Bic Chrome Platinum
(19/12/2018, Saat: 18:11)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizde de çapaklı gibi bir his bıraktı mı?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Çapaklı diye mi tabir etmek gerekir bilmiyorum ama hiç bastirmama rağmen sanki tırmalar gibi cildi kazimis tıraştan sonra daha iyi anladım ve ertesi günü o rahatsızlığı devam etti.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu sabah bu jileti ilk defa denedim. 37 C Slant ile kullandım. 2 Perdede temiz bir tıraş verdi. Aşırı bir tahriş yaşamadım ancak akıcılığını beğenmedim. Baya bi takıldı. Yoklukta kullanırım ama öyle stoklayacağım bir jilet değil.
(20/12/2018, Saat: 12:45)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabah bu jileti ilk defa denedim. 37 C Slant ile kullandım. 2 Perdede temiz bir tıraş verdi. Aşırı bir tahriş yaşamadım ancak akıcılığını beğenmedim. Baya bi takıldı. Yoklukta kullanırım ama öyle stoklayacağım bir jilet değil.
Büyük konuşmayım ama yoklukta sakal bırakırım herhalde Smile Ya da tahrişi göze almam gerek..

(19/12/2018, Saat: 18:11)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizde de çapaklı gibi bir his bıraktı mı?

Üç dört yıl önce bu jiletlerden Yeni Polonya Pazarında denk gelince denemeden 10 paket almıştım ve elimde bir paket kalana kadar seri şekilde her gün yeni jilet takarak kullanmıştım. Gerçekten keskin ve tahrişe meyilli jiletlerdi. Tam da dediğiniz gibi çapaklıymış gibi bir his veriyordu başlarda. Fakat üç-beş kullanımdan sonra jilete alıştığımı ve güzel tıraşlar olduğumu hatırlıyorum. Şimdi burada yazılanlar tekrar merak uyandırdı. Bu aralar elimdeki paketi açıp kullanasım var.
Çok jilet seçmem ama bu arkadaş ile aram hiç uyuşmadı .
(20/12/2018, Saat: 23:31)SirinBaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok jilet seçmem ama bu arkadaş ile aram hiç uyuşmadı .
Tiger hiç kesmedi. Bic tırmaladı.
20 çeşit jilet denediysem mimli olanlar bu ikisi..

Dün ilk kez denedim bu jileti. Sedef ustura ile 2 perde tıraş oldum.
Genel olarak fikrim keskinlik güzel, biraz dalma eğilimi var, boyun bölgesinde yatık sakallara çok sert daldım onun için o bölgede biraz tahriş yasadim ama sert girdim gerçekten normal kullanımda büyük ihtimalle onuda yapmaz. Konforu fena gelmedi. Tirastan sonra 5 dk kadar bir kaşınma hissiyatı verdi ama çabuk geçti. Sanırsam diğer yorumlarda komşuların bahsettiği tirmalama olayı olabilir.
Şu an ilk deneme için soyleyebiliceklerim bunlar. Genel olarak memnun kaldım.
Farklı kombinasyonlar ile deneyip tekrar elde ettiğim şahsi gözlemlerini paylaşmayı düşünüyorum.
Saygılar.
Voskhod  Jilet adamdır!
BİC kolay temin edilebilen bir jilet. 2 perde oluyorum ben tıraş sonunda temiz bir tıraş çıkarmadı. Keskinliği vasat değil çekiştirme yapmıyor fakat ortanın altı. Konforuna gelecek olursam konforlu sayılır tıraş sonrası ne bir tahriş ne bir yanma birşey hissetmedim. Stok yapılacak bir jilet mi bence değmez derby usta bana göre daha iyi
...King Of The North SAMSUNSPOR...
Bana keskin ama konforu düşük gibi geldi. Tekrar kullanacağım bir jilet değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Smile ben bic sevenler dernegi olarak olaya el atiyorum Smile hocam bic agresif dalma egilimi olan bir jilet mild aletlerle eliniz de alisirsa inanilmaz temiz tiraslar verebiliyor. Elinizde de89 varsa deneyin derim ama tabiki de jilet isi biraz subjektif bir olgu Smile

Ben bic i mi savunayim da Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 60,614 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 664 681,252 13/05/2023, Saat: 00:08
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 105,140 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,098 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,399 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 538,743 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,658 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 8,815 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu
  Personna Platinum Chrome totan35 69 69,432 02/11/2021, Saat: 23:46
Son Yorum: taka
  Rapira Platinum Lux Lord Sparhawk 50 38,634 28/09/2021, Saat: 13:08
Son Yorum: Murathan Kurt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: