Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler
Yazın Bulgari Aqua Pour Home
Kışın CK Intense Euphoria
Issey Miyake
Fahrenheit
Rive Gauche
Jazz
Brut
Burberry London
Boss Bottled

Yeni araba kokusu

Not: Kouros'u kokladiktan sonra hayvansi icerikten oylesine rahatsiz oldum ki iceriginde misk olan parfumlerden psikolojik olarak sogudum.
Kouros' un kokusu mwf ye cok benziyor.Ayrica sculpture'in kokusu tobs jermyn street'in tamamen aynısı.
(07/03/2013, Saat: 20:20)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kouros' un kokusu mwf ye cok benziyor.Ayrica sculpture'in kokusu tobs jermyn street'in tamamen aynısı.

Kouros mwf ikilisine katılmıyorum. Mwf süt ve yün, yağlı yün kokusuna sahip, kouros ise kirli misk.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Olabilir ben Kouros u denemek icin ilk sıktıgımda alakası yoktu ama sonra sonra 1-2 saat sonra gelen koku cok andırıyordu.Neydi bu neydi derken hatırladım kokuyu, gittim mwfmi kokladim cok benzer geldi tamamen ayni degildi tabi ama kullanilan 1 veya 2 icerik ayni olmali lord.Pek anladigim bir konu degil parfum konusu.
Fahrenheit
Aqua Fahrenheit (Bu yeniden yorumu cok begendim)
Rochas Man
Carolina Herrera 212 Sexy
Escada Sentiment
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Cok uzun zamandir chanel homme sport ve gio favori olarak kullandigim kokular.
Lacoste Red kullanıyorum. Pek kalıcılığı olduğu söylenemese de kokusunu alan beğeniyor Big Grin
Katılma tarihi: 2011
caldion night Big GrinBig Grin
images?q=tbn:ANd9GcRZGiuuE6HPRA4kzAn2seu...xQqIUMf5kQ
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
madem böyle bir konu var soru sorayım o zaman bende =)
yurtiçi bulubileceğm su temalı parfüm tavsiyeleriniz varmıdır(tecrübe yorumları önemli bu koku için).İyi geceler...
Ölmek için yaşamaya devam edemem,o halde savaşarak ölmeliyim!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de ahraz 28 22,971 09/01/2018, Saat: 20:48
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: