Gümrükte Traş Makinası Kaybolması
çalınma ihtimali olduğu gibi, kaybolma ihtimali de var elbette her zaman. o kadar yolu gelen ufacık bir paket neticede. kıyın paraya takipli alın. zaten connaught muydu traditional mıydı hatırımda yok, takipli gönderiyor artık. görebildiğiniz için de kaybolma ihtimali düşüyor. executive' den yanlışlıkla ups seçmiştim bir alışverişim sırasında (bir kaç kez de bahsettim forumda). nasıl oldu ise bayram günü gümrükten geçip, geldi elime ürün. aynı şeyi takipli ve takipsiz posta ile 4-5 iş günü içinde ptt ile connaught ve traditional ile de yaşadım. genelde sorun olmuyor ama yine de gelene kadar kurdeşen dökmezsiniz takibini yaparanız Smile
(20/01/2014, Saat: 02:42)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çalınma ihtimali olduğu gibi, kaybolma ihtimali de var elbette her zaman. o kadar yolu gelen ufacık bir paket neticede. kıyın paraya takipli alın. zaten connaught muydu traditional mıydı hatırımda yok, takipli gönderiyor artık. görebildiğiniz için de kaybolma ihtimali düşüyor. executive' den yanlışlıkla ups seçmiştim bir alışverişim sırasında (bir kaç kez de bahsettim forumda). nasıl oldu ise bayram günü gümrükten geçip, geldi elime ürün. aynı şeyi takipli ve takipsiz posta ile 4-5 iş günü içinde ptt ile connaught ve traditional ile de yaşadım. genelde sorun olmuyor ama yine de gelene kadar kurdeşen dökmezsiniz takibini yaparanız Smile

http://www.executive-shaving.co.uk/merku...r-gold.php

Şu makinanın güzelliğine bakın, korkuyorum bir şey olursa ona. Şaheser değil mi, fiyatı da süper.. Yurt dışından bu makinayı internet yolu ile alan var mı acaba?
Bunun krom ve matını alan üyelerimiz oldu. Gold görmedim ama sorun olacağını sanmam, sağlam firmalarla çalışmak gerek hocam.

The Traditional Shaving, yanlış malzeme göndermiş bana geçen, hem o bende kaldı hem de doğrusunu adamlar yolladı tekraren. Hiç bir ücret ödemedim kargo dahi.

Makine tercihinizi netleştirirseniz ki bu da forumumuzda mümkün, benim gibi pek çok makine alıp deneyip bırakmak zorunda kalmazsınız Smile Edwin Jagger Chatsworth günlük kullanım için idealdir, 89 başlığı kullanır, hafiftir, yormaz.

merkur 34 C iyi bir başlangıç olabilir, hafif ve pürüzsüz tıraş verir.

Gillette Sharp edge tahrişsiz ve pürüzsüz tıraşlar veren bir jilettir. ihtilaf üstad satışa çıkarmıştır, benim aldığım fiyatın yarısına. Zamanla aldığınız keyif de artacak eminim. Önemli olan çok para harcamadan keyfe ulaşmak olmalı bence Smile
bizim bir bidon karısık turşumuz kaybolduda
gold futurmu kaybolmayacak Sad

çalınmamıştır ama
kaybolmuştur

(askerıyedede yer değiştirme demeniz gerekir bu durumlar için)
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(20/01/2014, Saat: 03:14)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun krom ve matını alan üyelerimiz oldu. Gold görmedim ama sorun olacağını sanmam, sağlam firmalarla çalışmak gerek hocam.

The Traditional Shaving, yanlış malzeme göndermiş bana geçen, hem o bende kaldı hem de doğrusunu adamlar yolladı tekraren. Hiç bir ücret ödemedim kargo dahi.

Makine tercihinizi netleştirirseniz ki bu da forumumuzda mümkün, benim gibi pek çok makine alıp deneyip bırakmak zorunda kalmazsınız Smile Edwin Jagger Chatsworth günlük kullanım için idealdir, 89 başlığı kullanır, hafiftir, yormaz.

merkur 34 C iyi bir başlangıç olabilir, hafif ve pürüzsüz tıraş verir.

Gillette Sharp edge tahrişsiz ve pürüzsüz tıraşlar veren bir jilettir. ihtilaf üstad satışa çıkarmıştır, benim aldığım fiyatın yarısına. Zamanla aldığınız keyif de artacak eminim. Önemli olan çok para harcamadan keyfe ulaşmak olmalı bence Smile

Haydaa hangi siteden alışveriş yapacağım, en iyi, en ucuz ve en güvenilir satın alma sitesi hangisi, kafam karıştı? Smile

Bu mu http://www.traditionalshaving.co.uk/
Yoksa bu site mi?
http://www.executive-shaving.co.uk
Başkanım 40 ı aşkın paketlerimden hiç birisi daha açılmamıştı,

Alışverişi küçük paketler halinde yaparsak sanırım kontrole dahi girmiyor.

1 Makine-1 sabun-1 fırça küçük bir paket oluşturur. Bu da sorun çıkarmaz diye düşünüyorum. daha büyük paketler sanırım açılıyor, inceleniyor.
Tuğrul hocam 75 sterlini geçmeden TTS öneririm. indirim kodu geltir. %10 indirimimiz var. Sorunsuz ulaşacak elinize eminim.
açılıp kurcalanıp
dokulup sacılıp
ıcıne tukyurulerek teslım edılmıs
paketı dahı olmus bırısı olarak
sadece hukukı acıdan basımı belaya sokmayacak
nezaket sınırları ıcınde bılgı verebılıyorum ama
ınanın her halt mumkun

eski bir yazımdan detay ekliyeyim

Alıntı:Allah belanızı versin

Evet paketim geldi yinede Allah belanızı versin
niyemi bukadar sinirliyim
son durumlardan sonra
test amacı ile ayın 14unde bır proteın tozu sıparıs ettım

bugun sabah gelmıs peder alırken
hop
bıraz bahsıs at
yoksa gumrukten alırsın
seklınde kandırılıp bı 5 lıra kadar parası alınmıs pederın

hadı onu gectık...

gelen paket bu sekılde

yanı yırtık
ezık
acılıp kapatılmıs
(gumruk tarafından degıl gumruk kontrollerınde acılıp kapatıldıgında kapatılan yere yesıl
gumruk kontrolunden gecmıstır bandı yapıstırılır)

ıcındekı urunler acılmıs kurcalanmıs
guvenlık bantalrı vslerı yırtılmıs
kazayla darbeyle vs olmalıgı kesın cunki guvenlık bandında eksık parca var
sanırım proteın tozunun ıcıne tukurulmus
ıcınde vıcık vıcık balgam gıbı bırsey var
cope gıttı...

ve
KAPAGI KAPATILMADAN bana getırılmıs

bunu yapan namussuz kimdir bilmiyorum ama
basbakanlık bimer
ptt genel mudurluk
ptt avrupa yakası dagatım mud.
ptt bolge mud resımlerı ve durumu anlatam bır maıl ılettım...

iste sonuc:

ilk gordugum hali:

imag0001xa.jpg

imag0002fu.jpg

imag0003pu.jpg

yukarıdakı paket ıle ılgılı ulastıgım sonuc
o paketı teslım ettıklerını kabul etmıyorlar Big Grin
ben o gun paket teslım almamısım Smile

o gün bızım sokagın dagatım gunu bıle degılmıs...

takıpsız demek bu demek ıste!
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(20/01/2014, Saat: 03:31)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tuğrul hocam 75 sterlini geçmeden TTS öneririm. indirim kodu geltir. %10 indirimimiz var. Sorunsuz ulaşacak elinize eminim.

Merkur altın kaplama TTS de kalmamış. (£ 54.95)

executive-shaving.co.uk sitesinde ise var. (Traş Kutulu 75 Sterlin kutusuz 62 Pound)
evvela belirtmek lazım, altın kaplama makine almayın. kaplaması çabuk kalkıyor.

şu sayfadaki satıcılardan herhangi birisini tercih edebilirsiniz. indirim kodları da, indirim ve fırsatlar sayfasında mevcut. yanında isim yazmayanlar için ben ve herkes, yanında mahlas bulunan satıcılar için ise o üyemiz sorularınıza yardımcı olacaklardır. telaşa gerek yok.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Rimei a2002 ile ilk traş deneyimlerim ve bir takım sorunlar dougles 4 2,740 14/01/2022, Saat: 21:21
Son Yorum: marv
  traş kremi karışımı error... 16 21,709 19/07/2020, Saat: 16:23
Son Yorum: Timor1322
  Çatır Çatır Kesme Sesli Traş Aleti 3.Perde 45 19,247 31/05/2020, Saat: 02:49
Son Yorum: 3.Perde
  Traş ve Bilinçli Farkındalık utkb 6 3,211 08/05/2020, Saat: 20:29
Son Yorum: sfiber
  Gillette eski jiletli traş makinası burakergun 4 3,261 09/08/2019, Saat: 16:19
Son Yorum: kral arthur
  Neden geleneksel traş Berkesan 4 3,137 04/03/2019, Saat: 11:24
Son Yorum: BigHillMe
  30-40 TL Arası Traş Bıçağı Tavsiye Gencer 10 6,329 11/02/2019, Saat: 00:14
Son Yorum: AltKapalı
  Traş Tarihine Giriş 10001 maynardkeynes 9 9,220 14/01/2019, Saat: 04:30
Son Yorum: Sofistike
  Gilette çift taraflı traş aleti Mert Güneş 22 11,772 11/08/2018, Saat: 20:25
Son Yorum: Mert Güneş
Exclamation Traş Aleti Önerisi ArchLord 23 16,681 12/05/2018, Saat: 01:09
Son Yorum: ArchLord

Hızlı Menü: