Avene veya laroche eua thermale
Selamlar
Oglumun bacagindaki kabarmalar icin doktor eua thermale onerdi. İcerigi termal su... Yalniz net sitelerini incelerken tras sonrasi after shave, genel nemlendirici hatta kizarik tahris ve kesik giderici ozellillerinden bahsediyor...

Kullanan tecrube eden var mi? Tum bunlari yapan bir urun ise fiyatida uygun tek olarak herseye kullanilabilir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
İlk deneme kotu! Yatistiriyor ama etkisi kisa ve kizariklik azalmiyor pek

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Gecen yaz (2012 de) eczanede gorevlinin onerisiyle La Roche almistim. Yuzde terlemeye karsi ve cildi dengelemek, gozenekleri tikamamak icin.. Bir ay boyunca kullanmistim ama pek etkisini goremedim. Sicaklarda ilk puskurtuldugunde hafif ferahlik vardi diye hatirliyorum. Buna paralel yatistirma etkiside tabi. Tahris & kizariklik etkisini hatirlamiyorum. Ya etkisi olmadi veya sasirtacak kadar gecirmedi.
Hocam söylediğiniz ürünü bilmiyorum açıkçası ama böyle termal su,okyanus suyu gibi doğal içerik iddiasındaki ürünlerin çoğunlukla pazarlama hilesi olduğunu düşünüyorum. Özellikle mesele çocuk olduğunda biz anne babaların gözü maddiyat namına birşey görmediği için özellikle çocukların kullanacağı ürünlerde basit içerik ve abartı fiyat sıklıkla görülüyor. Benim fikrim eğer doğal içerik,basit formül günümüz insanının karmaşık sorunlarına bu kadar kolayca çözüm olsaydı, ne modern farmokolojiye nede bu kadar kozmetik ürüne gerek kalırdı. Her ne kadar La Roche kaliteli bir kozmetik markası olsa da şahsen doğal içerik iddiasındaki ürünlere daha bir şüpheyle bakarım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hafif, tecihen Hindistan Cevizi veya Vanilya kokulu AS atoprak 17 9,041 10/02/2019, Saat: 20:01
Son Yorum: Soner
  Avene After-Shave Fluid ckeskin 12 16,190 15/05/2017, Saat: 21:35
Son Yorum: ckeskin
  Laroche posay urunleri Aedan 13 14,224 07/04/2014, Saat: 10:23
Son Yorum: salih

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: