Bic Chrome Platinum
Bic keskin güzel bir jilet ama koruyuculuğu yüksek sabun istiyor yoksa biraz rahatsızlık verebiliyor en azından bende böyle keskinligine ve fiyatına laf yok.
Voskhod  Jilet adamdır!
(14/08/2019, Saat: 22:39)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile ben bic sevenler dernegi olarak olaya el atiyorum Smile hocam bic agresif dalma egilimi olan bir jilet mild aletlerle eliniz de alisirsa inanilmaz temiz tiraslar verebiliyor. Elinizde de89 varsa deneyin derim ama tabiki de jilet isi biraz subjektif bir olgu Smile

Ben bic i mi savunayim da Big Grin

R89 ile kullandım, Sputnik, wilkinson, perma yakın tıraş, personna comfort, cyrstal den daha iyi tabi ki ama benim için kıstas rapira platinum lüx ve swedish oldu konfor anlamında onların altında kalıyor bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu jilet bana çok uydu, direkt Arko sabun ve Mühle R41 ile kullanıyorum çok keyif verdi açıkçası. T
Günaydınlar herkese, Bu Sabah tıraşımda BİC denedim ve gariptir hiç yormadan çekiştirme yapmadan konforlu bir şekilde işini yaptı. Gayet keskinliği iyi hoşuma gitti Smile
En agresifi gelsin lütfen Tıraş aleti
(20/08/2019, Saat: 07:36)eyvallah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günaydınlar herkese,  Bu Sabah tıraşımda BİC denedim ve gariptir hiç yormadan çekiştirme yapmadan konforlu bir şekilde işini yaptı. Gayet keskinliği iyi hoşuma gitti Smile

komşum stokları asla bitmeyecek bir ürünle anlaşmanız açısından çok şanslısınız Smile
@eyvallah Sıhhatler olsun komşum, hangi aletle kullandınız Bic jileti?
So far so good..
(20/08/2019, Saat: 10:15)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @eyvallah Sıhhatler olsun komşum, hangi aletle kullandınız Bic jileti?

Komşum ben merkur Futur kullanıyorum genelde 3,5-4 ayarında tıraş oluyorum. Çok sevdiğim Kullanmaktan çok keyif aldığım bir cihaz olduğu için başka cihazlara çok şans vermiyorum Smile bu konuda tutucu bir yanım var, futura ihanet edemem Smile

(20/08/2019, Saat: 08:32)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum stokları asla bitmeyecek bir ürünle anlaşmanız açısından çok şanslısınız Smile

Komşum Gerçekten öyle, ön yargılarım vardı bu jilete karşı ama böyle olmadı çok başarılı bir sonuç aldım. Tıraş dolabımda yerini alacaktır eminim Smile ilk kez denedim ve ilkinde çok iyi çıktı, umarım paketin içindeki devamıda böyledir.
En agresifi gelsin lütfen Tıraş aleti
Bic jileti bende seviyorum. Tatlı sert keskinliği kabul edilebilir konforu ile bana uyuyor. Diğer jiletlere oranla dalmaya meyilli sanki. Tek sıkıntısı istikrar yok. İmpa Mustafa beyden birkaç kez aldım. 3 paket toplam 15 yaprak jilette 9 tanesi benzer diğerleri farklıydı. Kör keskinliği düşük ağız yapısı bozuk vs çıktılar. Bu yuzden almadım birdaha.
.
Bic jilet ile kaç kere tıraş oluyorsunuz acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
üç ayrı jilet ile ona yakın tıraş oldum. keskinlikten yana sıkıntı yaşamadım. tıraş sonrası tahriş az olduğu için kaplı jiletler kullanmam gerektiğini sayesinde anladım. tıraş konforuna gelirsek ben memnun kalmadım yoksa hiç değiştirmeyeceğim bir jilet olurdu. suratımda ufak bir ben var orası hariç hiç kesme kanatma yapmazdım ama bu jilet ile ufak kesikler oluyor. sanırım dalma meyilli tanımı bu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,250 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 664 686,213 13/05/2023, Saat: 00:08
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 105,621 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,417 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,496 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,059 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,690 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 9,021 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu
  Personna Platinum Chrome totan35 69 70,083 02/11/2021, Saat: 23:46
Son Yorum: taka
  Rapira Platinum Lux Lord Sparhawk 50 39,037 28/09/2021, Saat: 13:08
Son Yorum: Murathan Kurt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: