Dalan D'men tıraş kremi
kipadan 1,5 liraya guaranali olanindan aldim. bir tane kalmisti kacirmayayim dedim.
oyle aman aman bir ozelligini hissetmedim. limon kokusu hakim.
Bugun energic olanini denedim. Yaz gelsin diye bekliyordum mentol iceriginden dolayi ama bugun canim cekti Big Grin
Dalan energic kremde sensitive olan gibi beni hayal kirikligina ugratmadi. Kopuk yapmasi kayganlik heleki nemlendirme cok guzel. Tek sikintisi mentol icerigi kendini pek belli etmiyor. Dudak cevresinde hafif hissettim ilk perdede ama proraso gibi yogun ferahlik asla yok. Bana gore bu cok onemli degil cunku bir proraso beklemiyordum. Sonuca gelirsek gillette black handle astra jilet fs 26mm dalan energic ve iha sap ile guzel bir tras keyfi yasadim, sonrasinda birsey surmeme gerek kalmadi. Dalan kremleri ben cok sevdim gonul rahatligiyla tavsiye edebilirim.

Not: kotu turkce icin ozur dilerim cepten yaziyorum..
MTKDL065ENR0530.jpg

tatil yaptığım hayıtbükünde markette son kalan 2 adet kremin tanesi 2 tl ye aldım
isteyen olursa ve bulabilirsem çevre market ve bakkallardan alırım
2.5 TL den satılıyor ufacık tüp kutusu. Çok harika etkisi de var. Saygılar
(21/02/2012, Saat: 09:50)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gerçi geçen almanyaya gittiğimde oldukça jan janlı bir kozmetik mağazasında dalanın zeytinyağlı el-yüz kremini görünce çok şaşırmıştım. demek ki dalan yurtdışında daha çabuk yer bulmuş kendine...
Saygılar
Katılma tarihi: 2011
işte aldıklarım
IMG_0656.jpg

(01/09/2012, Saat: 17:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MTKDL065ENR0530.jpg

tatil yaptığım hayıtbükünde markette son kalan 2 adet kremin tanesi 2 tl ye aldım
isteyen olursa ve bulabilirsem çevre market ve bakkallardan alırım
ihtilaf hocam sayesinde bugün yeşil olan mentollü kremi deneme fırsatı buldum

mentol oranı derby mentollü kremden birazcık daha iyi ancak dünya kadar fark yok
köpük yapması arko moist kadar köpürdü çok hoşuma gitti
tıraşımı sabah olmuştum o yüzden oluşan köpükle tıraş olamadım ancak oluşan köpük derby'den daha güvenilir geldi

Sonuç olarak derby mentol'ün mentol olmadığı aşikarken bu ürünü bulabilsem bu ürünü alır mıyım pek sanmıyorum çünkü arko ice mint biraz daha başarılı, ancak arko ice mint bazen çok yapay geliyor itici oluyor belki bunu kullanmama neden olabilir ancak zayıf ihtimal. Yüzümü yıkadıktan sonra köpük suratımdayken yarattığından daha çok ferahlama yarattı.

Niçin alırım: Arko Moist kadar güzel bir köpük oldu ve tıraş sırasında bu havalarda moist ile oluşan boğucu hava bu ürünle olmadı.

Niçin almam: Mentol diye almam lakin sade bir ürünle tıraş olacağıma bununla olurum. Proraso varken ice mint ile tıraş olmayacağım için eğer prorasom yoksa ve bir "mentollü" ürün kullanacaksam bu güzel izmirliye pozitif ayrımcılık yaparım Smile

Mentol iddiası zayıf kaldığı için biraz içim burkuldu ancak yaptığı köpük çok hoşuma gitti o yüzden diğer ürünlerini denemek isterdim çünkü köpük iyi göz ardı edilmemesi lazım.
Bu gün Kocaeli Kipa dan Dalan'ın bu kremini buldum,fiyatı 1,45 TL
Aslında aradığım bu değildi ama karşıma çıkınca alıp denemek istedim.
Henüz deneme imkanım olmadı belkide bu eski üretim olabilir farklı iki çeşit daha vardı.Aramızda deneyen oldumu acaba ?

efp153.jpg
wv7qeg.jpg
dgt4yw.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

http://www.geltir.com/thread-397.html
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(14/08/2013, Saat: 19:54)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dalan'ın mentolsüz tek kremi D'men Sensitive'i göreniniz, bulanınız, nerede olduğunu bileniniz varsa bu başlık altından bilgilendirirse sevinirim.

Aranıyor27yo381.gif

kyc5s.jpg

Üstadım sanırım dalan bunu yurtdışına veriyor olsa gerek. 3 aydır ne konya ne ankara ne de gittiğim il, ilçe hiç bir yerde, vücut kremi dışında tıraş kremini bulamadım, yok yok yok..
(14/08/2013, Saat: 20:17)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/08/2013, Saat: 20:01)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım sanırım dalan bunu yurtdışına veriyor olsa gerek. 3 aydır ne konya ne ankara ne de gittiğim il, ilçe hiç bir yerde, vücut kremi dışında tıraş kremini bulamadım, yok yok yok..

Üstadım gugıl amcaya sorunca, yurtiçinden ziyade yurt dışı arama sonuçlarına takılıyor D'men Sensitive.Bahsettiğin gibi belkide iç piyasa yerine ihracata yöneldi tıraş kreminde Dalan...Kim bilir??Dodgy

Belki de arkoya yer açmıştır iç piyasada, dalanın bi kaç videosunu izledim, yabancıların yorumları çok iyi olduğu yönde..

hayır mal bizim, biz üretiyoruz, gidip yabancıdan onların kremini alıyoruz ne iştir Allah Allah..

benim ciddi ciddi ümidim var bu ürünün kaliteli olabileceğinden yana, en azından zeytinyağlı ürünlerini biliyorum, günlük kullanım için almak isterdim, bulabilirsek güzel yurdumun güzel kremini, haber verelim birbirimizeTongueTongue

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,569 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,132 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,436 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,077 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737