Fuji
Kesimini ve yüksek sesini çok beğendim, hafif ve etkili. Üretim kalitesi olarak bir Rimei olmadığına katılıyorum, ancak bence kullanması çok daha keyifli. Yeni başlayanlara tavsiye etmem ama agresifçiler bir denesin.
Fuji orak yuma benzer aletler sadece kaplama kaliteleri farklı
(04/06/2018, Saat: 10:59)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fuji orak yuma benzer aletler sadece kaplama kaliteleri farklı

Şeklen benzerler, Fuji'nin kaplaması daha kaliteli ama tıraşı aynı değil komşum. Yuma, kalitesizliğine rağmen tıraşını Fuji'den daha başarılı buldum. Yuma'nın jileti tutması daha sıkı, bu yüzden daha çok güven veriyor ve daha temiz ve hızlı tıraş çıkarıyor.
(04/06/2018, Saat: 14:26)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şeklen benzerler, Fuji'nin kaplaması daha kaliteli ama tıraşı aynı değil komşum. Yuma, kalitesizliğine rağmen tıraşını Fuji'den daha başarılı buldum. Yuma'nın jileti tutması daha sıkı, bu yüzden daha çok güven veriyor ve daha temiz ve hızlı tıraş çıkarıyor.

yani tip olarak benzerler demek istedim, aslında bende yumayı çok beğeniyorum aklımda bir tek soru var acaba cilde teması uzun vadede sağlık açısından sorun oluştururmu ?
merhaba dostlar, bu aletin koruma barını hobi el aletimle kestim, ilk, yani orjinal halinde jilet, üst kısım ve altındaki bar kısmı arasında simetrik olarak durmuyordu(üst ve alt kısımdaki bar aynı yöne bakıyor,jilet biraz daha dik duruyordu) ve ayrıca vida tam sıkılamıyordu, barını kestiğim haliyle bu alet çok şahane oldu, kaplama kalitesi, jileti tutuşu ve gerdirişi çok şahane
Aylar önce impa'dan almistim.ilk defa bugun kullandim..derby premium ile iyi is cikardi.. baya agresif bir alet.1 haftalik sakallar da kullanilsa daha iyi gibi.gunluk tirasa uygun degil.dikkatli kullanilmasi gerekiyor hizli hareketlerden ve bastirmaktan kacinirsaniz guzelce tiras olabilirsiniz..dedikleri gibi jilet biraz havada kaliyor..ses akustigi guzeldi..citir citir tiras olmak isteyenler begenecektir.ben banyo tirasinda kesinlikle bu aleti kullanmazdim..onu da not olarak eklemeliyim..keyifli tiraslar dilerim

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(04/06/2018, Saat: 10:01)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesimini ve yüksek sesini çok beğendim, hafif ve etkili. Üretim kalitesi olarak bir Rimei olmadığına katılıyorum, ancak bence kullanması çok daha keyifli. Yeni başlayanlara tavsiye etmem ama agresifçiler bir denesin.
Kesinlikle bu segmentteki ürünler Yuma vs. hepsi ekonomik agresif kategorisi ürünü. Mild seven birini tıraştan soğutabilir..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Epey olmuştu alalı bugün ilk kez derby premium ile kullandım ve bbs tadında tıraş aldım. Oldukça agresif (orak tto’nun bir tık altında) bir tıraş aleti olduğundan ustura ile tıraş oluyor gibi yavaş hareketlerle olduğum 2.5 perde tıraş yaklaşık 45 dakika sürdü. Boyun altına xtg bile yapamadım. Düğün dernek gibi zamanlarda bbs’e ihtiyacım olduğunda veya 1 haftalık sakalda kullanma ihtimalim var ancak günlük tıraşta ve acele ile kullanmak benim için intihar olur Smile

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Hintli arkadaş Fuji tıraş aletini denemiş

So far so good..
Merak edip impadan sipariş geçmiştim bugün kullanma fırsatım oldu.jileti düzgün tutmuyor ortalamak için uğraşmak gerek.2 günlük sakalım vardı permayla birlikte 2 perdede bbs tadında temiz bi tıraş verdi ,bana gayet agresif geldi yeni başlayanlar için pek uygun sayılmaz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: