Satıcılara Dikkat
(22/01/2014, Saat: 01:20)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı şeyler geçmiş aklımızdan üstadım ama ben bunu söylemekten imtina eder oldum..

Kalbimiz birmiş sevgili Hergele Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
mesajlarını düzeltmekten ve silmekten sıkılmaya başladım, uyarısı yakındır. bir de profil fotoğrafı işin içine girince, ben de aynı üyeye benzettim gerçi Huh
Valla ben acesACES HIGHT falan kim bilmem ama trol kokusu alıyorum. Hele ki şu traş jeliyle bilmem neyi karıştırın olayına emri vaki laflar falan isteyen varsa kendi karıştırsın.
Every farewell is a new beginning.
+++ var tuhaf bir durum herkez hissediyor
herkesın rahatsız olması sebebı ıle alınan ortak karar uyarınca
uyemızın yorumları moderasyon onayına tabı edılmıstır
mesajları forumda goruntulenmeden once moderasyon onayından gececek
onay sonrası forumda yayınlanacaktır.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Rahatsız olan bir ben değilmişim demek ki Sleepy.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Ben tam olarak kimden bahsediliyor kavrayamadim fakat bazı muhabbetler biraz seviyeyi dusurmekte. Ben bu forumun beyefendiligini, arkadaşlığını ve guzel dostluklarını seviyorum. Hep bu sekilde kalmasını ve yozlasmamasini isterim.
e mail adresim tipsol@me.com
(22/01/2014, Saat: 02:20)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben tam olarak kimden bahsediliyor kavrayamadim fakat bazı muhabbetler biraz seviyeyi dusurmekte. Ben bu forumun beyefendiligini, arkadaşlığını ve guzel dostluklarını seviyorum. Hep bu sekilde kalmasını ve yozlasmamasini isterim.

+1000
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

@tipsol sonuna kadar katılıyorum üstadım.
Ya ilk mesajlarda falan bazı kelimeler var ben ilk okuyunca ne oluyoruz dedim.
Bu güne kadar forumda bırakın küfrü argo bile duymadım ki yeri geliyor birbirimize kızıyoruz öfkeleniyoruz.
Geçen de mcorco'nun dediği gibi biz bir aile olduk resmen. Ve ben bu ailenin parçası olmaktan çok mutluyum. Smile

Arada çıkan böyle trollerde benim Eşrefpaşalı damarımı kabartıyor.
Every farewell is a new beginning.
(22/01/2014, Saat: 02:20)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben tam olarak kimden bahsediliyor kavrayamadim fakat bazı muhabbetler biraz seviyeyi dusurmekte. Ben bu forumun beyefendiligini, arkadaşlığını ve guzel dostluklarını seviyorum. Hep bu sekilde kalmasını ve yozlasmamasini isterim.

tugrul2014 takma adlı üyeden bahsediliyor. Benim dikkatimi çeken foruma yeni üye olan birinin hem çok şeyi bilip hemde biliyormuş gibi çok sayıda konu açması. Hemde üslup olarak biraz dalgacı sanki jel sabun karışımı sazan avı gibi algiladım.
Belki de çılgın bi kimyager kimbilir...

Tipsol un yorumuna katılıyorum güzel ifade etti. ..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: