Ne üç kağıtçılar var piyasada. Gündüz gözü adam sevmeye çalışıyorlar

Big Grin Big Grin
Smile
Yersen halis rapirayı için antika rus jileti diye alırsın ama adamın tavrı enteresandı 37 yaşımdayım daha hiç o kadar kendimden emin özgüvenle konuşmamışımdır sanırım...
(06/03/2017, Saat: 22:05)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yersen halis rapirayı için antika rus jileti diye alırsın ama adamın tavrı enteresandı 37 yaşımdayım daha hiç o kadar kendimden emin özgüvenle konuşmamışımdır sanırım...

Allah da sizi güldürsün üstad
Big Grin Big Grin
Smile
Rapira ve arko sabunla 2 haftalık sakala girince suratim komple jilet yanığı oldu. Geleneksel tıraşa 8 ay kadar veda etmiştim.
Katılma tarihi: 2011
@CMO05 hepimiz gülelim her daim hocam, @Fallschirmjäger hocam bu antikacıdan rapira jilet yanıgını bilmem de basbayagı rapira cüzdan yanıgı yapacagı garantili... Smile
Başıma gelen en komik olay ilk tıraşım olmuştur heralde.
Ben bu işi yaparim diye metro marketten 4 adet ali bıyıklı ustura 100lük kırık Perma sharp alıp evin yolunu tuttum.
Sabunum ve fırçam yoktu. Fi tarihinden kalma köpüğü yüzüme sürüp 1haftalık sakalı dümdüz kestim. Biraz acıdı.
Bu güzel tıraşı 80 alkollü limon kolonyası ile bitirdim. Daha da acıdı. Aynaya baktıģımda gördüğümü en güzel tarif edecek şey kesilmiş çilektir heralde. Favorilerin altindan birkaç kesik, boyun altı tamamen jilet yaniģı, alamadıģım onca sakal kökleri yaşadığı travma etkisi ile şişmişti. Acı gibi dursada benim için gayet komik bir anıdır. Big Grin
Buraya üye olma sebebi dir ayrıca İlk tıraşım.
@Aedan hocamın postunu okudukça gülümsüyorum wilkinsonla 14 tıraş rekoru hala dünya çapında geçerlidir sanırım... Smile
(07/03/2017, Saat: 00:53)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CMO05 hepimiz gülelim her daim hocam, @Fallschirmjäger hocam bu antikacıdan rapira jilet yanıgını bilmem de basbayagı rapira cüzdan yanıgı yapacagı garantili... Smile

Sanki geleneksel tıraşa daha mı az para harcadık Smile
Katılma tarihi: 2011
Ustura ile traş olmadan önce birkaç kez berbere gittim tekniği gözlemlemek için. Tabi seri hareketlerin detaylarını anlayamadım. Sakallı köpüğü usturadan alırken baş parmağının arkasına sıyırdığını gördüm. Aynısını evde ters açıyla yapınca bir kesik attım tabi. Sonra herkese gösterdim "bakın usturayla elimi böyle kestim" diye.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dovo Shavette Straight Razor Steel Handle
Edwin Jagger DE89
Cella
Simpsons Berkeley 46 Pure Badger

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ilk geleneksel trasta köpük sorunu mehmets 28 14,351 04/03/2020, Saat: 11:45
Son Yorum: ENDER3470
  En uygun fiyata ıslak traş maliyeti mkeskus 10 12,852 24/01/2016, Saat: 23:54
Son Yorum: kasim1

Hızlı Menü: