Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler
Oscar de la Renta Pour Lui
Caron Third Man
Caron Yatagan
Aramis Tuscany
Baldessarini
Rive Gauche
Drakkar Noir
CK Crave
Grey Flannel
Bvlgary-Pour Homme
Paul smıth Story
Guerlaın Vetiver
http://kokucuk.com/

Lord, burayı biliyorsa yorumlarını okumak isterim. Buradan ıhlamur, tütün, sandalağacı, çam notalarını almak istiyorum ama kalitesi hakkında hiçbir bilgim yok.
Pek parfüm sayılmıyor ama, benim favorim Brut'tur. Old Spice'ı da severim.
(14/09/2013, Saat: 21:13)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://kokucuk.com/

Lord, burayı biliyorsa yorumlarını okumak isterim. Buradan ıhlamur, tütün, sandalağacı, çam notalarını almak istiyorum ama kalitesi hakkında hiçbir bilgim yok.

notaları tekil olarak tanımak çok önemli. bu açıdan baktığımızda kokucukların gerçekten işe yaradığını düşünüyorum. mesela çiçek kokuları maksimum 5 dakika kadar parlayıp hemen sönüyorlar. öyle saatlerce buram buram kokacağınızı zannetmeyin. ortam kokulandırması veya keyif için de sıkılabilir.

sandal ağacı ve çam olanını kullandım. odunsu notalar olduğu için kalıcılıkları biraz daha iyi ama yine de parfümler gibi düşünmeyin. hatta çam çok daha pasif. 20-30 dakika içinde tene yaklaşıyorlar, anca burnunu dayarsan kokularını alıyorsun.

tütünü denemedim ama sayın ozan tonka-vanilya ile tatlandırma yapmış. bu yüzden performansının daha iyi olacağını düşünüyorum. beklentilerinizi yüksek tutmadan kokucukların hepsi alınıp kulanılabilir...gerisi size kalmış Smile
Cevabınız için teşekkürler. Özetle açık parfümlerin üstünde bir kaliteden söz ediyoruz, doğru mudur?
(14/09/2013, Saat: 23:20)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevabınız için teşekkürler. Özetle açık parfümlerin üstünde bir kaliteden söz ediyoruz, doğru mudur?

rica ederim ne demek

sorunuza şöyle cevap vereyim: ''kokucuklar'' açık parfümden daha güvenli.

esans olarak mutlaka daha iyileri vardır... kokucuklar, açık parfümlerden farklı olarak tekil notadan oluşuyorlar. kalıcılık ve fark edilirlik bi kalite göstergesi değil önce bunu kabul etmek lazım. mesela ben paçuli, amber ve tarçın notalarını çok iyi buldum. hakkaten performansları çok iyi.

almaya karar verdiyseniz, ilk önce az bi alım yapın. sayın ozan'a rica edin merak ettiğiniz diğer kokucukların numunelerini gönderir size. abimiz bu konuda cömerttir.
(29/08/2013, Saat: 22:20)fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maskulen bir parfumsever oldugum sanirim nickimden anlasiliyordur Smile Yillardir Azzaro ph, V de Vakko, Aramis, Fahrenheit kullanan biri olarak madem burada bilgi sahibi dostlar var, kucuk bir soru sorayim. Yurtdisi forumlarda berbervari olarak nitelenen john varvatos vintage hakkinda yorum yapabilecek kimse var mi?
Çünkü tekin acar sevil vs.de bulup deneyemedim, kor alis yapmadan once bir fikir edinmek isterim..

'jv vintage' berber kokuları sınıfına girer mi, bence girmez. 80'li şiprelerden bile uzak bi koku. ismiyle çelişecek ama modern bi şipre parfümü desem yanlış olmaz herhalde. lüks deri ile temiz bi tütün harmanlanmış, üstüne ayva yedirilmiş Wink güzel bi koku. bizim camia kalıcılık problemi yaşıyor, bunu da belirteyim.
O halde bu parfüm, macera olacak benim icinSmile Yorumunuz icin teşekkürler.
bir sonraki parfüm alışımda zannediyorum aklımı fazlaca çelecek olan yeni favorim guerlain homme. dior homme intense, azzaro pour homme, dior homme sport ve terre d' hermes beğenen birisi olarak çok beğendim hakikaten bu kokuyu.
Çok uzun yıllardır Roma Uomo ve Paco Robanne XS kullanıyorum. Sn.Lord un bloğu incelemeye başladım bir süredir. Onun önerileri ile yeni bir parfum ile tanışmak amacım. Şimdilik Polo yeşil klasiği beğendim, eski yıllara götürdü beni diyebilirim. Açılışta yoğun bir çam kokusu var, kısa bir süre sonra koku değişiyor ama tarif edebilecek koku bilgisine sahip değilim. Çok kalıcı. Duştan sonra bile bileğim hala kokuyordu.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de ahraz 28 23,157 09/01/2018, Saat: 20:48
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: