Islak Traşta Başınıza Gelen Komik Olaylar...
Askerdeyken bir arkadaşımız vardı tıraş olurken yaprak jileti iki parmağı arasına alır ustura kullanır gibi tıraş olurdu ,biz daha kartuşlu aletlerle tıraş olamazken..
76 dogumluyum. 5-6 yaşlarındayken her sabah babami tıraş olurken izlerdim. O da bol köpüklü yüzünü bana döner ve gülümserdi. Birgun karar verdim ben de tıraş olacaktım. cok da yaramaz bir cocuktum. tıraş aletlerini koyduğu dolaba turlu numaralarla çıkıp asirdigim permatikle , aynanin onune bir sandalyeyi binbir zahmetle tasiyip ilk tirasimi olmustum. annem yüzümdeki ufak tefek kesikleri gorunce çığlık atmisti. aksam 3 5 adet yara bandiyla babamin karsisinda mahcup mahcup durdugum an hala gözümün onunde. o kizmamis 'oğlum daha tıraş olman icin erken.. büyü ondan sonra olursun' diyerek başımı oksamisti.
Tüm büyüklerimize Allah uzun omur versin. (ölenlere rahmet)
Siz hiç traş kremi yerine diş macununu yüzünüze sürüp fırça ile köpürtmeyi denediniz mi ?

en kral mentollü traş sabunu kremi o hissi yaşatamaz size
tavsiye etmem denemeyin
Sen hiç bunun tersini düşündün mu beterin beteri var!
Onu da yaptım da yazmaya utandım.. Big Grin

diş macununu sürdüm fırçalıyorum fırçalıyorum ama köpürmüyor sonra olayı fark ettim ama yüzümdeki yanma hissini 5 dakika yıkayarak geçiremedim
benim başıma gelen en ilginç olay 12 yıldır ustura kullanıyorum daha 1 kez yüzümü kesmedim dediğim günün akşamı çelik ustura ile yüzümü kesmem oldu
Big Grin izi hala duruyo
(02/05/2014, Saat: 11:31)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim başıma gelen en ilginç olay 12 yıldır ustura kullanıyorum daha 1 kez yüzümü kesmedim dediğim günün akşamı çelik ustura ile yüzümü kesmem oldu

ikarus sendromu Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(02/05/2014, Saat: 11:31)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim başıma gelen en ilginç olay 12 yıldır ustura kullanıyorum daha 1 kez yüzümü kesmedim dediğim günün akşamı çelik ustura ile yüzümü kesmem oldu
Big Grin izi hala duruyo

Nazardan hocam nazardan Smile
(02/05/2014, Saat: 16:43)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ikarus sendromu Smile

Big Grin
(02/05/2014, Saat: 18:37)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nazardan hocam nazardan Smile

nazar haktır derler inanırım Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ilk geleneksel trasta köpük sorunu mehmets 28 14,625 04/03/2020, Saat: 11:45
Son Yorum: ENDER3470
  En uygun fiyata ıslak traş maliyeti mkeskus 10 12,942 24/01/2016, Saat: 23:54
Son Yorum: kasim1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: