Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ?
(29/03/2020, Saat: 16:11)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende de bir tane var 101’den almıştım 99 TL’ye Su geçirmez şarjlı metal bir alet. Başlıkları da var başlıksız hali 0,5’a kadar kesiyor ama ben bildiğiniz sıfır kesim istiyorum. Kazıtma öncesi son durak olsun istiyorum yani. Zaten kafada fazla saç yok Smile Var mı önerisi olan?
Powertec markasının tr 658 modeli var komşum sıfır kesiyor deniyor hatta aşağıya da link bırakıyorum ayarı nasıl yapılıyor diye araştırın bu modeli belki işe yarar

https://youtu.be/R3SQitQr_H4

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@DeaKen Teşekkür ederim komşum izleyeceğim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Beyler ben de dingling makine var.Saçımı 3 ya da 4 numara kesmek istiyorum.Tarakların üzerinde 8-12 -16-20 yazıyor.Bu makine iş görür mü ve hangi tarağı kullanmam gerek bilmiyorum.Bilgisi olan var mı?
(30/03/2020, Saat: 00:13)ruzgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler ben de dingling makine var.Saçımı 3 ya da 4 numara kesmek istiyorum.Tarakların üzerinde 8-12 -16-20 yazıyor.Bu makine iş görür mü ve hangi tarağı kullanmam gerek bilmiyorum.Bilgisi olan var mı?
Taraklarınızın üstünde numaralar mm olarak yazıyor olabilir. Ben de ki 1 numara 3mm, 2 numara 6mm, 3 numara 10mm, 4 numara 13mm, 5 numara 16mm, 6 numara 19mm olarak gözüküyor. Ama dediğim gibi tarak üzerinde yazan numara mm mi? Sonra yanlış kesim yapmayalım Smile

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Milimetreyi 3 e bölerseniz ortalama olarak bizim berberlerin kullandığı numaralara denk gelir.
... Jilet
Abilerim merhabalar,

Uzun zamandır saçı 3 numara yapmak istiyordum ama yakışmama ihtimaline karşı hep çekiniyordum. Hem okullar tatil olduğu için hem de berberim de kapalı olduğu için evde kendim yapacağım. 100 lira ve altı, saçı ağda yapmayacak ve mümkünse marketlerde satılabilen bir alet arıyorum. Bu konuda önerilerinizi yazabilirseniz çok iyi olur, boşuna paramı çöpe atmayayım Cool
(03/04/2020, Saat: 02:13)dearlord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abilerim merhabalar,

Uzun zamandır saçı 3 numara yapmak istiyordum ama yakışmama ihtimaline karşı hep çekiniyordum. Hem okullar tatil olduğu için hem de berberim de kapalı olduğu için evde kendim yapacağım. 100 lira ve altı, saçı ağda yapmayacak ve mümkünse marketlerde satılabilen bir alet arıyorum. Bu konuda önerilerinizi yazabilirseniz çok iyi olur, boşuna paramı çöpe atmayayım  Cool

Komşum Berberbey abimiz şuan satış yapıyor bi danış istersen yardımcı olabilir.
Tıraş aleti  
Malum karantina günleri, benzer sebeplerden dolayı kendi kendime saç tıraşını kendim yapmayı ciddi ciddi düşünüyorum.
Aslında zor gibi görünüyor.Hatta belkide kolay değil bunu denediğimde görücem, fakat izlediğim bir belgesel kararımda etkili oldu. Belgesaldeki amcanın mottosu, BAŞKALARI YAPIYOR, BEN NİYE YAPAMIYORUM.
https://www.youtube.com/watch?v=5OThxvWPFPI
linkini bıraktım boş zamanınız var ise tavsiye ederim.
Gelelim mevzuya, araştırmalarım sonucu genel olarak sarjlı yerine kablolu makina tavsiye ediliyor.Burdada iyi markalar Moser ve Wahl.bu tarz kablolu saç kesme makineleri hakkında bilgisi tecrübesi olan var mı komşularım.Tavsiyelerinize açığım.
Philips makinam var, 2 yılı aşkın ayda 1 saçlarımı kendim kesiyorum, enseyi rimei ile aynadan alıyorum, demek ki bu günler içinmiş Smile
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Bende dün denedim, güzel başlayan macera hüsranla bitti, her hangi bir suç dizisinde uyuşturucu satıcısı kartel üyesi rolünde makyajsız oynayabilirim sanıyorum Smile yanlar kısa üstler biraz uzun olsun diye ugrasırken bir anda tüm saçı 3 numara olarak buldum Smile) iyiki berberler var.
Not:alet philips mg 7720
Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Tıraşı (SOTD) piankhy 28,673 14,797,666 18/04/2024, Saat: 20:07
Son Yorum: sohayli
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,564 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,286 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,759 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,724 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,942 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,473 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,063 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK
  Berbere kendi usturamı götürmek? Arkomani 7 5,913 30/07/2017, Saat: 15:43
Son Yorum: Arkomani

Hızlı Menü: