Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ?
Üstleri ve yanları bu makine ile alıyorum.

PANASONIC ER 1611 K
119m6gn.jpg

Enseyi ise MOSER 1584 LI+PRO MINI ile sıfırlıyorum
10i5wg7.jpg

2 sene önce bi cesaret başladım ve bırakamadım.Biraz cesaret işi.Artık kuaför de 1 saat sıra beklemekten,saçma sapan geyik muhabbetinden kurtuldum.Bi de en çok ayar olduğum millet saçına sakalına şekil yapıyor veriyor 20 tl.Ben komple kısaltıyorum veriyorum aynı para.İnsan kendini keriz gibi hissediyor bi yerden sonra.Ama inanın maddiyat en son planda zira makineler de ucuz değil piyasa daki en kaliteli makinaları aldım.Bu 2 makina yı kuaförde görmedim.
Bu Berber muhabbeti benide çok geriyor, benim berber kendini mafya sanıyor her tıraşta birilerinin ağzına silah dayıyoruz.

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
rüya gibi bir berber buldum
pederlerdeyken kesinlikle ona gidiyorum

salon büyük
4 koltuklu, 3 berberli
makineler sarjlı moser
çin makine kullanmıyor
sadece ensede dingling
hijyene önem veriyor
ustalıkları başarılı fade denilen olayı kusursuz yapabiliyolar (izsiz subay tıraşı)
inanılmaz bir yogunluk olduğundan tıraş 10 dk civarında bitiyor
yoğunluk nedeni ile sıfır muhabbet selamlaşma dışında iletişim yok

arenapark avmnin arkasında yeri
avm içinde 70 tl olan tıraş burada

5 tl !

yıkatırsanız 7 tl
saç sakal 10 tl

Smile

not: asla kuaförde saç yıkatmayın... (kullan at havlu kullanan yerler dışında)
o havlular ah o havlular...
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Son 3 senedir berber muhabbetini sevmediğim için saçlarımı Remington makine, tarak ve makas yordamıyla kendim keserim. Çok da hoşuma giden saç tıraşı olur her seferinde. Ensemi de kendim alırım. Sadece makine kablolu olduğu için ensede yoruyor ama şarjlı makinelerin gücü zayıf oluyor.
Sanırım Philips HC5440/80 alacağım, bakım hususu ve enseyi almak daha kolay olduğu için.

2dj3v9x.jpg
Acta est fabula, plaudite.
(07/04/2015, Saat: 04:29)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu Berber muhabbeti benide çok geriyor, benim berber kendini mafya sanıyor her tıraşta birilerinin ağzına silah dayıyoruz.

Bu çok iyidi Smile Kurtlar Vadisinden sonra herkes mafya / kabadayı modunda zaten. Benim berberimle olan diyaloğum:

- hoşgeldiniz
- hoşbulduk
- her zamanki gibi mi?
- evet
20dk sonra
- var mı başka arzunuz?
- yok, ellerine sağlık, hayırlı işler
@kuden bahsetmişti yukarıda saçı kesince çok bıdı bıdı oluyor sonra alışıyorlar dedi. Çok doğru söyledi insanların birde böyle çok garip bir durumu söz konusu. Saçları 3 yaptığımda aynı gün en az 30 insan aaa naptın saçlarına aaaa neden böyle yaptın, çok yakışmış diyen yok hiç olmamış diyen yok şuna benzemişin diyen. Iyide yani sizene yahu, benim saç stilimin insanları bu kadar bağlamasına anlam veremiyorum neden bu konuda fikir beyan etme ihtiyacı duyuyorlar? Ben kimseye fikrini sormuyorum ama insanlar fikrini söylemeden rahat edemiyor sanırım.

@naayi kesici ve delici aletler berberin elinde olduğu için bende sohbete eşlik ediyorum yoksa cevap vermicemSmile

(07/04/2015, Saat: 14:59)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @naayi kesici ve delici aletler berberin elinde olduğu için bende sohbete eşlik ediyorum yoksa cevap vermicemSmile

Hadi sohbete de katlanayım lakin ne olur, çok rica ediyorum berberler saç kesiminde inisiyatif almasın. Buradan açıkça duyuruyorum. En son, çok hafif yanlardan makasla alalım dediğimde favorilerim kaşımla bir hizalandı. Hayır, anlamadığım hangi insan evladı böyle bir estetik formuyla güzel görünebilir, insan insana bunu yapar mı Huh
Acta est fabula, plaudite.
(08/04/2015, Saat: 22:22)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hadi sohbete de katlanayım lakin ne olur, çok rica ediyorum berberler saç kesiminde inisiyatif almasın. Buradan açıkça duyuruyorum. En son, çok hafif yanlardan makasla alalım dediğimde favorilerim kaşımla bir hizalandı. Hayır, anlamadığım hangi insan evladı böyle bir estetik formuyla güzel görünebilir, insan insana bunu yapar mı  Huh

Valla Bruce hocam buna tek care hep ayni berbere gitmek Smile Ben yeni bir yere tasindigimda en zorlandigim noktalardan bir tanesi berber bulmak, buldugumda ise hic ama hic degistirmiyorum, maceraya gerek yok  Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Tıraşı (SOTD) piankhy 28,673 14,662,041 18/04/2024, Saat: 20:07
Son Yorum: sohayli
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,399 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,141 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 177,935 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,474 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,675 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,935 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,009 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,229 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK
  Berbere kendi usturamı götürmek? Arkomani 7 5,861 30/07/2017, Saat: 15:43
Son Yorum: Arkomani

Hızlı Menü: