Edwin Jagger 3D Ayar
Arkadaşlar Merhaba,

Geçenlerde aklıma gelen bir fikiri denedikten sonra sizlerle paylaşmak istedim sevgili tıraşseverler. Edwin jagger aletin, sap kısmı ile başlık arasına iki adet cisim koyarak (aslında pul aradım ama bulamadım evde) agresifliğini arttırdığımı düşünüyorum. Smile  Yeni ayarla jileti cildimde gerçekten hissettim Smile Jilet ile korumalığı arasındaki farkı fotoğraflarda göstermeye çalıştım, umarım net olarak gösterebilmişimdir..

Böyle bir şeyi deneyen oldu mu acaba forumda araştırdım ama bulamadım..

fp4ewn.jpg
2vnl9uo.jpg
6itggl.jpg
Amerika yi yeniden kesfetmissiniz hocam. Butun adjustable lar bu mantikla calisirlar.

Ej inizin base plate ine muhtemelen zarar veriyorsunuz. Bunun yerine alin bir progress/futur istediginiz gibi top plate i indirin, kaldirin, rahat edin.
(26/12/2015, Saat: 01:24)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amerika yi yeniden kesfetmissiniz hocam. Butun adjustable lar bu mantikla calisirlar.

Ej inizin base plate ine muhtemelen zarar veriyorsunuz. Bunun yerine alin bir progress/futur istediginiz gibi top plate i indirin, kaldirin, rahat edin.

İzbe Hocam Saygılar,

Yeniyim geleneksel tıraşta, müthiş bir hevesle böyle şeyler deneyebiliyorum haliyle. Smile Uyarınız için teşekkür ediyorum.
Birkaç tane jiletin keskin kısımlarını düz bir şekilde kesin ve makinanıza yerleştirin, sonra da jileti yerleştirin. Böylece hem makinenize zarar vermez hem de daha stabil bir şekilde agresifliğini arttırabilirsiniz.

Forumda DIY bölümünde konusu olacaktı.
İlginç bir deneme olmuş hocam. İstediğiniz sonucu alabildini mi acaba? Alete ve tabi ki özellikle kendinize zarar vermediyseniz sorun yok. Ancak bunun yerine izbe komşumun söylediği gibi ayarlı bir alet almanız daha iyi olacaktır Smile
@midheaven komşum yaptığınız tadilatın aletin agresifliğine herhangi bir etkisi olacağını zannetmiyorum, sadece sapı bir miktar uzatmışsınız.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu şekli yabancı forumlarda r41 i anlamak adına deniyorlar zaten, ama bu r41 ve benzerlerinden daha agresif ve tehlikeli olur diye düşünüyorum. Bizzat ben denedim bu yöntemi...
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(26/12/2015, Saat: 16:34)albatross Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @midheaven komşum yaptığınız tadilatın aletin agresifliğine herhangi bir etkisi olacağını zannetmiyorum, sadece sapı bir miktar uzatmışsınız.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

albatross komşum fotoğraflarda açı çok belli değil ama bu şekilde jilet yüze biraz daha dik açıyla geliyor. Sap kısmı sonuna kadar sıkılmadığı için jiletin bükülmesi daha az oluyor.

Cildimdeki hissiyat biraz daha farklı oldu, aynı tip jilet kullandım bu denememde.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Edwin Jagger Travel Shaving Set Cesko 9 9,402 15/09/2015, Saat: 09:56
Son Yorum: Chinaski

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: