Tanışalım
(29/09/2011, Saat: 23:20)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yahu arkadaşlar hepiniz mit ajanı gibisiniz. Tanışalım demişsiniz ama ne adınızı yazmışsınız, ne kendinizi tanıtmışsınız. Olmuyor ama böyle. Dodgy

O zaman şöyle yapalım. İsmim Sancar. 36 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Evliyim ve tüm evli arkadaşlar gibi benim eşim de bu tıraş olayına yavaş yavaş mırın kırın etmeye başladı. Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Gazetecilik bölümünü bitirdim. Yaklaşık 7 yıldır Türkiye Basketbol Federasyonu'nda basın direktörü olarak çalışıyorum. Yıllardır arada bir böyle geleneksel tıraş olmaya merak sarardım. Ama bu merak fırça ile suratımı köpükleyerek Mach 3 ile tıraş olmaktan öteye gidememişti son 5 aya dek.

Şimdi arabalara olan ilgime bir de bu tıraşm konusu eklenmiş oldu. Bir araba bir de tıraş konulu forumlardayım.

Şimdilik benden bu kadar.
(29/09/2011, Saat: 23:20)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yahu arkadaşlar hepiniz mit ajanı gibisiniz. Tanışalım demişsiniz ama ne adınızı yazmışsınız, ne kendinizi tanıtmışsınız. Olmuyor ama böyle. Dodgy

Shy

22 yaşındayım. Kocaeli Üni'de Reklamcılık okuyorum.

16-22 arası tek bıçaklı korumalı arçelik makine kullandım.. Asla sinek kaydı olmadım..
Taki 1 aydır.. 1 aydır tıraş bıçağı kullandım,sonra sizleri tanıyıp yaprak jilete başladım..
Donanım haberde bahsetmiştim geçen seneden beri çeşitli aralıklarla bu konuyu takip ederim. Düzgün tıraş olamaın etkisiyle bu işe bir çözüm ararken honeinin bir forumda yazısına denk geldim. Ondan sonra lordun sonra da nun yazıları. araştırmayı seven birisi olarak teorik bilgi bazında birkaç bir şey öğrendim diyebilirim. Gerçi bunları burada ki birkaç arkadaş biliyor. Bende foruma katkıda bulunmaya çalışırım. Herkese kolay gelsin.
Tıraş sonrası bölümüne 2 inceleme yazıyorum haberiniz olsun. Birde önümüzdeki zamanlarda kısmetse bir wilkinson ya da Weishi(bunu lord baya bir övdü yoksa pek düşünmezdim) almayı düşünüyorum ama Crystal jileti olan gönderebilir mi gerçekten merak ettim.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
ismim Mustafa,Erzincan'da yaşıyorum.22 yaşımdayım. açıköğretim sosyal hizmet lisans programı okuyorum.Marketlerde bolca bulunan ve tv'de sıkça reklamı dönen köpük ve tek kullanımlık tıraş bıçaklarıyla üç beş yıl geçti.Shy yaprak jilet ve makineleriyle forum sayesinde başladım.şimdiler dandik bir setim var ama koleksiyon yapabilecek kadar merakım oluştu geleneksel tıraş ve ekipmanlarına Shy fotoğraf koymak isterdim ama asosyal biri olduğum için fotoğrafımı çekecek arkadaşım olmadı Smile bir facebook modası olan ayna karşısında fotoğraf çekilmeye de son derece kıl olduğum için hiç fotoğrafım yok.Shy
merhaba, ben de donanimhaberdeki ratatuy. ankara gölbaşı'nda yaşıyorum, bilgisayar teknisyeniyim.29 yaşındayım,adım kürşat. umarım forumu elbirliğiyle büyütürüz.
jiletli aletlere 2-3 ay kadar önce merak sardım.yaşın getirisi galiba mach3 gibi zibilyon bıçaklı aletlerle tıraş olup;kirli sakallı gezmekten rahatsız oluyordum.arkadaşların tecrübeleriyle binlerce devirli elektrikli aletlerin de pek çok dezavantajla çare olamadıklarını görünce araştırmalara başladım.şimdi de buradayız işte.herkese hayırlı tıraşlar.
Merhaba arkadaşlar Ben Ahmet YURDASAL 45 yaşındayım ve Denizli de aile hekimi olarak çalışıyorum.Galiba 2 ay kadar önce lord hone ve nun blog ve yazıları ile tanıştıktan sonra geleneksel tıraşa merak sardım.Biraz yazma özürlüyümdür Hastalardan fırsat buldukça takip etmeye çalışıyorum.Kişisel ilgi dışında burada yapılan esasında insanları tüketici toplum haline getiren büyük şirketlere bir karşı duruş bence.Bu yüzden emeği olan herkese teşekkür ediyor ve saygıyla selamlıyorum.SmileSmile
halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
olmaya devlet cihanda iki perde tıraş gibi
merhaba, ben de donanimhaberdeki slx. ankara da yaşıyorum. eskiuye3315, gibi arkadaşların sayesinde tekrar jiletli tıraşa döndüm.

hepinize kolay gelsin.
(30/09/2011, Saat: 12:38)YURDASAL1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar Ben Ahmet YURDASAL 45 yaşındayım ve Denizli de aile hekimi olarak çalışıyorum.Galiba 2 ay kadar önce lord hone ve nun blog ve yazıları ile tanıştıktan sonra geleneksel tıraşa merak sardım.Biraz yazma özürlüyümdür Hastalardan fırsat buldukça takip etmeye çalışıyorum.Kişisel ilgi dışında burada yapılan esasında insanları tüketici toplum haline getiren büyük şirketlere bir karşı duruş bence.Bu yüzden emeği olan herkese teşekkür ediyor ve saygıyla selamlıyorum.SmileSmile

Yandın sen şimdi komşu, herkes hangi ilacı alayım diye sana soracak hasta olunca Smile
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Herkese merhaba ben de dh den CarLosray
Selamlar,
İstanbuldan 21 yaşında geleneksel tıraşa heves etmiş bir gencimSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tanışalım Collector5505 3 1,603 02/01/2023, Saat: 22:00
Son Yorum: Collector5505
  Tanışalım eflatun34 30 7,109 14/10/2020, Saat: 14:56
Son Yorum: Tony Soprano
  Tanışalım ben Alper Sheeplessness 25 7,546 03/09/2019, Saat: 10:56